Opinie o Aedes S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aedes S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aedes S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aedes S.A. w Kraków

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Ale analfabeci, jak wam Ryś wypłaci kupcie słownik. Albo to pisze 1 osoba . supy, rub, terz, wczescniej, spodkam, trugi , bierom, ps. to strona o Aedes SA a nie opinie o Rysiu . ważne że jest z czego się pośmiać . pa

jestem wniebowzięty cieślami

Wielki Szacunek Dla Tych Kilku Chłopakow z Pewnej Brygady Ze Z Niczego Potrafili Zrobic Coś. Ze wkoncu na 3 etapie cos ruszyło.. Buhahaha, cieśle zaraz w piórka obrosną, klękajmy przed nimi i śpiewajmy na ich cześć piosenki, prawdziwi magicy. Wy przyszliście lać beton a kto wam to wszystko przygotował, każdy dokłada jakąś jakoś cegiełkę.np zbrojarze i nawet ten co przy pompach, gdyby nie on to lalibyście słupy z łódki, Nie jesteście pępkiem świata

pracownik Aedes

To całkiem zrozumiałe ze pewne osoby narzekaja na budowe przy Bociana. jestem tam od poczatku etapu budowy (pierwszy budynek) a i tak nie wiele sie zmieniło. Zawsze brakowało narzedzi do pracy a i kierownictwo za wiele nie interesuje sie co kto robi... Ztego co zauwazyłem przez ostatnie 2 lata tam to chodzi tylko o to aby godzin nabic i kase wziasc ( cytuje: same łaziory) byle kierownik na kamerce nie dopatrzył... I wcale sie nie dziwie komus obcemu ktory robi tam od 2 tyg ze takie opinie wystawia. Wielki Szacunek Dla Tych Kilku Chłopakow z Pewnej Brygady Ze Z Niczego Potrafili Zrobic Coś. Ze wkoncu na 3 etapie cos ruszyło..

Ciesla

nic dodac nic ujac po tych waszych opiniach.... APR (oraz Rys) szalowanie scian oraz stropow i zamawianie betonu na godzine 19??? nie to nie dlaa mnie Po pierwssze: szalujemy ... po drugie zamawiamy , po trzecie wylewamy .... i o godzinie 17 mamy fajrant:) A skoro rys ma ludzi jakich ma to zamawia beton jak najpuzniej.... Proponuje pozwalniac tych wszystkich nierobow ktorzy tylko łaza i godziny licza... My jako brygada ktora od poczatku firmy istnieje nie ma ochoty zarabiac na takich ludzi bo i widze ze stawka takich ludzi , jak prowadzacy budowe ma 16 zl to ten sam we firmie ktory lazi i pompuje wode z przeglebienia tez ma 16 zl. Ludzie kochani zagladnijcie na Bociana teraz ................. 700 kubikow betonu w plyte denna i zaden z kierownikow nie potrafi przyjsc zapytac przed 17 czy zostanie ktos..... BOCIANA TO JEST KOMPLETNE DNO!!!!!!!!!!!!!!! Pracuje tam od 2 tyg i nawet nie ma tam czym deski uciac a o breszce juz nie wspomne...... Panie Prezesie Macieju trzeba by pomyslec nad redukcja stanowisk w tej firmie.

Czy po rozmowie w Aedes S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ciesla

nic dodac nic ujac po tych waszych opiniach.... APR (oraz Rys) szalowanie scian oraz stropow i zamawianie betonu na godzine 19??? nie to nie dlaa mnie Po pierwssze: szalujemy ... po drugie zamawiamy , po trzecie wylewamy .... i o godzinie 17 mamy fajrant:) A skoro rys ma ludzi jakich ma to zamawia beton jak najpuzniej.... Proponuje pozwalniac tych wszystkich nierobow ktorzy tylko łaza i godziny licza... My jako brygada ktora od poczatku firmy istnieje nie ma ochoty zarabiac na takich ludzi bo i widze ze stawka takich ludzi , jak prowadzacy budowe ma 16 zl to ten sam we firmie ktory lazi i pompuje wode z przeglebienia tez ma 16 zl. Ludzie kochani zagladnijcie na Bociana teraz ................. 700 kubikow betonu w plyte denna i zaden z kierownikow nie potrafi przyjsc zapytac przed 17 czy zostanie ktos..... BOCIANA TO JEST KOMPLETNE DNO!!!!!!!!!!!!!!! Pracuje tam od 2 tyg i nawet nie ma tam czym deski uciac a o breszce juz nie wspomne...... Panie Prezesie (usunięte przez administratora)trzeba by pomyslec nad redukcja stanowisk w tej firmie.

