Vilpol Sp. z o.o.

Wilków Polski

Opinie o Vilpol Sp. z o.o.

bonzo 2011-12-12 22:09:25
z tego postu ciężko wywnioskować, co autor miał na myśli z jednej strony stwierdza że nie jest źle, z drugiej pisze że niektórzy pracownicy mają już serdecznie dość. [usunięte przez moderatora]
Bingo 2011-12-23 19:50:15
NIGDY NIE JEST ZA DOBRZE,ŻEBY NIE MOGŁOBY BYĆ LEPIEJ. Każdy ma swoje zdanie.Moje jest takie pracuję bo muszę.Jak mnie zwolnią to tragedii nie będzie.Są jednak tacy dla których byłaby to wielka tragedia.Jeszcze Bonzo nie rozumiesz?.A ty zadowolony jesteś,bo coś mi się zdaje,że nie
gonzo gonzalez 2012-03-08 12:12:24
W tej firmie istnieja powazne problemy z regulacja plac pracownikom.Jesli to wyjdzie na jaw i odpowiednie organy sie tym zainteresuja to ktos bedzie jeszcze ciezko plakal.
kpw 2013-10-21 12:33:08
jak zwykle naobiecywali a nie wyrównali premi.w najblizszym czasie mogą się spodziewać inspekcji pracy.jak sie nie ma na wypłaty to interes sie zwija a nie cieszy z luksusowych aut a ludzie nie mają za co żyć a za podstawe niech samo szefostwo żyje zobaczymy jak się będą rządzić na paliwo im zabraknie aby dojeżdzali. (usunięte przez administratora)
genok 2016-04-21 16:10:55
Istnieje @wiksi, wygoogluj sobie. Jeśli chodzi o zatrudnienie to również jest ono możliwe, aczkolwiek trzeba poczekać na tą chwilę, jednak mimo wszystko zatrudniają oni na umowę o pracę, a dodatkowo można liczyć na ciekawy pakiet benefitów w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Vilpol Sp. z o.o. - Wilków Polski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vilpol Sp. z o.o.