Opinie o AB Job Service Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Opole

Megan

Osobiście jestem rozczarowana tą agencją. Wyjechałam za granice pierwszy raz. W Polsce miałam obiecane, że do pracy idę na drugi dzień po przyjeździe do konkretnej pracy. Co się okazuje na miejscu? Po pierwsze przyjeżdżam o 4 rano i muszę czekać do 6, bo nikogo tu nie ma... Po drugie okazuje się, że dzień muszę sobie poczekać... bo nie mogę iść od razu do pracy. Pracy dla mnie nie ma... więc... latam sobie od pracodawcy do pracodawcy... codziennie gdzieś indziej - niczym worek kartofli! Liczba godzin... zapewnione 38 godzin tygodniowo nadrabiasz pracą w weekend. Koszmar! Kierowcy maja płacony śmieszny dodatek około 12-14 euro na tydzień dopiero po 4 tygodniach bycia kierowcą... a o auto trzeba dbać! Sprzątać, myć... tankować! Dlatego dwa razy się zastanówcie zanim powiecie, że macie prawo jazdy!! Jestem tu tydzień, a już pracowałam w kilku firmach! Jeśli chcecie zarobić to omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Dla tej agencji nie liczy się gdzie wysyłają pracownika!

Maciej
@Megan

Rozumiem Twoje rozczarowanie ale jeśli chodzi o dodatki dla kierowców i dbanie o samochód to twoje żale nie mają żadnego pokrycia . Są agencję gdzie kierowcy nie mają żadnych dodatków i oprócz tego pracują jak każdy inny pracownik . Sam pracowałem we Holandii kilka lat i naprawdę warto zacząć wymagać od siebie . Kilku pracodawców w ciągu tygodnia ? Zwalniali Cię że tak często ich zmieniałaś czy praca nie dopowiada .

Megan

osaq
@Megan

Witam.Wlasnie zastanawialem sie na wyjazd przez ta agencje ale z tego co piszesz trudno mi sie zdecydowac. Chcialem zapytac czy mialas zapewnione zakwaterowanie przez agencje i jak z odplatnoscia za nie ? Jesli mozesz to odpisz prosze na moj mail ( osaq-11@wp.pl )

lukasz
@Megan

Przy czym mialas pracowac?

falka
@Megan

rozwaliło mnie to, ze o auto, czyli narzedzie pracy trzeba dbac. myc. tankowac. no nie. no masakra. nie chcialabym takiej osoby w pracy, gdybym ja była pracodawcom.

A ja takiego pracodawcy
@falka

Ten dodatek to za samą jazde powiniwn być a nie dodatkowe obowiązki.

Antywiatrak
@falka

Jeśli Cię falka dobrze zrozumiałem, to ochoczo pojedziesz na myjnię, by służbowe auto umyć za swoje pieniążki ? Bo nie dostajesz na ten cel żadnych pieniędzy z AB werkt! Podobnie z płynem do spryskiwaczy, odkurzaczem itp. Pomyśl o tym i przetwórz, jeśli dotychczas nie załapałeś(łaś) !

Maciej Nowy wpis
@Megan

Jakie godziny pracy obowiązują w AB Job Service Polska?

@pracodawca Nowy wpis

Biura ABJ ob Service Polska pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:020-17:00 . .

slawek Nowy wpis

pracowalem przez ta firme troszke lat w stecz i milo wspominam ten okres w zasadzie obsluga byla ok i wszystko na czas

Witam , planuje ruszyć do holandii przez tą agencję w Opolu , warto się w ogóle pchać w to ??

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie AB Job Service Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Agnieszka

Patrzę, że narzekacie na pracę i samą rekrutację, a jestem ciekawa, co z zarobkami. No bo jednak widzę, że ktoś tam pracuje, a przynajmniej pracował jakiś czas temu. To dobrze płacą?