Dobrodziej

Za pracę w nadgodzinach, w porze nocnej czy w sobotę i święta pracownikowi przysługuje dodatkowe wynagrodzenie lub czas wolny. Zgodnie z Kodeksem pracy, czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy. Normy te muszą być przestrzegane w przyjętym okresie rozliczeniowym, który może wynosić nawet 12 miesięcy, jeżeli jest to uzasadnione przyczynami obiektywnymi, technicznymi lub dotyczącymi organizacji pracy. Jeżeli jednak pracodawca nie dotrzyma wyznaczonego terminu, musi zrekompensować podwładnemu dłuższą pracę. Pracodawca może to zrobić przyznając pracownikowi odpowiednią liczbę dni wolnych lub wypłacając mu: 50 proc. dodatek za każdą godzinę pracy w nadgodzinach dobowych, 100 proc. dodatek za każdą godzinę pracy wynikającą z tytułu przekroczenia przeciętnej tygodniowej normy czasu pracy. Oczywiście pracownik otrzymuje także jednocześnie normalne wynagrodzenie. Zobacz także: Dodatek za prace w niedziele i święta 2015 » Zanim zostaniesz po godzinach, zajrzyj do umowy » Godziny nadliczbowe Pracownik może zostać także przez pracodawcę do zostania w pracy po godzinach. Praca w godzinach nadliczbowych łączy się z dodatkowym wynagrodzeniem (minimum 60 proc. wynagrodzenia pracownika) oraz dodatkiem, który wynosi: 50 procent wynagrodzenia, jeżeli praca odbywa się w zwykły dzień pracy, 100 procent wynagrodzenia, jeżeli praca odbywa się w święta, niedziele czy nocą. Zamiast płacić pracodawca może także wysłać pracownika na wolne w zamian za spędzone w pracy dodatkowe godziny. Roczny limit tego typu godzin nie powinien przekroczyć 150 godzin w roku kalendarzowym. Pracodawca może w umowie o pracę, układzie zbiorowym lub regulaminie zwiększyć tą liczbę, wówczas jednak tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w tygodniowym okresie rozliczeniowym (maksymalnie może to więc być 416 dodatkowych godzin w ciągu w roku). Praca w nocy Także w przypadku wykonywania przez pracownika pracy w porze nocnej, przysługuje mu obligatoryjny dodatek do wynagrodzenia. Za każdą godzinę pracy w porze nocnej powinien on otrzymać dodatek w wysokości 20 proc. stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę - wielkość dodatku zmienia się więc wraz z wysokością kwoty najniższego wynagrodzenia za pracę. Kwota dodatku wskazana w Kodeksie pracy jest wielkością minimalną, co oznacza, że pracodawca układzie zbiorowym czy regulaminie pracy może przyznać pracownikom wyższe sumy. W przypadku pracowników stale pracujących poza zakładem pracy w porze nocnej pracodawca może również zastąpić dodatek - ryczałtem. Wysokość ryczałtu musi odpowiadać przewidzianemu wymiarowi pracy w porze nocnej. Pracownik, który pracuje w godzinach nadliczbowych w porze nocnej ma prawo zarówno do dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych, jak i za pracę w nocy. Praca w sobotę Na takich samych zasadach jak nadgodziny, pracodawca może pracownikowi zlecić pracę w dniu wolnym, w tym w sobotę. Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami, za przepracowaną sobotę pracodawca powinien udzielić pracownikowi dni wolnego do końca okresu rozliczeniowego (w terminie uzgodnionym z pracownikiem). Ostatnio pojawiły się jednak propozycje zmian w przepisach>> Jednak jeżeli w pracującą sobotę zatrudniony świadczył pracę na przykład przez 11 godzin - przy ośmiogodzinnym dniu pracy - to 9, 10 i 11 godzina będą stanowić godziny nadliczbowe, za które przysługuje oprócz normalnego wynagrodzenia dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia za każdą ponadwymiarową godzinę pracy.

