Floraland Distribution Sp. z o.o.

Stanisławów Pierwszy

Opinie o Floraland Distribution Sp. z o.o.

hmm 2012-03-14 06:32:57
Taaa, tylko czemu tak szybko Twoja kariera w Floralandzie się skończyła?
chętny 2012-03-19 15:59:38
jest ogłoszenie na PH na śląskie jakieś info o stanowisku:
narzędzia pracy,atmosfera wynagrodzenie?
z góry dzięki
why ??? 2012-04-04 12:02:52
w ostatnim czasie bardzo duża rotacja pracowników, część zwolniona przez firmę podobno za drobne wpadki, część pozwalniała się sama, trudno odgadnąć dlaczego, warto podzwonić wcześniej po jeszcze pracujących żeby się wypowiedzieli
ph 2013-02-08 19:45:31
Śmieszna firma.Rekrutacje przeprowadza w jadłodajni Ikei.Postronne osoby przysłuchują się rekrutacji co jest śmieszne i mało poważne. Kierownik bardzo się intresuje czy miało się narzucone trasówki w poprzednich firmach..
Słysząc o oczekiwanej podstawie 2500netto robi wielkie oczy.Wrażenia po rozmowie marne.Szukają chyba frajerów do pracy.
ffd 2013-11-04 17:03:34
Szukam opinie na temat tego pracodawcy.
ciekawy 2014-03-17 12:22:14
znowu szukają na śląsku?
PH i regionalnego?
jakieś info?
Rico 2014-05-20 23:03:50
Bardzo śmieszna firma a szczegulnie człowiek który miema się być kierownikiem z Bydgoszczy, to prawdziwy tuman powodzenia nowemu P.H.!!!!!
obcy 2014-07-15 08:15:51
szukają regionalnego na północy , jakieś info?
Sasza 2014-09-05 16:10:38
Śmieszny i nieuczciwy w stosunku do firmy to ty byłeś dlatego wyleciałeś. A kierownik z Bydgoszczy to powinien Cię dyscyplinarnie zwolnić tumanie ale miałeś szczęście że odszedłeś za porozumieniem. Ale zawsze przyszli pracodawcy mogą się o twoich przekrętach dowiedzieć więcej. W tej Firmie ludzie pracują wiele lat ( niektórzy po 14 ) W końcu jest dobry jest zespół w całej Polsce a po tobie jest PH który chwali sobie pracę bo jest uczciwy a nie taki jak ty.
abc 2014-09-05 20:34:37
Najprościej o firmę zapytać u ich klientów, oni są obiektywni, znają problemy, wiedzą jak często są rotacje na stanowisku przedstawicieli i dlaczego oni odchodzą...
PePe 2014-09-05 22:55:35
jak zwykle żadnych konkretów nie podajecie. Jakie są warunki na Kierownika? Proszę o konkrety :)
on 2014-09-10 09:31:13
kierownik z bydgoszczy tylko przeszkadzał w pracy, to była niewłaściwa osoba na tym stanowisku. rotacja w tej firmie ogromna, z tego co wiem to osoba, która pracowała tak długo już nie pracuje (region mazury-podlasie), były też przypadki że uczciwi ludzie sami rezygnowali z tej pracy, a to o czymś świadczy. można też zasięgnąć info o kierowniku na marketach jak i o przedstawicielach jacy pracowali i wszystko będzie wiadomo.
oszukana przez Floraland 2014-10-06 16:25:47
Bardzo współczuję wszystkim, którzy pracowali w firmie, będącej oszustem!!! Zakupiłam altanę heksagonalną tego producenta i mało że czekałam 3 miesiące na rozpatrzenie reklamacji uszkodzonego pokrycia dachowego, to totalnie niekompetentni pracownicy najpierw przysłali pokrycie kwadratowe, a później następne wadliwe, źle uszyte, za luźne! Przy pierwszym deszczu okazało się, że woda wlewa sie do środka wszystkimi otworami, jak z kranu, bo materiał jest luźny i zbiera