Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Stary

Marksizm i potem Leninizm zwalczały prywatna własność i masz pełną rację że KK wskazuje na propagowanie innych ustrojów totalitarnych próby likwidacji prywatnej gospodarki itd. Patrzę na to podobnie jak Ty to komuna w pełnym rozkwicie oczekiwań

Laminat

A nie napisałem jaka to różnica, chodzi o rok. Postawy pewnych ludzi, pomysły i sposób zachowania i sposób działania, a także argumenty są identyczne. Partia mnie tu postawiła, partia dała mi władze i nawet to że jak wtedy bidna partia nic o tym nie wie. Partia zawiadamiana o pewnych sprawach otwiera szeroko oczy i drzwi do ....... .

Laminat

Dziękuje za wpis o rowerach. Czyżby odniesienie do lokalizacji było przypadkiem zbieżne z płonnym zamiarem tych co chcieliby wejść i za podwójną cenę zapewnić kosmiczne wynagrodzenia dyrektorom i zabrać nawet rowery. Czyżby ktoś jeszcze nie zauważył że dokoła pewne formuły z bytu przechodzą do organów ścigania. Jako starsza osoba pamiętam dobrze komunę i jakoś dziwnie jak patrzę na to dostrzegam zaledwie jedną różnicę. Marks twierdził, że wyższość własności wspólnej nad osobistą jest najważniejsza ( a co z żonami ?) tylko w jego filozofii nie było dyrektorów i innych kierowników co to by chcieli żeby równości bazy towarzyszyły ich nadbudowy wysokie zarobki. Jak to jest z formą propagowania komunizmu, czy ta poprzez próby wdrażania w życie też podlega karze?

Konik

Dzisiaj na pokazie w Atosie był Amarok, Hailux i Isuzu pickupy . Wie może ktoś gdzie idą te autka. Jakiś nowy obiekt. Nikt nie chce puścić pary.

Konik

Patrząc na to co niektórzy ludzie wyrabiali i wyrabiaja w państwowej firmie PGZ i spółkach kibicuje CBA. Najbardziej jednak cieszę się, że pracuje w Atosie.

Maja

@Maryjanna, czy możesz napisać coś więcej? Dlaczego tak uważasz? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Atos w Łodzi. Upominam także innych użytkowników forum, że wątek ten służy wymianie opinii o pracodawcy - nie zaś do rozważań na temat jego pracowników.

Ochrona

Czarny PR który nas dotknął w pewnym segmencie naszej działalności został namierzony i pozwy w Sądzie. Pewien amator na rynku i kilka osób wyjaśni parę rzeczy na sali sądowej.

Maryjanna

Atos najlepsza firma ochrony na świecie !

Felek

Kochani ochroniarze dzieje się u naszego ulubionego klienta Mesko. Szacun Atos, jestem dumny.

PHO
@Felek

Zmiana miotly w PGZ to i zmiany w podległych spółkach. Nie ma się podniecać.

Pati

Dzięki wyjadacz, jestem teraz w takim miejscu życia, że mogę podróżować w jakim rejonie najwyższe? Mogłabym się tam przenieść.

Lucyfer
@Pati

Jak chcesz dużo zarobić to celuj tam gdzie dużo konwojów. Godzinki klepie się w konwoju i na obiekcie. Przy dobrej stawce idziesz do pracy 20 24 razy w miesiącu to niewiele więcej niż gdzieś na produkcji i idziesz na 12 nie na osiem, ale pudeł czy żelastwa też nie przenosisz. Na kilku obiektach zmieniała się firma i z tego co opowiadają to każdy z sentymentem wspomina Atosa. No poza podpadziochami, bo trochę dyscypliny pilnują. Jak kasa ma być do 10 to 8 wypuszczają, zleconka do 15 zawsze na koncie i to w następnym miesiącu nie z przesunięciem. Ciuchy nie z najwyższej półki, ale wszystko dają i wymiany bez problemu. Tylko jak jesteś za bardzo robotna to celuj na nowy obiekt, bo na starych nie dadzą sobie wyrwać zbyt dużo godzin.

Pati

Atos szuka pracowników w całej Polsce, czy ktoś zna stawki? Interesuje mnie do ręki jaka stawka i ile dają godzin na doróbkach ?

Portos
@Pati

Najwyraźniej już wszyscy poznali się na uczciwości tej firmy!!!

@Portos

Jakie w Atos zarobki i terminy wypłat ? Mam poważne pytanie i oczekuje na poważne odpowiedzi

Wyjadacz
@Portos

W Atos od 10 lat nie opóźniła się wypłata wynagrodzenia, znam takich co w SUFO na rączkę powyżej 5000.00 zł . Jak chcesz pracować realne.

Ochrona

Proponuję przeczytać gazetkę Solidarności Skarżysko, kolega się wstydził, ale był w związkach. Coś wspomniał na opiniach o PHO. To ważna informacja.

Maja

Na stronie internetowej firmy Atos Sp. z o.o., w zakładce "Rekrutacja", znajdziecie wiele aktualnych ofert pracy. Do pracy poszukują między innymi wykwalifikowanych pracowników ochrony, portierów oraz specjalistów do spraw ochrony. Czy ktoś z Was jest zainteresowany którymś ze stanowisk? Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o zaprzestanie dyskusji, ponieważ w tym momencie nie ma ona nic wspólnego z rzetelną opinią na temat tego pracodawcy.

Orient expres

Jak myślicie po co taki frendzel pisze na forum Atosa boi się że za chwilę Atos wróci na wszystkie obiekty PGZ.

A.K

Ponoć w Łodzi już nic nie mają- jeśli chodzi o fizyczną ochronę.... Grupy też już nie.... Ciekawe czy usi jeszcze jest. Może przeniosą gdzieś siedzibę ?

Ciec

Przeczytałem taki wpis, pewnie rannej zmiany ze Skarżyska w opiniach o PHO : Chyba już niedługo! Wczoraj Pani Prezes, Mieczysław i Pani Mecenas siedzieli ponad godzinę w Zarządzie Mesko. Wyszli bardzo zadowoleni.

Techniczny

Atos to nie musiał starego sprzętu zostawiać, żeby wracając nie ponieść kosztów. 3 MZOFiTy i mają z głowy. Był kiedyś jeden na Kobyłce z pół roku, drugi na Zielonce jeszcze dłużej i dawały rade, chodzi o coś innego. Tylko o co?

Maryjusz

Co to za kontakty Mesko - MON Peru opisują portale? sukces jak choroba. NO. NO. Atos będzie musiał zabrać swój sprzęt - Krynicy i Dusznik już nie ma. W 2011 roku dali kredyt Pionkom i umorzyli, chyba potrzeba było dobrej woli? Fortuna kołem się toczy. Co to będzie, co to będzie?

Orient expres

Mały ( kurdupel ) niedźwiedź Spi jak się zbudzi to was zjjjeeeee. Co wam teraz wywróżyć? Gdzie komornik ? Gdzie zmiana zarządu? Ha ha.

Rumun

No to poleci domino. Dezamet narzekał że Atos przysłał do nich komornika. Ile to już nie chronimy rok ? To trochę trwa widać.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.