Opinie o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG w Fulda

RÜBSAM Personalvermittlung GmbH & Co. KG jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z ponad 25 letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające. Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG w Fulda

Jacek R.

Właśnie zobaczyłem w mailu ofertę z tej firmy, i jak przeczytałem że płacą do 15 euro diety przy opłaconym mieszkaniu to mnie brzuch ze śmiechu boli, ja mam 30 netto + 16 brutto a mieszkanie jak mi załatwiają to rzadko się zdarza by była łazienka i kuchnia wspólna , no chyba że jestem na robocie z kimś z firmy to tak, oczywiście firma płaci za mieszkanie. Jeśli tutaj piszą że płacą 1000 euro za polecenie pracownika , to na pewno nikt się nie pcha do tej firmy drzwiami i oknami, przypuszczam że dobrzy pracownicy idą w przeciwną stronę. będę zaglądał tutaj i może jak by ktoś chciał to mogę podać namiary na moją firmę, tylko uwaga lewusy i dużo pijący , mogą wyjść na minus, ponieważ firma ma wpisane w kontrakcie że jak ktoś zawali to może ukarać finansowo. to na tyle. Nie jestem naganiaczem, po prostu firma poszukuje dobrych pracowników, a takich jest mało

@Jacek R.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obiecują ci płacenie zjazdówek i dieta a w praktyce wychodzi tak naprawdę że płacą tylko dietę a zjazdówek nie płacą a jeżeli weźmie zjadówkę to diety nie dostaniesz

Iglo

Witam wszystkich Pracowalem w tej firmie 3 lata,i nie powiem ani zlego slowa Ludzie pisza komentarze negatywne ale dlaczego ,a moze kto? Lewusy,alkoholicy i inni ktorzy nie chca uczciwie pracowac,badz ktorych firma zwolnila Wyplata na czas, wsparcie,zakwaterowanie,same plusy jak dla mnie Jak sie ma problem zawsze mozna zadzwonic i napewno sprawa bedzie zalatwiona Jestem na emeryturze,i po czesci szkoda bo pracowalbym dalej w tej firmie i polecam ,polecalem i bede polecac ta agencje ,jedna z najlepszych jaka spotkalem w swojej karierze zawodowej w Niemczech Polecam!!!

@Iglo

Nie jestem ani alkoholikiem i pisze prawdę o firmie z którą sztucznie próbujecie wybielić jeżeli chodzi o wypowiedzenia próbują uniknąć odpowiedzialności odszkodowawczej za wszelką cenę próbują wcisnąć ci urlop który ci się należy i które muszą ci wypłacić czas w którym dla ciebie nie znaleźli pracy mają wieczne problemy z organizacją

Alicja

@Full dlaczego ludzie się zwalniają z firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG? Może z powodów osobistych. Różne mogą być powody. @jeszcze pracownik czy rozmawiałeś z pracodawca o problemie warunków w mieszkaniu jakie panują? Może rozwiązał by jakoś ten problem.

Jarek
@elektrykbydgoszcz

Widziałeś może ich umowę oraz stawkę, którą dają przed wyjazdem do podpisu? Czytam właśnie, co tam u siebie piszą. I zachęcająco brzmią zapewnienia o bezpłatnym zakwaterowaniu oraz o umowie o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Ale diabeł tkwi w szczegółach.

Pracownik R S Rubam

Napisz ile jeszcze z wypłaty za takie szkolenie bez wiedzy ludzią zabieracie 300 euro do 500 euro przy kazdej wypłacie i co to jest za szkolenie co wnośi mimo , że juz nie chcesz sie szkolić po zobaczeniu własnego salda , wtedy zdajesz sobie sprawe ze to potrwa rok taki szach , a przecież to pracownik dla Was się szkoli i to Wy udostępniacie możliwość ową , podsówając dokumenty po niemiecku bez słowa po polsku do podpisania nie tłumacząc lecz zabespieczając sie gdy by się na pięcie odwrócił i uciekał tak ja ja i koledzy być szczerym to mało u Was R S i Rubsam nic nie jest normalne nawet gorzej jak w przecietnej Polskiej firmie kilku osobowej. Dziekuje !

