Opinie o BEHAP-BUD s.c. w Trzebinia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BEHAP-BUD s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BEHAP-BUD s.c. o rekrutacji.

Branże: Usługi BHP i PPOŻ

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEHAP-BUD s.c. w Trzebinia

Maja

Po opiniach widzę, że profesjonalizm szkoleń tutaj jest mocno chwalony. No skoro nawet egzaminy za innych tutaj załatwiają to faktycznie na rękę idą. Ja to zastanawiam się jednak jak tutaj się pracuje? Pewnie sporo papierkowej roboty jest do ogarniania przy tylu klientach?

paweł
@Maja

profesjonalizm jest nawet przechwalony... pracownicy pracują po godzinach, pod namową właściciela. Nie polecam...

Paweł Nowy wpis

Polecam firmę BEHAP-BUD s.c. Wszystko na najwyższym poziomie.

Wykładowca Nowy wpis

Bardzo profesjonalna firma. Współpracowałem z BEHAP-BUD kilka lat. Pieniądze za przeprowadzone szkolenia zawsze w terminie i zgodnie z ustaleniami. Dziewczyny z biura bardzo pomocne, a właściciel bardzo w porządku. Stawki za szkolenia wyższe niż w innych firmach. Wspólpracuję z wieloma ośrodkami, ale tutaj jest pełen profesjonalizm na każdym kroku. Widać, że konkurencja próbuje zaszkodzić wymyślonymi historiami... Pozdrawiam

Czy pracował ktoś jako Wykładowca w firmie BEHAP-BUD s.c.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Dawid Nowy wpis

Kategorycznie nie warto. 13 zł za godzinę to wyzysk !! Stąd ciągle braki w kadrze.

Kursant Nowy wpis

Patrząc na ostatnie komentarze (negatywne) wpisane przez osoby o różnych Nickach (czyli przez rzekomo potencjalnie różne osoby), trzeba zwrócić uwagę, że powstały w odstępie 5 min tego samego dnia...) Czyli od godziny 19.14 do godziny 19.19. Widać że ktoś celowo chcę zaszkodzić firmie. Ciekawe czy administrator Gowork weryfikuję takie treści umieszczane pod opiniami pracodawców, bo od razu widać, że jest to celowe "oczernienie" firmy...

Maja

paweł
@Maja

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BEHAP-BUD s.c.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Wykładowca - Instruktor na kursach zawodowych?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą BEHAP-BUD s.c. od 2021 roku. Polecam przede wszystkim za wiedzę w wielu aspektach, gdzie możemy zawsze dopytać o sprawy których wyszukanie zajęłoby nam dużo czasu, a tak szybko dostajemy gotową odpowiedź. Szkolenia realizowane są sprawnie i bez żadnych problemów.

Lukas123

Szkolenie na naprawdę wysokim poziomie uczy człowiek który naprawdę ma pojęcie i jest inżynierem p. Czeslaw nasz chlop z chelmu slaskiego a nie jak w większości szkoleń dupczy o byle czym żeby tylko wziąść kasę i papa naprawdę polecam tym kto chce coś ze szkoleń wynieść a nie tylko mieć papier

Pawel
@Lukas123

Potwierdzam Ośrodek godny polecenia

Polecam firmę. Szkolenia UDT na wysokim poziomie. Skierowałem z naszego zakładu 15 osób na wózki podnośnikowe z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem. Wszyscy zdali za pierwszym razem. Dodatkowo firma prowadzi szkolenia na swoim sprzęcie i w realnym magazynie. Szybki termin szkolenia i sprawnie zorganizowany egzamin UDT (nie musiałem nic załatwiać i uzgadniać z UDT) Dziękuję

Bartek

Witam, z czystym sumieniem polecam ośrodek szkolenia BEHAP-BUD s.c. z Trzebini. Robiliśmy z naszego zakładu szkolenie i egzaminy na wózki podnośnikowe i podesty ruchome. Trzeba było trochę dojechać ale było warto !!! Pełny profesjonalizm Panowie instruktorzy i co ważne mają sporo własnego sprzętu. W krótkim czasie tematyka do egzaminu przedstawiona w sposób przejrzysty i zrozumiały i dodatkowo własne opracowania materiałów z pytaniami i odpowiedziami bez błędów a nie to co niektóre ośrodki szkoleniowe prezentują. Jeszcze raz pozdrawiamy załogę BEHAP-BUD

