Sanitec-Koło

Włocławek

Opinie o Sanitec-Koło

pik 2013-12-12 17:36:35
Nie widzę lepszej pracy w tym mieście ,super warunki ,miła współpraca i dość dobre wynagrodzenie .Polecam
xxx 2014-01-22 14:00:08
bo nigdy lepszej pracy nie miałeś uwierz mi są duąo lepsze roboty i za duuuuzo wiekszą kase
xxx 2014-01-22 14:01:54
wiem co mówię bo pracowałem tam 11 lat
rex 2014-03-18 19:58:22
Panowie a jakie zarobki dla poczatkujacych? I jak wyglada stawka po uplywie czasu?
dany 2016-02-05 08:31:01
tam nie pracują ludzie tylko roboty na wysokich obrotach kilka lat w sanitecu i kręgosłup do wymiany
omomomom 2016-08-05 22:04:38
hahah ktos to wykonuje harakiri czy czlowiek ktory sie detonuje ma wieksza chec do zycia niz pracownik geberitu zeby tu przyjsc. jak ten zaklad mialby reklame w tv to brzmiala by ona tak:
Chcesz nie miec zycia prywatnego? Marzysz o tym, aby byc poniewieranym i traktowanym jak g0wno? Masz za duzo energii i pragniesz aby zrobiono ci pranie mozgu? Zamieniles sie z koniem na siłe i rozum? Przyjdz do nas! ... i czuj się gorzej niz w gułagu! Albo liz dupe swojemu przelozonemu, wtedy powinienes miec lzej od swoich kolegow (ktorych musisz podpierdzielac).
a te wszystkie pozytywne opinie to reklamy, nie wierzcie w bajki. zaklad we wloclawku to istny oboz
Zostaw swoją opinię o Sanitec-Koło - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanitec-Koło