Elanders Polska Sp. z o.o.

Płońsk

Opinie o Elanders Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-03-15 11:11:44
Panu Arturowi chyba się w d... poprzewracało albo elanders tak o niego dba, w rzeczywistości z fajnych elementów są tylko ludzie (sporadyczne przypadki), dodatkowo firma zapewnia zapier... bez wytchnienia, najlepiej w świątek, piątek i ...., z gwarancją lichych pienądzy i mega pakietem socjalnym w postaci bonów o wart. 300 zł na święta i to tylko bożego narodzenia żeby innym się też w d.. nie poprzewracało. Firma zapewnia również ciągły stres i mobbing a zwolnienie od psychiatry jest w niej normą.
haann 2011-03-25 12:05:55
Zgadzam się z Przedmówcą Odkąd nastali szwedzi to jedyne co dostaje się w pakiecie to stres, zapierdol i niepewność dnia następnego. W ciągu 6 miesięcy kilkanaście osób "zniknęło" z dnia na dzień z pracy. Niektórzy nawet nie dostąpili zaszczytu rozmowy tylko znajdowali wymówienia na swoim biurku
zainteresowany 2011-04-01 08:10:25
Witam mam prośbe moze ktos powie mi cos na temat pracy na magazynie , mam propozycje pracy na tym dziale
anonim.... 2011-04-14 10:46:28
Do osoby która ma propozycje pracy na magazynie.... Zastanów się dobrze czy chcesz tam pracować.... Tam nie jest tak pięknie jak ludzie mówią.... Kto tam pracuje to wie jak jest naprawdę....
anonim 2011-04-14 10:58:40
Firma traktuje ludzi jak roboty, tylko praca praca i praca ale i tak później się okazuje że za mała wydajność, zero szacunku i ciągłe zastraszanie....A już jak brygadzistka się na kogoś uprze to masz przejeb....dzień w dzień najgorsza robota. Z dobrych rzeczy to tylko ludzie chociaż niektórym to też się w głowach już poprzewracało....
lubamba 2011-08-08 11:15:38
odnosnie fajnych ludzi-jest tam jeszcze taka mala blondi, Iwona ze zmiany Ireny?Podobno dobra jest w klicki wiecie jakie
anonim 2011-08-08 11:20:37
ta, o tej Iwonce to sa niezle wiesci na hali- ze zdradzala swego chlopa z kilkoma chlopakami z Elandersa
karolcia 2011-08-08 11:22:33
no, ja slyszalam, ze sypia z tym Radkiem, co ma pseudo Burger. On jezdzi oplem granatowym
moniczka 2011-08-08 11:24:32
to dobrze slyszalas - on jest jej kochankiem.Wiem, bo pracuje z nimi na zmianie.A ten jej facet to nic chyba o tym nie wie
rychu pe 2011-08-08 11:25:38
praca jak to praca, ale kiedys bylo lepiej
ew 2011-08-08 11:27:08
wie, tylko co on moze zrobic...
anonim 2011-09-12 12:46:13
Nie rozumiem skąd te opinie o tej firmie. Wg mnie sa całkowicie wyssane z palca i zapewne napisane przez osoby, które wcale nie pracowały w Elandersie, bądź słyszały coś i przekręciły ewentualnie pracowały i myślały, że zarobią worek pieniędzy leżąc i nic nie robiąc. Jeżeli twierdzicie, że w Elandersie jest mobbing i stres to idźcie lepiej do lekarza. Bo ja tam pracując w życiu nie spotkałam się z czymś takim z niczyjej strony, więc nie piszcie głupot i nie obrażajcie innych ludzi. Po to są różne stanowiska w firmie aby można było kontrolować czy dana osoba dobrze wykonuje swoją prace, ale czy to jest mobbing?!To Wam piszącym poprzewracało się w d..! Nikt Wam nie każe tam pracować.
anonim 2011-09-14 04:05:48
To ty chyba nie pracujesz na produkcji...........A każdy ma prawo powiedzieć swoje zdanie.......
anonim 2011-09-20 12:30:25
A gdzie mogę indziej pracować? Niestety w biurze nie jest mi dana praca, więc chyba wiem co mówię. No oczywiście, że można jednak wg mnie to się nie klei wszystko gdyż to co tu napisaliście to ja tego nie widziałam.
anonim 2011-10-11 00:00:47
to może lepiej się rozejrzyj,,,,,albo jesteś jedną z niewielu osób którym podoba się taka praca........
antyhakan 2012-02-17 08:51:20
Przebudźcie się, piszcie coś
nie wierzę, że nie ma już o czym
2013-09-25 17:09:04
andrzej - 2013-09-12 00:38:56

są ale na usługach szwedów
Witam, chciałam zapytać czy w elandersie na produkcji jest ciężko, miałam przyjemnośc pracować w dph w szerominku i tam jest po prostu jeden wielki bajzel a jak w elandersie??
anonim 2013-11-08 19:59:47
w skali od 1 do 10 daje 7
gość 2014-09-21 20:45:02
A jak w Dziale Sprzedaży u Was? Można zarobić? Jaka atmosfera?
izoooo 2015-01-26 16:02:48
pewnie nie mają wolnego stanowiska, bo ofert nigdzie nie widać a ja jestem expertem ostatnio w dziedzinie poszukiwań ofert pracy. No ale dokumenty aplikacyjne zawsze możesz wysłać, w razie potrzeby zapewne zadzwonią jeśli posiadasz wymagania stawiane przez nich. Słyszałem że zarobki są nie najgorsze więc warto próbować
Dallas 2016-05-13 14:11:47
Jeśli mieszkacie w Płońsku to polecam zainteresować się ofertą od Elanders Polska Sp. z o.o. na stanowiska Maszynista, Drukarz czy Operatora Falcerki bo to naprawdę fajne są ofert, ja polecam zwłaszcza, za umowy o prace i prostu grafik pracy zmianowej
Zostaw swoją opinię o Elanders Polska Sp. z o.o. - Płońsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elanders Polska Sp. z o.o.