Davvski

Witam kiedy jest pierwszą wypłata w drugim tygodniu

Witam wszystkich nie polecam tej firmy z Bydgoszczy bo dyskryminują ludzi za pszeszlość wysłałem email że jestem zainteresowany ofertą pracy a ta firma mi odpisała że w pszeszlosci zrezygnowałem z oferty więc teraz wogóle niemoge korzystać z ich ofert to jest dyskryminacja co za firma szkoda gadać pewnie zobaczą ten wpis i usuną go ale napisałem ten komentarz żebyście wiedzieli jacy oni są w stosunku do ludzi pozdrawiam wszystkich i zastanówcie się zanim podejmiecie z nimi współpracę ????

ktos

Nie warto tracić czas

witam opowiem wam o agencji w opolu pracowałam u szefa na jabka dostałam biuro mnie sciagło do pracy w grudniu agencja ab job serwice byłam w niedziela w na hotelu o 3 spałam na kanapie w salonie sama miałam jechac sama do pracy na rowerze niedziela kontaktowała biurem nie odebrał telefon ani kordynatorka miałam wokule nie dostałm pracy miała byc bardzo ciezko praca narazili mnie na koszty i mnie ukarali ze jestem na czalnej liscie nie mieli powodu jeden kordynator pani ela pilnuje opole najgorsza kortynatorka jaka moze byc na swiecie ab wokule nie dostałam prace po z mamusia ze nie pozegnała reki nie podałam sie wtracaja spraw rodziny po sama sie utrzymuja po nie chce dac zadnej pieniedzy zawsze dałam pieniodze 8 tys na rok 13 lat dałam 1mirald całe remonty ja dałam oprucz cała dom ja utrzymuje ab opole kobiety sie wtracaja jechałam 24 godziny po bym nie dostaaałam pracy ani pokoju 4 lata pracowałam ab miałam najlepsza opinie oni maja najgorsza co jechałam do pracy siedziałam na domku i czekałam to wszystko jedna kortynadorka ela maja ludzi alkocholikuw nie chca chodzic do pracy pijakuw cpunuw jednego brata po mnie chciał wyrzucic agencji i suchaja alkocholi sandazuje ludzi nie chce robic w robocie bardzo nie polecam tej agencji ab job serwice po i tak nie maja ludzi sa nie miłe rath karina

@23456

nie mysle tak opolu 4 lata tam pracowałam bardzo miłe panie opolu aboes bardzo miłe kordynatorzedronten rath karina

Tomasz

Najgorszy proces rekrutacyjny z możliwych. Pani dobiera oferty których nie ma albo są nie aktualne, Pani w biurze w Opolu wybiera sobie pracowników dzień przed planowanym wyjazdem. Organizacja oraz wypłaty są niskie i śmieszne. Odradzam stanowczo kontaktu z opolem i rekrutantkami.

@Tomasz

Cześć, zaintrygował mnie Twój wpis. Rozumiem, że proces rekrutacyjny nie spełnił Twoich oczekiwań i może pozostawiać wiele do życzenia jeśli faktycznie jest tak jak piszesz. Wspomniałeś o wypłatach, że są niskie i śmieszne. Czy możesz napisać jaką zaoferowano Ci stawkę?

batman

jak nie podpiszesz oswiadczenia ze bedziesz kierowca i zostaniesz na swieta to cie nie wezma.

Sławomir

Czy ktoś jedzie na zrywanie planty z województwa śląskiego

Ciekawy

Czy tam się dostaje rower obojętnie gdzie idzie się do pracy?

Transport

Mam dacie 5 osobową i 3 razy w tygodniu z polski jadę do nl i za 1/3 ceny wezmę 4 osoby do nl mu Phone 0048 519554674 czyny 24 h

klaudii

Ktoś chętny na wyjazd?

Meni
@klaudii

Nie polecam teraz wyjazdu, sytuacja z pracą w NL faktycznie jest ciężka. Większość prac zostało zamknięta. Ludzie starali znaleźć się inną i w tej chwili na prawdę ciężko o godziny i pracę.

Lukrecja

Stanowczo nie polecam wyjazdów przez AB Job do biura na terenie Holandii w AB MIDDEN NEDERLAND. Szczególnie odradzam oddział w Houten. Bardzo duże problemy z otrzymaniem wynagrodzenia. W styczniu mieli taki (usunięte przez administratora) że za domek odciągali dwukrotnie, często się zdarza, że są odciągnięte dwa ubezpieczenia. Jest to oczywiście korygowane po licznych telefonach. Jednak dodzwonienie się do administracji graniczy często z cudem. Na domkach kryminaliści. Biuro nic z nimi nie robi. Sprzątaczki siedzące na salonie, zamiast sprzątać za stawkę 12 euro na godzinę. Dzwonisz na biuro i nic z nimi nie robią. Tak zapracowani są w tym biurze, że nie mają czasu skontrolować tych kobiet ciężko pracujących. Szkoda, że Ty nie masz prawa do takiej pracy w zakładach do których kieruje ta firma. Tylko akord za 10euro na godzinę. Jeszcze cieszysz się jak masz pracę 5 dni w tygodniu. ODRADZAM!!

edyta

spoko bez problemu

@edyta

To trochę zdawkowa wypowiedź, która właściwie nie mówi mi nic konkretnego na temat AB Job Service jako pracodawcy. Przydałoby się znacznie więcej konkretnych informacji. Czy w przypadku pracy za granicą, agencja ta zapewnia pracownikom zakwaterowanie? Jeśli tak, to powiedz, jakie są to mniej więcej warunki.

