Opinie o Aedes S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aedes S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aedes S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aedes S.A. w Kraków

PŁATNOŚCI Nowy wpis

W sprawie płatności proszę o kontakt pod numerem 798 021 061

Sławomir Nowy wpis

Sugerujesz, że firma ta ma jakieś zaległości finansowe? Kompletnie nie rozumiem Twojego wpisu, dlatego chciałbym, abyś go odpowiednio uzasadnił. Możesz to zrobić?

Arek Nowy wpis
@Sławomir

Mam pytanie firma Aedes funkcjonuje?

Patrycja

@Aga ale nie masz prawa nikogo obrażać mimo swojej złości, bo zabrania tego regulamin. Czy sformułowanie "płacić nie zamierza" oznacza, że firma Aedes S.A. nie płaci wynagrodzeń czy płaci za mało? Czy ktos to zgłaszał gdzieś?

markus728

Proszę o namiary

Czy po rozmowie w Aedes S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Patrycja

@HYDREKS co masz na myśli mówiąc co wyprawia? Mógłbyś podać jakieś przykłady zachowań? Przy rzucaniu oskarżeń powinniśmy podać argumenty, by na forum była sama merytoryczna treść, ważna dla użytkowników.

romek

Zastnawiam się jak u nich wygląda oferta jako Zbrojarz, Cieśla, Murarz, bo wydaje mi sie, że to jest jedno stanowisko tylko jakby potrójne obowiązki na nim są, wiec pewnie płacą jak za prezydenta.

Czarek

Panowie co się dzieje z firmą? Są jakieś szanse na jej przetrwanie, jak to widzicie?

qaz

skoro wciaz dla nich robisz to moze powiesz nam czy morzna sie tam ponownie zatrudnic czy dalej nie placa?

Karol
@qaz

Ludzie wracają i tak trzymać !

qaz

jak tam robicie tam jeszcze? cos jeszcze wogole tam robia?

koniec konca

20 mln straty przy takich obrotach to musi miec ujscie na bok gdzies

koniec

Na gieldzie raport czytalem, DWAJSCIA MILIONOW STRATY majom wiec swojej forsy nigdy nie zobaczycie

ktos

czemu wam tak zalezy zeby zniszczyc aedes piszac takie bzdury

ktos
@ktos

szczerze czytam wasze opinie juz dluzszy czas skoro konfidentujecie tu jeden na drugiego dlaczego nie idziecie z tym do prezesa rozmawiac stojac zupelnie z boku oceniam to ze komus zalezy na likwidaci tej firmy i na tym zeby zle sie dzialo

hasiu

polecam raport EBI z 18.01 na newconect , ktos tu napisał kiedys ze do konca roku ich nie ma , no i coz - cytujac "jedna nogą ich juz nie ma ". ktos pytał o pensje itd tez w tym raporcie jest o zaleglosciach pracowniczych i ustawowo-prawnych

yoo

HALO I CO Z TYM AEDES MOŻNA SIĘ TAM ZATRUDNIĆ CZY LEPIEJ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUIKIEM?

wsx

pisze się umówił, nie chciało się nosić teczki trzeba ....

bisu

zgadza sie zajeli 2 samochody ale nic sie nie stało przeciez maciek czyma wszystko na lepcu i planuje wypłady kazdego 30 ,(usunięte przez administratora)

Niestety tak to wygląda .Ludzie uciekają ,zostają ci co mają stawki wypasione !

XDEX

Do końca roku i koniec AEDES !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z

Ciekawe jakie teraz zarobki macie pracownicy aedes

Zuza

W czerwcu br. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 4039,70 zł i było o 2,5 proc. wyższe niż przed rokiem (w poprzednim miesiącu wzrost wyniósł 3,2 proc., a w czerwcu ub. roku – 3,5 proc.) - podał GUS.

Zostaw merytoryczną opinię o Aedes S.A. - Kraków

Aedes S.A.
2.2/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Zakliki Z Mydlnik 16
    30-198 Kraków