wodę. Ale na to szanowne panie w dziale reklamacji odpowiedziały, że altana nie ma pełnić funkcji ochrony przed deszczem!!! Firma jest totalny,m oszustem, a bezczelność i bezkarność zawdzięcza temu, że napisze małymi literami na ostatniej stronie instrukcji takie brednie!!! Materiał pokrycia podgumowany jest od spodu dla zabawy widocznie!!! Mam nadzieję, że ludzie dowiedzą się jakie buble produkuje ta żenująca firemka!!!Ludzie nie pracujcie u oszustów, bo i Was bez kiwnięcia palcem oszukają!!!
Niezadowolony 2014-10-06 16:34:11
Przedstawiciele odchodzą, bo są chłopcami na posyłki.Przyjeżdżają np. ocenić zasadność reklamacji produktu firmy do klienta, po czym po ich rekomendacji, że reklamacja jest zasadna, klient dostaje odrzucenie reklamacji z debilnym uzasadnieniem jakiejś biednej odmóżdżonej pani z działu reklamacji.I oboje z klientem czują się jak idioci! Firma, która oszukuje klientów, oszukuje też pracowników, a ponieważ jest bezkarna będzie to robić dalej! Zysk! Tylko to jest ważne!Na pewno nie ludzie!
Finalet 2015-02-22 04:51:43
Ta firma to dosyć znany dystrybutor i przedstawiciel kilkunastu firm produkujących artykuły ogrodnicze na terenie Mazowsza. Oczywiście należy się spodziewać sporej konkurencji ze strony Warszawy, która jest w okolicy, ale powiedzcie szczerze, czy rzeczywiście jest tu tyle konkurencji i klientów, że można spokojnie myśleć o kontynuacji podróży?
Gall 2016-01-20 20:54:52
Czy ktoś może opisać warunki pracy,płacy,atmosferę w firmie Floraland na PH?Z góry dziekuję
patrol 2016-02-04 23:21:52
na gowork różne opinie i nikt nie powie, że jest ok. Nie ma takiej pracy, która by wszystkich zadowolła. Ja pracuje już kilka ładnych latek, są lepsze i gorsze dni i m-ce, myślę że jak wszędzie :) ale jak na prywatny zakład jest nie najgorzej, atmosfera się zmieniła od jakiegoś roku na plus :) więc nie ma co czekać aplikuj :)
O&O 2016-05-31 22:20:20
Pracowaliśmy dla tej firmy za pośrednictwem agencji pracy PracaInfo, wypłata na czas i zgodna z umowa. W samym Floralandzie tez wszystko ok.
hjg 2016-06-18 22:56:04
@O&O wypłata na czas jest oczywiścire super, ale tak naprawqde słuchajcie - nie oszukujmy się, to powinno byc dla nas normą. Pracodawca nei robi nam łaski że nam płaci - płaci nam bo wykonujemy dla niego usługe w postaci pracy. To jegbo obowiązek płacić na czas
pracowity JAN 2016-11-28 23:31:57
Witam
Praca , trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płaca na czas , ten okularnik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci co umowa na stałe to leżą , a ty umowa z firmy zewnetrznej to zapierdal.... , płaci na czas bo musi firmie zewnętrznej, chociaż firma dostaje 15 zeta a tobie da 10 zeta . Skurwysy .............
Tak jest w tej firmie na magazynie a w biurze to za złą korekte to NAGANA .
Głupota !!!!!!!!!!!
Wszystko to wiadomo żeby premi nie dac , a ten kierownik to kawał hu.......
Podpierdala , tak żeby on miał premię a reszta to szmat................

Zostaw swoją opinię o Floraland Distribution Sp. z o.o. - Stanisławów Pierwszy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Floraland Distribution Sp. z o.o.