Donna M

Polecam tą agencję. Jest to pierwsza agencja, z którą nawiązałam współprace. Wyjechałam z AB JOB dwukrotnie. Pierwszy wyjazd początkowo okazał się porażką, ale dzięki interwencji biura w Opolu otrzymałam stała prace...i poznałam kilku znajomych z którymi utrzymuję kontakt do dnia dzisiejszego :) Drugi mój wyjazd okazał się jeszcze większą klapą z uwagi na nieodpowiednie podejście pracowników Agencji w Holandii... ale to długa historia :) :) choć z szczęśliwym zakończeniem :) bo pracuje w innym oddziale tej agencji do dzisiaj. Polecam AB...Biuro dba o osoby, które wysyła do pracy za granice.

Nowa

Witajcie. Co możecie powiedzieć o tej agencje jeżeli chodzi o pracę po przyjeździe i zakwaterowaniu czy są wypłacalni. Planuje wyjechać na sortowaniu ziemniaków lub sortowanie cebulek kwiatów co możecie o tych pracach powiedzieć ??

@Nowa

Bylam z agencja w niemczech. Moge z czystym sumieniem polecic.

@Nowa

Też polecam. Prace polecam raczej sortowanie cebulek kwiatowych, napewno nie ma takich zapachów jak na ziemniak oraz słyszałam, że fajna i lekka praca.

Tynka
@Nowa

Powiem tak, nie ma co sugerować się opiniami. Każda praca jest inna do jednej pojedziesz będzie 5 dni pracy, fajny domek a w drugiej posiedzisz tydzień. I do domu. Szukaj opinii o firmie na którą chcesz jechac wtedy dowiesz się czy warto aby godziny były. Nie wybieraj mięsa, praca przy mięsie i stawkę min 12e.. Bo (usunięte przez administratora) zarobisz :) Polecam ABOST, VAN KOPPEN.

@Anna

A w jakiej pracy byłaś? Powiedz coś więcej o tym, co tam robiłaś i dlaczego polecasz. Jak zakwaterowanie?

Inna

Ktoś chętny na wyjazd w październiku?

Sylwia.wel98
@Inna

Jeśli ktoś również jest chętny na wyjazd w październiku proszę o wiadomość na e maila (usunięte przez administratora)

@Sylwia.wel98

W jaki typ pracy chcesz jechać? Z biura OPOLA chcesz jechać?

@Inna

Ja zastanawiam sie nad pazdziernikiem.

@Sylwia.wel98

Dostałam propozycje pracy, Wy też?

@Inna

Ja jade 14 na sortowanie warzyw. Jedzie ktos?

@Anna

Ja planuje na 28 października, jest ktoś jeszcze kto chciałby jechać?

@Nowa

Mój wyjazd się przesunął i musiałabym zostać na święta. Zrezygnowałam.

@Anna

A nie interesuje Cie wyjazd na lilie, na 6 tygodni? Zastanawiam się nad nim, ale boje się jechać sama

Napisz do mnie na maila. dydu345@gmail.com

@Anna

Ja już wyjechałam, niestety znowu sama, Pracuje przy różach lekka i fajna praca, tykko stawka niska, ale coś za coś, od 4.11 zaczynam gdzieś indziej w podobnej branży, ale przy lepszej stawce.

@Inna

I jak ci tam ? Mozesz opisać warunki mieszkaniowe? Jak pracodawca? Ja zastanawiam się nad truskawkami jeszcze.

@Anna

Warunki mieszkanek są dobre, nie narzekam ???? Wypłacalni też są, a jak coś nie pasuje to zgłaszasz do kordynatora i on się tym zajmuje. Z godzinami różnie bywa raz są raz nie, ale raczej biura stara się aby były.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Opole

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

AB Job Service Polska