@Pracownik R S Rubam

No chłopie, żeś przesadził. Za szkolenie i uprawnienia niemieckie zorganizowane przez RUBSAM, nic nie zapłaciłem, też mi z wypłaty nie odjęli. Fakt, inwestują w ludzi, którzy przynoszą im dochód. To jest normalna polityka każdej firmy. Zmień chłopie nastawienie.

Alicja

jeszcze pracownik
@Alicja

Odpowiadam - żadne powody osobiste. Po prostu firma nie ogarnia potrzeb pracownika. Moja sytuacja po kilkukrotnym zmienianiu mieszkania zakończyła się zmiana klienta u którego pracuje. Podpowiadam na dzień dobry poczęstowano mnie znów jakimś ohydnym lokum i jakiegoś Turka który chciał jeszcze za internet wytargać 2 euro za dzień. Dopiero jak zagroziłem, że porzucę prace jeżeli w ciągu jednego dnia nie znajdą dobrego mieszkania to dopiero pomogło. Tym razem trafiłem na bardzo kompetentnego pracownika. Niech sobie nikt nie myśli, że uważam wszystkich pracowników za złych. Jest w tej firmie wielu którzy kompletnie nie potrafią się wczuć w potrzeby pracownika - mierzenie wszystkich jedną miarką nie pomaga. Kolejny raz przekonałem się że nie na wszystkich można polegać. Wykłócanie się i stawianie wszystkiego na ostrzu noża to chyba nie najlepsza droga jak ktoś chce tylko spokojnie pracować i mieszkać. Proszę sobie na to pytanie samemu odpowiedzieć.

RÜBSAM Team
@jeszcze pracownik

Dzień dobry, każda firma, z którą współpracujemy zawsze stara się jak najlepiej pomóc pracownikowi w każdej sytuacji. Wszystkie sprawy załatwiamy sprawnie i z jak najlepsz ą korzyścią dla pracownika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się rozwiązać Pana problem. Pozdrawiam

RÜBSAM Team
@Alicja

Dokładnie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielimy pomocy.

40 letni doświadczony chlop
@Alicja

A i czeka na Ciebie w RUBSAM i R S Gruppe wypisywanie papierków co powinni robić w biurze rób to w drodze,bo jak nie to nie zapłacą za pełen tydzien jeszcze pamietaj pierwsza strona i ostatnia dla Ciebie i naucz sie niemieckiego przed tym wyslij przez Post Bank cetle i poczta na email zrób zdiecia moze zaginą w drodze.Piekna sprawa ogólnie.

Siara

Swieta prawda. Sami oszuśći. Obiecanki przed podpisaniem umowy. Potem mają Cie gleboko w (usunięte przez administratora) Lepiej omijać szerokim łukiem.

Stazak Sam
@Alicja

Zwalniaja sie bo inne firmy oferuja lepsze stawki. Jak zalatwiaja mieszkanie to placa 10 euro diety a inne firmy 30 euro czyli rzna w (usunięte przez administratora) kazdego na 400 euro w miesiacu co daje 4800 euro!!! W roku (usunięte przez administratora) a od kursow tez odejmuja nie za wszystkie ale tak jest.

El torro
@Alicja

a dodzwonisz sie chyba nie

Olo
@Alicja

Rozwiąże chyba umowę bo problemy pracownicze z mieszkaniami w stodołach raczej nie

@Stazak Sam

Która firma na umowę o pracę zapłaci Tobie 30 jurków? Ciekawy jestem. Wedle umowy masz zagwarantowane 140 godzin. 30 euro x 140 to 4200 brutto. Chyba jakiś żart z Twojej strony. Znam realia. W Niemczech możesz zarobić za pośrednictwem agencji pracy od 1750 do 2250, za określoną liczbę godzin.

