Elanders Polska Sp. z o.o.

Płońsk

Opinie o Elanders Polska Sp. z o.o.

2013-09-25 17:09
andrzej - 2013-09-12 00:38:56

są ale na usługach szwedów
Witam, chciałam zapytać czy w elandersie na produkcji jest ciężko, miałam przyjemnośc pracować w dph w szerominku i tam jest po prostu jeden wielki bajzel a jak w elandersie??
anonim 2013-11-08 19:59
w skali od 1 do 10 daje 7
gość 2014-09-21 20:45
A jak w Dziale Sprzedaży u Was? Można zarobić? Jaka atmosfera?
izoooo 2015-01-26 16:02
pewnie nie mają wolnego stanowiska, bo ofert nigdzie nie widać a ja jestem expertem ostatnio w dziedzinie poszukiwań ofert pracy. No ale dokumenty aplikacyjne zawsze możesz wysłać, w razie potrzeby zapewne zadzwonią jeśli posiadasz wymagania stawiane przez nich. Słyszałem że zarobki są nie najgorsze więc warto próbować
Dallas 2016-05-13 14:11
Jeśli mieszkacie w Płońsku to polecam zainteresować się ofertą od Elanders Polska Sp. z o.o. na stanowiska Maszynista, Drukarz czy Operatora Falcerki bo to naprawdę fajne są ofert, ja polecam zwłaszcza, za umowy o prace i prostu grafik pracy zmianowej
Hubabuba 2017-01-05 09:23
A czy ktoś może coś napisać o pracy w Elandersie we Wrocławiu. Słyszałem różne opinie.
Zostaw swoją opinię o Elanders Polska Sp. z o.o. - Płońsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elanders Polska Sp. z o.o.