JESTEM PRACOWNIKIEM AEDES ZARABIAM GROSZE ZA TO CO ROBIĘ. ALE (usunięte przez administratora)MNIE TO ŻE PAJACE WYPISUJĄ KOMENT O PRACODAWCACH / APR I AEDES . JEŚLI JESTEŚ NIE TYLKO//// KOZAKIEM W NECIE A PIZDĄ W ŚWIECIE /////,TO OTWIERAJ FIRMĘ I DZIAŁAJ !!!! IDZIE WIOSNA PORA NA ZMIANY KOLEGO JA TEŻ SIĘ ROZGLĄDAM ZA PRACĄ GDZIE PŁACĄ ,A NIE UDAJĄ ŻE PŁACĄ !!!

ttt

cóz wy chcecie od APR , Aedes wisiał mu ponad pół miliona za roboty wiec chlop w rozpaczy zgodził sie na przejcie jego ludzi na etat do aedesu bo za co miał ich wykarmic przynajmiej maja co jesc , powinien do sadu isc a nie dac sobie przejac firmy w zamiam za obietnice ze

rrrrrrrrr

Dobre !!!!Dobre !!!!Dobre !!!!Dobre !!!!

kk

Mi też nie zapłacili faktury z 2013 roku

SĄ TACY CO 20 ZŁ NA GODZINĘ TO NORMA A RESZTA MA G NO !!!! NAPISZĘ NAZWISKAMI W NIEDZIELĘ KTO MA TAKĄ KASĘ !

BODZIO

W Polsce jest problem opisywany analogią do folwarku szlacheckiego. Są przedsiębiorcy całkowicie nieinnowacyjni, którzy żyją z eksploatowania pracowników niczym chłopów pańszczyźnianych i to jest przykre .

rrrrrrrrr

ale jaja !!!!!!!!!!!!

foreta

Firma TAKBUD z siedzibą w Krakowie jest przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w wykonawstwie konstrukcji żelbetowych obiektów mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej oraz inżynieryjnych. Od 1996 na krakowskim rynku budowlanym. Zatrudni na stanowisku: Cieśla szalunkowy Wymagania: • doświadczenie zawodowe (min. 2 lata) • wiek do 40 lat • zaangażowania i wydajności pracy, • dobra organizacja pracy, • samodzielności, Oferujemy: • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) • pełne ubezpieczenie socjalne, • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników • wynagrodzenie płacone terminowo, • wyposażenie (narzędzia, ubrania robocze) • prace przez cały rok kalendarzowy (lato, zima)