Jarek Nowy wpis
@elektrykbydgoszcz

Pracownik R S Rubam

Persjam
@Pracownik R S Rubam

Witaj powiedz mi jakim cudem odciągają Ci z wypłaty za szkolenie ? Na jakim dziale jesteś. Ja siedzę w Klimie i nic takiego nigdy nie miało miejsce a również miałem robione kursy. Owszem w biurze się gubią i nieraz coś się zgubi ale to nie jest mała firma. Przerabiałem wiele takich firm i jak na razie nie narzekam a jestem z tą firmą już 8 miesięcy. Zawsze jak wyślę wszystko na Maila to się trafia. Czytałem wyżej o złych warunkach mieszkaniowych. Byłem w 4 różnych firmach raz się nadziałem na minę wyszedł Turek i zaprowadził mnie do Hotelu pracowniczego. Napisałem maila wieczorem na następny dzień dziewczyny z biura załatwiły mi nowe mieszkanie o wysokim standardzie. Nie wiem co ludzie narzekają jak zaczniecie normalnie pilnować Maili i dokumentów to nikt z was nie będzie pokrzywdzony. Raz dostałem 400 euro z groszem za mało zgłosiłem to i w następny czwartek pieniądze wróciły na konto

Strażak sam
@Persjam

Jak załatwiają mieszkanie to płacą 10 euro diety. W innych firmach jest 30 euro za dzień. Czyli w miesiącu masz 400 e w plecy a w roku 4400 euro!!!! Rozumiesz gdzie jest knyf inteligencie

@Pracownik R S Rubam

Uwaga na tą firme z braku zleceń wysyłają do domu czekasz 2 miesiące mieli płacić postojowe a tu dostajesz wypowiedzenie 2 miesiace do tyłu jednym słowem (usunięte przez administratora) nie potrafiący znaleść zlecenia .

@Michał

Chłopie, czytasz umowę? Nawet jak Ciebie wyślą do domu i nie ma pracy to i tak dostajesz pieniądze zagwarantowane w umowie ( najmniej za 140 godzin ).

elektrykbydgoszcz

Jak by ktoś pytał dlaczego rozwiązałem umowę z pracodawcą. Uległem wypadkowi. Nie z winy firmy RUBSAM. Tylko starość:) Pracodawca zapewnia pełne ubezpieczenie. Obojętnie gdzie się znajdujesz, dzwonisz do lekarza, umawiasz się na wizytę i jesteś szczęśliwym chorym pracownikiem.

Hydraulik

Rozmowa przebiegała bardzo profesjonalnie,był sprawdzian z wiedzy praktycznej,następnie rozmowa w obecności koordynatora oraz osoby opiekuna w języku polskim.

Pytania dotyczyły znajomości zawodu.

logo firmy Komisjoner
HR Now Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. CE plandeka, bez języka
Fulda
ASMO Solutions Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRYK BUDOWLANY (m / k) (024)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Spawacz MAG 135
Pośrednictwo Pracy Soberka

RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG ma teraz aktualne oferty pracy w Niemcy, Niemcy. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Strazak

Płacąc pracownikom po 10 euro diety za przepracowany dzień przy innych firmach w których uzyskuje się co najmniej od 28 do 35 euro ewidentnie ktoś robi pracowników w bambuko ilu ludzi tak oszukaliscie. Czemu ludzie przychodzą i po pół roku odchodza ja wiem wy też zapewne zmieńcie politykę wewnętrzną to będziecie ludzi mieli. Za picie wylot z firmy za kradzież wolne żarty znam ludzi którzy byli w takiej sytuacji przyjechał kolo z biura i reprymenda i dalej w palnik a za byle (usunięte przez administratora) wzywacie normalnego pracownika żeby się tłumaczył. Już dawno jesteście korpo i tyle w temacie. Za czasów firmy rodzinnej była klasa sama dla siebie ta firma a teraz żal u was pracować

Wanda
@Strazak

A czemu do admina tej strony piszesz, jakby to on był niemiecką firmą i Ciebie zatrudniał? Zauważyłeś gdzie komentujesz? :) Za co niby Cię wzywali żebyś się tłumaczył? Bo chyba to najbardziej Ciebie zabolało, tak czuję...

