Opinie o Wild Lake Group PM Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wild Lake Group PM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wild Lake Group PM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wild Lake Group PM Sp. z o.o. w Szczecin

Tymon Nowy wpis

Rozwiązanie od grudnia 2020r Prawomocne postanowienie Sądu Rejonowego w Szczecinie, wydane w dniu 18 września 2020r. , w sprawie sz. Xiii ns-rej. Krs 22839/19/564.

Krzysiek Marcinowicz

Fantastyczna firma. Solidna firma, wszystko na czas, wymagający ludzie tam pracują, ale do pracy się chodzi, ale efekty sa rewelacja. Ja się na nich nie zawiodłem

Placek Nowy wpis
@Krzysiek Marcinowicz

Byś sie wstydził tak kłamać dobrze wiesz co sie tam dzieje....

bylyPracownik

Szkoda ze nie ma opini ktore tu byly pare lat temu , ale czytajac te opinie widze ze nie zmienilo sie nic , podejscie do pracownika jak do smiecia , zarobki?Jak bedziesz dobrym pracownikiem (nie mowie o obijaniu sie tylko o pracy) bedziesz robil wszystko (Ciecie , giecie , szlifowanie , malowanie agregatem , serwis silnikow , montaz urzadzen pokladowych , klejenie pontonow , sprzatanie kibla , wozenie lodek do klientow itp i jak przepracujesz tak conajmniej rok i jak pojdziesz sie upomnisz to wskoczysz z 8zl na 9 za godzine pracy. Nie mowiac juz o mongolskich teoriach pana prezesa wszystkowiedzacego ktory jeszcze nie tak dawno temu bladzil jak dziecko we mgle i pelne chalupnictwo odwalal.Wiec jezeli ktos chce tam pracowac to polecam najpierw poszukac pracy na kasie w lidlu.A niektore komentarze to widze ze samo kierownictwo skrobie zeby to tak zle nie wygladalo.PS usuncie zdjecia lodzi z waszej strony ktore sa nielegalnie zaczerpniete z internetu i wklejone na strone jako wasze projekty , ktos zlosliwy moglby to zglosic i mielibyscie problem:)

Majster Nowy wpis
@bylyPracownik

Faktycznie tez tam kiedyś pracowałem i szkoda, że te stare opinie jednych z pierwszych pracowników już są skasowane. Nic widzę się w tej firmie po 4 latach od kiedy odszedłem się nie zmieniło. Nadam mogę przeczytać te same opinie i od razu przypomina mi się co tam się wyrabiało na hali. Podpisuję się pod tymi komentarzami, że praca w syfie i hałasie bez żadnych zasad BHP. Ten mapet PAN Irek (bo tak kazał do siebie mówić) nie jednemu za skórę zalazł i nic się nie zna na swojej robocie. Jakiś czas temu zajechałem tam z ciekawości to tak samo udowodnił, że dalej jest mała wiedzącym ludzikiem. Przypomniała mi się od razu jego ksywka jak tylko wyszedł z kanciapy - Krecik. hehe

Iwona

@Panienka według KRS nadal istnieje. A w jaki sposób mąż się kontaktował z firmą Wild Lake Group PM w sprawie wypłaty wynagrodzenia? Może najlepiej uda się osobiście? Czy ktoś jeszcze miał problem z wypłatami w tej firmie? Może to jednorazowa sytuacja? Warto to wyjaśnić, bo możliwe, ze są tu osoby, które myślą nad pracą tam.

Majster Nowy wpis
@Iwona

To lepiej niech od tej myśli odejdą jak najszybciej!!!

Iwona

@mały szary człowiekwskazałeś bardzo dużo nieprawidłowości jakie w firmie występują. Wspominasz o tym, że wypłaty nie są terminowe. Czy często zdarzają się takie sytuacje?