Od 2013 r. obserwujemy systematycznie zmniejszające się zainteresowanie ofertami pracy w Wielkiej Brytanii i w Irlandii - mówi Aleksandra Guga-Baca, project koordynator agencji Adecco Group. - Polacy obecnie najczęściej wybierają Norwegię, dalej Szwecję, ale też Holandię i Belgię. Norwegia może poszczycić się najwyższymi stawkami, a pracownicy cenią jakość zatrudnienia - pracodawcy ściśle przestrzegają tam zasad BHP i prawa pracy. W czołówce krajów, do których chcą emigrować Polacy, nadal pozostają Wyspy. Od 2009 r. brytyjska gospodarka przeszła okresy recesji, które w niektórych branżach trwają do dziś. Z emigracji z Anglii wracają m.in. pracownicy budowlani, którym skończyły się kontrakty, a na polskim rynku mają trudności w znalezieniu pracy. Równocześnie rynek brytyjski zdaje się być już nasycony emigrantami, nie potrzebuje już aż tak wielu nowych pracowników. Jakie stawki obowiązują w Norwegii? Posadzkarz pracując na cały etat w Bergen otrzyma ok. 24 tys. koron norweskich brutto. To w przeliczeniu na złotówki 11,7 tys. zł brutto. Według portalu Wynagrodzenia.pl mediana zarobków posadzkarza w Polsce wynosi 2131 zł. Więcej może otrzymać hydraulik pracujący w norweskim Stavanger - ok. 27 tys. NOK (ok. 13,1 tys. zł). Mediana zarobków hydraulika w Polsce to 2670 zł brutto. Osoba zajmująca się filetowaniem ryb w niewielkim Fosnavag, pracując na cały etat, podobnie jak posadzkarz, może zarobić ok. 24 tys. koron. Choć w rzeczywistości godziny pracy zależą od wielkości połowów. W Polsce mediana zarobków pracownika produkcji to 2250 zł. Kucharz pracujący w kantynie w gminie Vik lub Barum otrzyma ok. 25,5 tys. koron norweskich brutto (ok. 12,4 tys. zł). Mediana zarobków polskiego kucharza to 2300 zł brutto. Operator CNC (odpowiedzialny za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali) otrzyma przy pełnym wymiarze godzin 33 tys. NOK (ok. 16 tys. zł), w Polsce - ok. 3,2 tys. zł brutto. Elektryk w Norwegii, w zależności od certyfikatów, może otrzymać do 29 tys. NOK (ok. 14,1 tys. zł). Mediana w Polsce - 3219 zł brutto. Pielęgniarka w Trondheim już na starcie może zarobić od 30 do 38 tys. NOK (14,8-18,7 tys. zł). W Polsce wartość środkowa zarobków pielęgniarek to 2655 zł brutto. Wśród pielęgniarek równie popularnym kierunkiem emigracji zarobkowej jest Belgia, Niemcy, Wielka Brytania. - Od niemal roku pracuję w publicznym szpitalu w Chichester. Zarabiam ok. 2 tys. funtów brytyjskich miesięcznie (ok. 10,6 tys. zł). Mogę też liczyć na różnego rodzaju dodatki, np. wyższą o 30 proc. stawkę za nocne zmiany. Wcześniej przez osiem lat pracowałam w jednym z trójmiejskich szpitali. Moja pensja była nieporównywalnie niższa - ok. 2,5 tys. zł na rękę. Postanowiłam wyjechać w związku z przemianami w moim szpitalu. Wszyscy wiedzieliśmy, że spółka będzie musiała oszczędzać, więc na podwyżki nie ma co liczyć. Nie żałuję. Choć przyznam, że na początku nie bardzo mogłam się odnaleźć. Co prawda dość dobrze znałam język, ale jednak tu trzeba było przejść na posługiwanie się nim non stop i to czasem bywało problematyczne, bo nie wszystko rozumiałam. Ale z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Pacjenci nie traktują mnie inaczej, dlatego że jestem z Polski. Oczywiście zdarzają się mniej sympatyczni, albo nawet nieprzyjemni chorzy, ale tak jest wszędzie - opowiada pani Katarzyna. Londyn, Bristol, Ollerton Na rynku brytyjskim sprawdziliśmy też zarobki programistów. W Trójmieście to dziś bardzo pożądany zawód - coraz więcej firm z branży IT, w tym wiele zagranicznych, otwiera swoje siedziby właśnie u nas. Jedna z nich, która działa w Wielkiej Brytanii, ale ma oddział także w Trójmieście, płaci początkującym inżynierom pracującym w Londynie, w zależności od kwalifikacji, 24-30 tys. funtów rocznie (ok. 127-159 tys. zł rocznie), a pracownikom z Bristolu - 20-27 tys. funtów (106-143 tys. zł rocznie). Inżynier oprogramowania z większym doświadczeniem (ale nie senior) otrzymuje w Londynie od 38 do 52 tys. funtów rocznie (201-277 tys. zł rocznie), w Bristolu od 26 tys. do 40 tys. funtów (137-211 tys. zł brutto rocznie). Dla porównania: mediana w Polsce na stanowisku inżynier oprogramowania to 7 tys. zł brutto miesięcznie (rocznie to ok. 84 tys. zł). 26-letni Andrzej pracuje w brytyjskim Ollerton. Przyjmuje zamówienia w magazynie sieci supermarketów Asda. W Polsce przez pięć lat pracował w firmie produkcji wiązek kablowych jako monter. - Przeprowadziłem się miesiąc temu, bo chcę mieć lepsze życie i spłacić szybciej kredyt, co w Polsce nie byłoby możliwe - mówi Andrzej. - Pracę znalazłem przez agencję zatrudnienia, zarabiam ok. 300 funtów tygodniowo brutto, netto - ok. 250. Płacę duży podatek, bo nie mam jeszcze tzw. NIN-u, czyli numeru ubezpieczenia społecznego. Andrzej zarabia "na rękę" ok. 5,3 tys. zł miesięcznie. W Polsce wartość środ

