Opinie o Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. w Wasilków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. w Wasilków

Administrator Nowy wpis

W Chełm Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. prowadzi rekrutację na stanowisko Agent Celny. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

czy inni pracownicy też odczuwają gorszą atmosferę w trakcie pracy? mnie również interesuje ta oferta dla doradcy, o której pisano tu niedawno, odpowiedź odnośnie tralkowania pracowników mnie trochę zmartwiła. Chciałem sprawdzić ile taki doradca zarabia, bo w ofercie nie piszą

Obserwator

Gorszą atmosferę to możesz czuć czasem po wejściu do (usunięte przez administratora). W firmie panuje totalny chaos, atmosfera jest gorzej niż zła, a szef udaje, że wszystko jest w porządku.

Pracuje w tej firmie kilka ładnych lat, i oczywiscie czasami są nieprzyjemne sytuacje jak wszędzie ale ogólnie firma bardzo przyjemna ludzie też są przyjaźni i pomocni, o złym traktowaniu pracowników to są brednia.. Szef jest naprawdę przyjazny i miły! gdybym miał zaczynać od nowa to wybrał bym tą firmę jeszcze raz szczerzę polecam.

@Andrzej

To powyższe stwierdzenie mnie jednak zaniepokoiło. Inaczej więc spytam, w jaki sposób są teraz wdrażani nowi doradcy? Sam chciałem aplikować na tego technicznego, liczyłbym na jakiegoś mentora. Nie wiem jednak jaki jest tu styl wdrożenia

XXX Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jak wygląda praca na produkcji są jakieś nadgodziny weekendy, czy ramowo trzymamy się ośmiogodzinnego dnia pracy? Na jakie pobory można liczyć?

Zaciekawiła mnie ta fraza w ofercie dla doradcy technicznego odnoszą się do zdolności manualnych. W jakim zakresie i do czego służą podczas obsługi klienta? nie wiem czy to dobrze interceptuję a chce mieć jasność przed aplikacja na stanowisko. :D

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Przedstawiciel/ka handlowy/a - automatyka bramowa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.

Dacie znać jak tam tamte rozmowy przy kawie? Czy w tym roku są już bardziej swobodne? I co z ogólną atmosfera? kiedyś tu już pisali, że jest gęsta ale do teraz była już cisza na forum. Pokazała mi się po prostu taka dawniejsza oferta dla asystentki do biura, a że nie mam doświadczenia i dopiero czegoś szukam to się zainteresowałam. Po jakim czasie jest możliwy jakiś awans? i na jakie stanowiska?

Stefan

Atmosfera jest luźna, i swobodna nikt nie stoi nad głową i nie pogania oczywiście czasami są jakieś problemy ale to jak w każdej firmie osobiscie polecam.

Czy można startować na doradcę technicznego bez uprawnień SEP? W ofercie napisano, że uprawnienia są mile widziane. Firma opłaca koszty ich zdobycia? Zarówno szkolenia jak i egzaminów?

Obserwator

Gdybym miał Tobie coś doradzić to odpuść sobie. Szef nie ma do nikogo szacunku, kolejny "podlaski Janusz".

Nuno

I order a product from your calalog, but unfortunately you dont send outside Poland. Theres is no information about this in your marketplace.

Jak się pracuje z ludźmi z Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.?

Obserwator

Ludzie super, ale atmosfera gęsta. A już nawet przy kawie nie porozmawiasz, no chyba że wykupisz abonament.

X

Proces rekrutacji porażka. Dziwne pytania o życie prywatne itp. plus głupie żarty jednego z "Panów", któremu wydaje się, że jest zabawny. Wyznaczają termin na podpisanie umowy na okres próbny, na chwilę przed dzwonią i informują, że jednak zmienili zdanie i nic z tego nie będzie. Oczywiście fakt, że człowiek w międzyczasie odwołał kilka rozmów o pracę i został na lodzie mają gdzieś. Nie polecam.

Sylwia
@X

jak mozna komuc zaoferowac prace a potem zmienic zdanie, a przynajmniej powiedzili skad ta zmiana, jakis argument ?

@X

Ale to totalnie nie zadają pytań, które są związane ze stanowiskiem pracy?

ja222
@Ewa

Zgadza się. Również miałam okazję uczestniczyć w rozmowie. Rozmowa odbywa się w miłej atmosferze ale nie dotyczy stanowiska na które rekrutują tylko uzyskania informacji na temat życia prywatnego potencjalnego pracownika. Mało tego, ogłoszenia wstawiane są na pracownika biurowego lub recepcji a de facto szukają sekretarki dla Pana prezesa. Po rozmowie obiecywany jest kontakt ze strony HR o wyniku rozmowy, niestety nie dotrzymują słowa i nie informują o niczym.

Szukająca pracy

Może ktoś mógłby napisać jak wygląda praca na produkcji, czy kobieta da radę, czy atmosfera jest ok ?

Grażka
@Szukająca pracy

atmosfera bardzo spoko, praca lekka, dostosowana do siły i umiejętności. dużo kobiet tu pracuje, polecam

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Handlowiec - Doradca Techniczny?

maniek

dobrze jest wiedzieć czym zajmuje się firma i myślę że to i pozytywne podejście wystarczy.

Daria

Cisza na forum to znak, że dobrze się w firmie pracuje. Miałam nadzieję na kilka informacji . Warto aplikować?

@Daria

Praca spokojna, nikt nie stoi nad głową miła atmosfera i ludzie pozytywni. polecam!

Zainteresowana

Jaka jest stawka? Najniższa krajowa czy może więcej? Czy są premie dla pracowników produkcji czy jest sama goła pensja? Jak ogólnie wygląda tam praca i na czym konkretnie polega?

Byłam na rozmowie, były tam 3 osoby (w tym Pani z HR) a pytania typu: czy ma Pani męża, dzieci, co robi Pani wieczorami, co w weekendy, co sądzę o kolacjach po pracy i wyjazdach służbowych. Totalna porażka, nie polecam. Kandydatki powinni szukać w jakiejś agencji.

Zainteresowana

Czy praca tutaj jest na akord czy nie? Są jakieś premię czy dama podstawa? Nie wiem czy aplikować.

@Zainteresowana

nie nie na akord, podstawa

Czy Sukces Sp.j. Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

umowa o prace

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sukces Sp.j. Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jeśli jest się przedstawicielem handlowym to tak. W innych przypadkach nie.

Igor

@pracownica niestosowne pytania? Co masz na myśli?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sukces Sp.j. Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk?

pracownica

to zależy kto będzie przeprowadzał rekrutację. mozna trafić na fajną panią z hr-u, albo na podstarzałego pana z boku, który zadaje niestosowne pytania śmiejąc się przy tym jak wujaszek na weselu...

Ktos

Firma to ostra porażka... szefostwo obiecuje nie wiadomo co a później wychodzą kwiatki... szef wiecznie chwali się co to nie on. Obiecał podwyżki, których później nie chciał dac... brak szacunku do pracownika, nie potrafią doceniać, zatrudniają niekompetentnych ludzi, nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. - Wasilków

• Jak się pracuje w Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.