Daro

Firma godna polecenie! Dobrze przygotują do egzaminu UDT. Sprawnie i na temat. W naszym zakładzie uzyskali 100 % zdanych egzaminów, a dotychczas inna firma która szkoliła zawsze miała kilka osób oblanych. Mam porównanie bo uczestniczyłem w innych szkoleniach i z pewnością BEHAP-BUD jest firmą z wysoką jakością szkolenia! Pozdrawiam instruktorów

Miru

"wiedzą" przekazywana chaotycznie,braki w materiałach szkoleniowych panowie szkolący znudzeni swoją pracą nie poradnie przekazują istotne rzeczy. Istna masakra! Nie polecam bo szkoda pieniędzy. Ocena niedostateczna.

misiu

robiłem kurs na wózki widłowe, polecam bardzo :)

Bardzo fajna ekipa !!! Prowadzili dla na szkolenie na zakładzie w Brzesku. Organizacja całego szkolenia wraz z organizacją własnego sprzętu oraz sposób przekazania istotnych wiadomości przydatnych w pracy bardzo profesjonalny. Polecam.

snq

mietek, a ztego co widziałem to oni mają naprawdę spory problem ze znalezieniem pracowników. Podobno ma sie to zmienic od wakacji, ale nie wiem czy będą lepsze stawki wprowadzane czy co... ktoś ma przecieki?

traveler

a ja uczestniczyłem w kursie w Łodzi organizowanym przez PUP na wózki i naprawdę wszystko było ok. Indywidualne podejście do każdego z nas. Mieliśmy w grupie osobę która była wyraźnie słabsza a instruktorzy zostawali z nim dodatkowo aby go nauczyć jeździć dobrze wózkiem. Mieliśmy egzamin państwowy UDT i wszyscy zdali a było nas ok 40. To o czymś świadczy. Polecam i pozdrawiam instruktorów !!!

ja robiłem kurs na wózek widłowy i naprawdę polecam. Mieliśmy na kursie 6 wózków i to różnego rodzaju. Nie wiem czy ktoś w okolicy robi takie kursy na wózek z tak dobrą praktyką. Instruktor Pan Andrzej miał dużo cierpliwości ;))) Kumpel robił w innym ośrodku kurs ale nie mieli tylko jeden wózek i mało praktyki.

Pablo

Nie zgodzę się z wpisem wcześniej, ponieważ w marcu robiłem kurs w dwóch metodach MAG i TIG i oceniam cały kurs bardzo pozytywnie. Generalnie jak ktoś się chce nauczyć w tym Ośrodku to instruktor służy pomocą i nauczy dobrze spawać. Na Praktykę mogłem przychodzić rano i popołudniu a także w soboty co było dużym atutem dla osób które ze mną uczestniczyły w szkoleniu. Egzaminator też był w porządku. łukasz mam pytanie - ciekawe, że jeżeli tak krytykujesz to czemu robiłeś aż 3 metody ... twoja opinia nie jest rzetelna.

łukasz

Fatalny egzaminator spawalniczy Wilczak . Egzamin wygląda tak że książeczki spawalnicze się do niego wysyła. Po tak beznadziejnym kursie spawalniczym MIG MAG TIG nie ma żadna osoba szans na pracę bo nic nie umie . Pozostałe kursy ( Suwnica , SEP ,Wózek widłowy ) - ok polecam , Ale spawlnicze to kursy do dramat i zenada.

młody

Uczestniczyłem w tej Firmie w kursach spawacza ( 3 metody ) oraz ukończyłem kurs operatora wózków widłowych . Po tych kursach mam pracę . Na kursach spawania mają dobrych szkoleniowców i instruktorów oraz dużą ilość sprzętu i dobrą organizację . Podczas szkolenia miałem swoje stanowisko do spawania z różnym sprzętem jak też jazdę wózkiem i w ilości takiej dopóki opanowałem jazdę wózkiem czy obsługę spawarki i samego spawania . Dzięki . Dobra Firma

Zostaw merytoryczną opinię o BEHAP-BUD s.c. - Trzebinia

• Jak się pracuje w BEHAP-BUD s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy BEHAP-BUD s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEHAP-BUD s.c.?

BEHAP-BUD s.c.

BEHAP-BUD s.c.