Opinie o Dro Konsult Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dro Konsult Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dro Konsult Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dro Konsult Sp. z o.o. w Warszawa

Jak długo trwa proces awansu w Dro Konsult Sp. z o.o.?

Serio Nowy wpis

Kolego a w którym miejscu pracujesz? Chciałem złożyć cv osobiście... zaznaczam że nie jestem botem

Przyrząd

Nie rozliczyli się że mną uczciwie bo mają od 9 lat zaległości wobec mnie. Sąd pracy i komornik też był grany. Nie udało mi się odzyskać zaległości. Bardzo zły pracodawca. Strona www to teraz blog prawniczy który nie ma nic wspólnego z moim byłym pracodawcą

Maine on Law Nowy wpis
@Przyrząd

Treść komentarzy stanowi materiał dowodowy do zarzutu zniesławiania i naruszania dóbr osobistych pracodawcy.

Przyrząd Nowy wpis
@Maine on Law

Ok. Nie będę musiał wynajmować detektywa żeby ustalić adres byłego pracodawcy. Przekaze tez dane podwykonawcom, koleżankom i kolegom.

8 lat temu też było ciepło

8 lat temu zwolniłem się z winy pracodawcy. Do dziś ani grosza ani słowa przepraszam. 3 lata temu widziałem prezesa w biedronce - wyglądał jak szczur. W międzyczasie poznałem kilka osób spoza Warszawy którym również nie zapłacił... raz też widziałem jak jechał fabią nałożnicy 3sortu. tyle wspomnień z tym nieprofesjonalnym szefem. Z perspektywy czasu ci którzy dobrze zyli z prandellim dobrze żyją wciąż

Maria
@8 lat temu też było ciepło

8 lat to już bardzo długi czas. Powiedziałeś, że do dzisiaj nie udało Ci się odzyskać należnych pieniędzy od Właściciela firmy Dro Konsult. No a jakie w ogóle podjąłeś kroku w celu ich odzyskania? Możesz napisać coś więcej na temat całej tej sytuacji?

Olga

W 2017 roku sąd ogłosił wszczęcie postępowania o rozwiązanie podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dro Konsult Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Sku

Do tej pory czyli od roku 2013 (2011) do 2020 nie rozliczono się z nami. Nawet słowa przepraszam nie mówiąc o pieniądzach. Wszystkim którzy mają tytuł wykonawczy przypominam, że co 10 lat odnawia się ten tytuł idąc do komornika. To jest jakiś kosmos co ludzie wypisują na tym forum, chyba podopieczni prezesa dobrze się bawią. A strona internetowa to top of the top........

Jan

@karp chcesz powiedzieć, że firma zalega z wypłaceniem CI należnego wynagrodzenia od tylu lat? Nie zgłosiłeś tej sytuacji do Państwowej Inspekcji Pracy? Przyznam, że sytuacja wydaje się być trochę dziwna. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją w Dro-Konsult?

karp

Zalegają mi od 2012 z pensją. Pod ostatnim adresem na Ołówkowej to można conajwyżej klamkę pocałować.

Iga

Może ktoś wyjaśnić dlaczego pod ich adresem jest info, że zamknięte na stałe?

Sylvi

pozdrawiam niektórych pracowników z Dro. Pozytywne emocje. Jedni pisza o załodze a inni narzekają.

erf

@swed z tego co ja kojarze to nie ma na chwile obecna raczej szansa na zatrudnienie u nich po prostu pewnie maja jakas tam swoja stala i zgrana zaloge i nie ptorzebuja nikogo nowego raczej do pracy :)

Z kim się "Oleksy" na głowę pozamieniałeś skoro piszesz takie głupoty o tej Firmie. Drokonsult nigdy nie działał w branży architektonicznej i nigdy nie zatrudniał architektów. Firma i jej prezes to jeden wielki przekręt.

Zaległe zobowiązania wobec 41 jeden podmiotów w tym pracowników!!!! Do tej pory nie uregulowane pomimo prawomocnych wyroków sądowych. Ponadto sprawa u Prokuratora za wyprowadzenie pieniędzy ze spółki wraz z dokonaniem cesji na inny podmiot. To cały obraz spółki Drokonsult.

kc

Podobno nabrali robot i ludzi im brakuje, a ze ogloszen nie ma? Moze sie boja, ze ludzie ich zasypia ofertami.

praca

Witam, A wie ktoś gdzie obecnie mieści się firma? i potrzebował bym jakiś nr tel. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Ciekawy Świata

I jak rozmowa poszła? Dostałeś się?

hr

Warunki były spoko, wykwalifikowana kadra, dobra atmosfera. Nie ma co wypytywać, wal śmiało do firmy na rozmowe a wynagrodzenie wiadomo - kwestia indywidualna.

jolanta
@hr

opinia hr to 100% ściema! ta firma wisi gigantyczne pieniądze bylym pracownikom i podwykonawcom np. na stronie radio olsztyn znajdziecie ciekawe nagranie dotyczące podwykonawcy-geodety, który robił mapy lub podziały na dw527. Jolanto co ty za dużo wolnego masz czasu? a może za darmo internet? zamiast glaskac wyliniałego lisa krzysia kup se psa Ringo tym razem. z kolei opinia internauty kc (inicjały kak prezes) - smiechu warte. prezes manager co na przepisach się znał. zero pojęcia. ale gadke miał dobrze skreconą. Sama dałam się nabrać tyle razy. Drokonsult masz szczęście ze te opinie które w bardzo humorystyczny sposób były napisane na tej stronie zniknęły.

bub

Jeżeli by rzeczywiście był problem z wynagrodzeniem to myślicie, że ludzie by w czymś takim dalej uczestniczyli? Być może po prostu w Warszawie mieli chwilowy problem z zachowaniem przepływu gotówki i teraz w dro-konsult wszystko wróciło do normy? Nie widzę przeszkód, które jakoś jasno by odradzały podjęcie pracy u nich.

bankrut

Lol. Policeman: a Ty skąd ześ się urwał? Ktoś tam jeszcze pracuje? Ciekawe... To może jeszcze się doczekamy naszych pensji :D ? Istnieje chyba już tylko na papierze.

ada

kiedy idziemy na piwo i wkońcu się pogada i odpocznie wyjedzie gdzieś do pubu i zaszaleje-znikną problemy sztuczne nadane przez osoby, które same maja problem i zatruwają innym życie typu tego ci nie dam, tego nie możesz tego nie itp.(usunięte przez administratora)

do dramata

@dramat nie płacz. czy kiedy kolwiek Krzysiek oszukał kogo kolwiek? zresztą on teraz na prawdę nie ma hajsu. Jak będzie miał to odda. Zobaczysz Hahaha - zartuje!! on mnie też wycyckał na hajs. DO tej pory czekam i nic. Nie ma jak opiekujcze Państwo, które nie chroni obywateli tylko tych ...

Zostaw merytoryczną opinię o Dro Konsult Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dro Konsult Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dro Konsult Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dro Konsult Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Warszawa
  • NIP: 5241473731 REGON: 11990190 KRS: 0000187739