Opinie o Orta System Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orta System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orta System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orta System Sp. z o.o. w Wrocław

Świder Nowy wpis

Orta System Sp. z o.o. ma się całkowicie dobrze, jak dla mnie to nawet bezproblemowo da się dostać pracę bo w tym momencie była mała rotacja i jest trochę nowych miejsc pracy, utworzyli też stanowiska, dlatego polecam sytuację dość mocno do serca wziąć

Gość Nowy wpis

Jestem szczęśliwa że odeszłam z tej firmy(pracowałam w Gdańsku),to była wielka porażka.Atmosfera w pracy a szczególnie sposób współpracy pewnego koordynatora z nami doprowadzał do depresji a jestem całkiem zdrową osobą.Ten człowiek nie miał pojęcia o takiej pracy,ciągle za jego niedociągnięcia odpowiadałyśmy my,kłamał aby wybielić siebie.Teraz pracuję w innej firmie i do pracy chodzę chętnie.Pozdrawiam.

Inter Nowy wpis

Uwaga firma Orta, zmieniła nazwę na Sotera

gość Nowy wpis

Pracuje tam. Pani kierownik niby miła. Na umowie pisze,ze spółka w likwidacji. Mam na razie umowę do 31 grudnia. taram sie jak najle;iej sprzątać i dzisiaj nagle czepiaja się o byle co,że cos tam niby nie sprzątnięte i nasyłaja mi kontrolę. Mam w ciagu dnia inna prace i chora teściową. Nie zdążam na 17 i robią problem bo jestem na godzinę póżniej albo 2 póżniej. Nie dam inaczej rady. Inne panie przyjezdżaja na podobne godziny i nikt im nic nie mówi. Zastanawiam sie nad szukaniem czegos innego i odejściem. Żałuje tej pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Orta System Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
marek

ta orta to jakaś spółka z jmpelem.

Rafał

FIRMA TRAGEDIA ZATRUDNIA ZA GROSZE ROBISZ W SWOIM UBRANIU,I JESZCZE DAJE 2 UMOWY ZLECENIE I SKŁADKI NA ZUS,SĄ OPŁACANE OD 1 UMOWY ZLECENIE CZYLI OD 30 ZŁ PRACOWAŁEM TAM 3 TYGODNIE I UCIEKŁEM,NIE POLECAM TAM PRACY !

ruda33

Ja 4 lata pracowalam w tej firmie obecnie jestem na maciezynskim którego nie dostaje bo orta chyba czasu nie ma by przesłać papiery do ZUS brak mi slow na nich o jakiekolwiek zaświadczenie trzeba było czekać miesiacami a i tak niektórych do tej pory nie dostalam

marek

czy ma ktoś numer telefonu do tej firmy.

jak z umowami.

Zdecydowanie nie polecam pracuje rok w te firmie i jest katastrofa. brak sprzetu do pracy a wymagania nie wiadomo jakie + nocne zmiany za marne pieniadze. duuuzo by mozna pisac o tej firmie ale szkoda na to czasu. NIE POLECAM.

zzz

dziadostwo zlodzieje

Dalej potwierdzam moją opinię.Pracę zakończyłam 7 dni przed wygaśnięciem umowy i za tyle dni powinnam mieć zmniejszone wynagrodzenie za ostatni miesiąc.Firma wystawiła mi rachunek na 10 dni mniej,zwykli (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie obcięli mi 250zł brutto za 7 dni pracy które nie byłam.WIELKIE OSZUSTWO.Są mili kiedy coś chcą ,nie dajcie się nabrać tej firmie.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy a szczególnie z obecnym koordynatorem (Gdańsk).Wcześniej za ,,rzadów" innych koordynatorów było o wiele lepiej,można było dojść do jakichś ustaleń,porozumienia.Pracowałam w tej firmie ponad dwa lata zmusiła mnie do tego sytuacja życiowa.Nie narzekałam na terminowość wpływu wynagrodzeń.Poza tym pod koniec mojej ,,kariery" w tej firmie po zmianie koordynatora zrobiło się dno.Mnóstwo niedomówień,fałsz,działanie za plecami pracownika,zrzucanie odpowiedzialności na pracownika za swoje błędy i niedopatrzenia,za nie dostarczone(zgłoszone przeze mnie sms-em )brakujące na obiekcie artykuły.Jedna para rękawic najgorszej jakości(w ciągu jednego dnia się rwały) na cały miesiąc.Kiedy prosiłam o drugie padała odpowiedź że jestem wymagająca,że koncentraty płynów nie są aż tak szkodliwe po rozcieńczeniu wodą że konieczne są rękawice.Wspomnę że toalety też wypadało sprzątać bez rękawic.Kiedy brakowało płynu do podłóg (1l./m-c)słyszałam ze za dużo go używam,mam bardziej rozcieńczać.Tak mogłabym wymieniać jeszcze długo.Ciężka praca za grosze,ciągle upominanie się o niedostarczone dokumenty,koleżanka która odeszła przede mną jeszcze nie otrzymała do końca wynagrodzenia.Kiedy już,, za dużo" wymagałyśmy od koordynatora w tajemnicy przed nami wprowadzał nową osobę w zakres obowiązków na miejsce tej ,,nie wygodnej" i bez żadnego uprzedzenia otrzymujemy telefon ze rozwiązuje z nami umowę.Wielka porażka.

mi dzisiaj za caly miesiąc pracy wplacono na konto 6,50 groszy , a numeru tel, do tej Firmy nie mozna znaleźc

Bożenka

Pracuję na Poczcie w Lisim Ogonie,sprzątam toalety,biura,korytarze,papier do toalet kupuje za swoje pieniądze,bo firma oszczędza!!!!!!!

leeluu

Ja również szukam kontaktu z firmą Orta we Wrocławiu ..pod wskazanym adresem nie istnieje a pod nr te. nikt nie odbiera..po prostu banda oszustów u naciagaczy

booozia

ja pracuje w tej firmie od kwietna br.jak na razie nie moge narzekac wszystko jest ok wszystko zalezy od pan brygadzistek moja jest suuuper pozdrawiam

załamana

nie polecam tej firmy!!! to jest jakaś paranoja ludziom za cały miesiąc dają aż 190zł! tak ja tyle miałam moim zdaniem szukają głupich co będą na nich robić za grosze odradzam i jeszcze raz odradzam

ZawiedzionyPracownik

czy zna ktos numer kontaktowy do spolki ORTA we Wrocławiu?? nie moge sie dokopac, zostalam oszukana i okazalo sie ze nie otrzymam wynagrodzenia 15stego, tylko 30stego, bo szef mi wymyslil podpisywanie listy o ktorej nie mialam pojecia, twierdzac ze zawsze podpisuje sie taka liste.

aiwon

Wszędzie dziadostwo.Ja pracuje od miesiąca.Własciwie dorabiam do emerytury.Doszłam do wniosku jaka płaca taka praca.Kombinujcie tak jak oni.

Zostaw merytoryczną opinię o Orta System Sp. z o.o. - Wrocław

Orta System Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.

Orta System Sp. z o.o.