Remnbayer

Nasi rodacy zatrudnieni legalnie na norweskich budowach zarabiają w granicach 156-170 koron na godzinę. W zależności od liczby godzin pracy, ich miesięczna płaca oscyluje pomiędzy 20-30 tys. koron. Zarobki te są w dalszym ciągu mniejsze niż to, na co mogą liczyć norwescy fachowcy. Zgodnie z taryfikatorem płacowym obowiązującym w tej branży, doświadczony pracownik zatrudniony na norweskiej budowie musi zarobić co najmniej 174 korony na godzinę. W przypadku pracowników niewykwalifikowanych stawki te są odpowiednio niższe. I tak osoba z co najmniej rocznym doświadczeniem w zawodzie dostanie 163,20 koron na godzinę. Stawka pracownika niewykwalifikowanego bez doświadczenia wynosi 156,60 koron. Czytaj więcej na http://praca.interia.pl/praca-za-granica/news-na-norweskich-budowach-pelno-polakow,nId,1409426#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Pracowałem tam i wiem że wynagrodzenie jest uzależnione od układów z panem dyrektorem dlatego ------ UTWÓRZCIE ZWIĄZKI ZAWODOWE -Założenie związku zawodowego nie jest sprawą skomplikowaną. Ze względu na niechęć pracodawców do organizacji pracowniczych warto jednak dokładnie zapoznać się z przepisami regulującymi funkcjonowanie w Polsce związków zawodowych. Pracami ZZ "Budowlani" kieruje Rada Krajowa i jej Prezydium oraz Zarząd Krajowy i Przewodniczący Związku Strukturami branżowymi są Krajowe Sekcje Pracowników powoływane w celu reprezentacji interesów poszczególnych sektorów. Pracę terenową Związku organizują Okręgi, których teren działania pokrywa się z podziałem administracyjnym kraju i odpowiada obszarom województw. Najważniejszą jednostką organizacyjną Związku Zawodowego "Budowlani" są organizacje szczebla podstawowego reprezentowane przez Zarządy Zakładowe, Międzyzakładowe i Koła. Obecnie ZZ "Budowlani" to ok. 500 organizacji z całej Polski pracujących w ramach 14 Okręgów. Zarząd Krajowy ZZ "Budowlani" może również powołać związkowe struktury lokalne na szczeblu powiatów. Związek Zawodowy "Budowlani" w swojej działalności kieruje się zasadami określonymi w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, Ustawie o Związkach Zawodowych, Kodeksie Pracy, Ustawie o Sporach Zbiorowych oraz innych aktach prawnych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, mających swe odzwierciedlenie w Statucie naszej organizacji. Związek Zawodowy "Budowlani" jest członkiem Międzynarodowej Organizacji Pracowników Budownictwa i Przemysłu Drzewnego (BWI), członkiem EFBWW Europejskiej Federacji Pracowników Budownictwa i Przemysłu Drzewnego oraz stroną porozumień o współpracy podpisanych ze związkami zawodowymi branży budowlanej i drzewnej Czech, Słowacji, Niemiec, Litwy, Danii, Finlandii, Egiptu. Bliskie robocze kontakty z naszymi związkowymi partnerami, szczególnie w odniesieniu do naszego regionu, są konieczne ze względu na postępującą globalizację przemysłu budowlanego .

