Cholewiński Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sklep Firmowy

Opinie o Cholewiński Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sklep Firmowy

jola 2012-06-24 17:23:20
chyba cie POGIĘŁO!!!!!!!!!!!!!! z tymi fajnymi warunkami pracy
KOMUNA LAT 50-tych urlopów nie ma , L4 też
nic nie możesz powiedzieć............ wszystkich ma za [usunięte przez moderatora] , baranów złodziei itp......
Łukaszen 2013-04-20 23:48:39
[usunięte przez moderatora] Bardzo spoko praca kaska zawsze jest dziesiotego i ze wszystkim mozna sie dogadac z Panem Janem, elastyczny dla pracowniak facet
2013-09-05 21:08:25
okey wyplata na konto dotacje z PFRON na drugi dzień zwrot 500-700zl inwalidzi zadowoleni praca jest upodlenie też
Adam 2013-12-14 13:23:26
Praca jak wszedzie indziej, ile sie zarobi tyle sie dostanie nieroby, nie narzekac tylko do robory albo znajdzie cos lepszego
HAHA 2016-02-25 12:37:07
"VINI" JAKA REKLAMA JAK MIŁO.NIE OPOWIADAJ GŁUPOT PRACOWAĆ TRZEBA JAK WSZĘDZIE TYLKO BRAK DOCENIENIA PRACY, POGARDA I WYZYSK NIE ZMOTYWUJĄ PRACOWNIKA HAHA
FIRMA Z TRADYCJAMI TAK TAK KUP PORTFEL IMPORTOWANY Z CHIN TO SIĘ PRZEKONASZ JAK DOBRZE 'SKROJONY' W FIRMIE Z TRADYCJAMI.........................
witeeek 2016-04-24 14:41:47
mają kilka sklepów firmowych na terenie całje Polski i ztego co wiem to nie mają zbyt dużych wymagaań jesli chodzi o prace, bo spokojnie można u nich zarobić do 3000 zł z tego co widze srednio.
Zostaw swoją opinię o Cholewiński Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sklep Firmowy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cholewiński Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sklep Firmowy