Panienka
@Iwona

Ta firma jeszcze istnieje? Mojemu mężowi nadal nie wypłacili wynagrodzenia za kwiecień i nie ma z szefem kontaktu.

mały szary człowiek

Oszuści, krętacze i chamy. Kompletny brak przestrzegania zasad BHP. Zero płatności nadgodzin oraz weekendówek. Brak jakiegokolwiek poszanowania osób trzecich. "szef" zero pojecia o wykonywanych pracach. Wręcz zmuszanie pracowników do pracy po godzinach, bez płace3nia nadgodzin. Brak terminowych wypłat. Spawanie, malowanie, gięcie, cięcie na tej samej hali w syfie i kurzu. Nie polecam nikomu tej firmy jako pracodawcy ,że o zamawianiu tam łodzi już nie wspomne.

Iwona

Pracujesz w Wild Lake Group PM? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć jej pracownicy?

hehe

Może jednak jakich średnich zarobków spodziewa się początkujący pracownik? Dziękuję za szybką odpowiedź

spawacz

"Koledzy" pracowałem w tej firmie sporo czasu, poznałem kilka osób zwalnianych niektórzy chodzili tylko oby przebujać 8 godzin i kase wziąść ale nawet tacy co się starali byli krytykowani, Pana Irka mozna nazwać wójkiem google bo całą wiedze jaka posiada na temat łódek ma z internetu, ale na szefostwo narzekać nie można. Zawsze wypłacalni i uczciwi. Co do warunków socjalnych Pakiet- ciekawie jaki chyba że stopery i wampirki. Masz szatnie, prysznic do którego przez hale wchodzisz. zapomnijcie o wentylacji bo to mały wentylator na scianie ale i tak lepsze miejsce jak mieli wczesniej. Ogólnie przezimować można zawsze coś się nauczysz tylko wójkowi google nie podskakuj bo będziesz miał rozmowy dyscyplinujące.

Opinia obiektywna

Odpowiadając czy na każdym stanowisku zarabia się tyle samo? Tam nawet nie ma stanowisk, wszyscy (poza kierownictwem oczywiście) robią wszystko. Od zmywania łazienki i odkurzania sklepu , po sprzątanie samochodów kierowników kończąc na spawaniu i składaniu łódek. Zero jakiegokolwiek przestrzegania zasad BHP. Jest jedna hala, w sumie pomieszczenie gospodarcze, bo inaczej nie można tego nazwać, na której prowadzone są prace nad składaniem do "kupy" tych dryfujących poskramiaczy wód. Do składania można zaliczyć: cięcie, szlifowanie, malowanie, klejenie gięcie - dosłownie wszystko w jednym miejscu. Nie zapominając oczywiście o czynnościach reklamacyjnych związanych z klejeniem chińskich pontonów, które w tym całym bajzlu są naprawiane w tym samym pomieszczeniu. Dokładniej o kierownictwu nie będę się rozpisywał ponieważ nie raz próbowałem skomentować ich zachowanie na tym forum. Niestety bezskutecznie, za każdym razem moje i innych pracowników wpisy były usuwane przez właścicieli firmy. Cóż może komuś się poszczęści i będzie miał okazję poznać Pana I. i Pana B. ładna była by z nich para :) Kończąc chciałbym przestrzec wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji do tej pseudo firmy. Bez problemu można znaleźć coś lepszego za bardziej satysfakcjonującą stawkę godzinową :)

ropes

ta firma od ponad roku nie płaci nam za fakturę i nigdy z szefem nie można się skontaktować super podejście ,tu nie zapłacić tam nie zapłacić i jakoś to leci...

opinia słaba

jak kasuje się negatywy i premium wykupuje to ma sie dobre opinie. juz chyba 3 razy wszystko było kasowane, popracujecie poznacie Pana Irka, dostaniecie 8zł na godzine i szlifierki bez osłon, pzdr Ekipe

Zostaw merytoryczną opinię o Wild Lake Group PM Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wild Lake Group PM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wild Lake Group PM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wild Lake Group PM Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 45 ocen.

Wild Lake Group PM Sp. z o.o.