Nasi rodacy zatrudnieni legalnie na norweskich budowach zarabiają w granicach 156-170 koron na godzinę. W zależności od liczby godzin pracy, ich miesięczna płaca oscyluje pomiędzy 20-30 tys. koron. Zarobki te są w dalszym ciągu mniejsze niż to, na co mogą liczyć norwescy fachowcy. Zgodnie z taryfikatorem płacowym obowiązującym w tej branży, doświadczony pracownik zatrudniony na norweskiej budowie musi zarobić co najmniej 174 korony na godzinę. W przypadku pracowników niewykwalifikowanych stawki te są odpowiednio niższe. I tak osoba z co najmniej rocznym doświadczeniem w zawodzie dostanie 163,20 koron na godzinę. Stawka pracownika niewykwalifikowanego bez doświadczenia wynosi 156,60 koron. Największe szanse na norweskim rynku budowlanym mają firmy z doświadczeniem, mogące pochwalić się udanymi zleceniami w Norwegii lub innym kraju skandynawskim. Nasi rodacy szukający pracy na norweskich budowach muszą się jednak liczyć z konkurencją ze strony Szwedów. Mają oni nad nami sporą przewagę z racji bliskiego sąsiedztwa i pokrewności języka. Mogą też liczyć na większą przychylność norweskich pracodawców. (usunięte przez administratora)

ANONIM

ISTOTNA JEST STAWKA /BYLE DO WIOSNY !!!!!!!!!!

Witam serdecznie, poszukuję profesjonalnego, solidnego oraz dokładnego fachowca do układania kostki brukowej. Proszę o kontakt tylko od osób, które cenią swój oraz mój czas. Stawka 15-17 zł za godzinę- uzależniona od umiejętności. Wynagrodzenie płatne w każdy piątek. Praca w młodym zespole. Praca już od poniedziałku tj. 03.11.2014 ewentualnie wtorku tj. 04.11.2014. Tylko poważne oferty. Nie toleruję alkoholu, spóźnień oraz kłamstw. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: (usunięte przez administratora)Padł mi tel. w dniu 03-11 na budowie i nie byłem w stanie odbierać, Proszę o ponowny kontakt.

W.P

Normy czasu pracy Normy czasu pracy zakreślają górną granicę czasu pracy. Wymiar czasu pracownika może być więc krótszy od normy czasu pracy nie może jednak być dłuższy. Przyjęło się uznawanie podstawowej normy czasu pracy za “cały etat”. Jeżeli pracownik zgodnie z umową o pracę powinien pracować w wymiarze wynoszącym połowę normy czasu pracy uważa się, iż pracuje on na “pół etatu”. Podstawowe obowiązujące w Polsce podstawowe normy czasu pracy to: 8 godzin na dobę, 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy, w przyjętym okresie rozliczeniowym nie przekraczającym czterech miesięcy. łącznie wraz z nadgodzinami czas pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nie może przekroczyć 48 godzin (norma ta nie dotyczy jednak pracowników zarządzających zakładem pracy)

Zatrudnię doświadczonych zbrojarzy i cieśli szalunkowych. Mogą być brygady. Miejsce inwestycji: Warszawa - Ursynów. Wypłaty cotygodniowe. Forma zatrudnienia do ustalenia. Stawki: 16-24 zł. TEL: (usunięte przez administratora)

Pozdrawiam

A CO TY CHCESZ PO STUDIACH ROBIĆ ? CHYBA ŻE ZOSTANIESZ KOORDYNATOREM W Aedes S.A.TAM STANOWISKA WCIĄŻ SIĘ MNOŻĄ !

Zostaw merytoryczną opinię o Aedes S.A. - Kraków

Aedes S.A.
2.2/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Zakliki Z Mydlnik 16
    30-198 Kraków
  • NIP: 9451941502 KRS: 0000392032

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042