@Wanda

Zgadzam się z Panią, poniewaz firma nie wzywa do siebie na tak zwany dywanik bez powodu. Jak wcześniej wspominałem pracowałem dlugo w tej firmie,zawsze byli w porzadku,ale ze względu na emeryturę musiałem zakończyć współpracę . Pracowall ,zgodzil się na warunki a teraz przeskrobał i teraz oczernia A tak wogole nie wspomnial ze maja różne opcje diet do wyboru i do tego 10 euro diety placa dodatkowo 70 euro za kazdy zjazd do Polski na weekend

Przemysław
@Iglo

O to fajna opcja. Dobrze że o tym napisałeś. Często w miesiącu są takie zjazdy do Polski? Można wtedy zrobić przerwę i trochę odpocząć?

Strazak
@Wanda

Nie zwróciłem uwagi. Ten kto miał różnego rodzaju nieprzyjemne sytuacje wie o co chodzi. Kiedyś rodzinna firma dla której ludzie chętnie pracowali dzisiaj korporacyjna maszyna w której ludzie to numery w systemie.

Jurek
@Strazak

Pracowałem kiedyś w Rubsam nie mogę powiedzieć złego słowa o nich ,w każdej lajt firmie jesteś tylko numerem który zostaje dostrzeżony wtedy gdy godzin nie przyślesz .

Maria
@Strazak

Jakie nieprzyjemne sytuacje masz na myśli pisząc to? Bo widzę, że inni delikatnie to podważają i się teraz zastanawiam skąd te rozbieżności

@Strazak

Chłopie, sprzedali firmę, ale i tak płacą. Dużo się nie zmieniło. Wiem, że była to firma rodzinna. Pomimo wszystko, jest wypłacalna i gwarantuje wynagrodzenie w/z umowy.

elektrykbydgoszcz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Pracowałem w firmie RUBSAM, byłem zadowolony ze współpracy. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, to czasami trafiało się nie do zaakceptowania, ale pracownicy agencji nie wiedzą co rezerwują na nocleg, korzystają z portalu monteurzimmer. Jak się kwatera nie podoba, albo nie jest do zaakceptowania można zadzwonić do biura z prośbą o znalezienie nowej. Nie robią, z tym problemu. Wypłaty są na czas, do 15-tego, każdego miesiąca. Stawki godzinowe są podnoszone co kwartał. Zagwarantowane jest 140 godzin pracy w miesiącu, czyli jak pracujesz nawet 1 godzinę, to dostajesz uposażenie za tyle ile jest w umowie. Średnio miesięcznie na początek, na rękę wychodzi od 1750 euro. Większość pośredników pracy prowadzi dla swojego personelu tzw. zeitkonto. Dopóki na tym koncie, nie uzbiera się 150 godzin( RUBSAM ), nie dostajesz wypłaconych pieniędzy, po za określonymi w umowie. Często wypracowywałem nadgodziny ( zależy od pracodawcy, czy będzie Ciebie chciał ), ale spokojnie jest realne, aby uzyskać te 150 godzin w 5 miesięcy. Po wypracowaniu zeitkonta, można śmiało liczyć wynagrodzenie na poziomie 2250 euro ( no majątek, to nie jest, ale wystarcza ). Po przyjeździe na miejsce, otrzymuje się 250 euro netto zwrotu kosztów podróży. W dniu przyjazdu organizowane są testy umiejętności. Jeżeli osoba testowana, nie spełnia kryteriów, to albo nie dostaje pracy lub stawka jest obniżana. RUBSAM, dwa razy do roku wypłaca po 300 euro na rękę, na wakacje i święta. Firma oferuje za polecenie pracownika 1000 euro, ale brutto. Agencja pracy inwestuje w pracowników. Jeżeli ktoś ma chęci do pracy. Zainwestowali w moje uprawnienia i zapłacili za kurs UDT. Jeżeli ktoś marzy o górnolotnych pracach to powinien zapomnieć. Nie tyczy się to tego zakładu, ale ogólnie pracy w Niemczech. Niemniej jednak moja opinia jest bardzo pozytywna.

elektrykbydgoszcz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Chcialabym zaznaczyć że jako pracownik tej firmy moja opinia moze byc nieobiektywna ale atmosfera pracy jest rewelacyjna w Rubsam Fachkrafte Posiadam dlugetni staz pracy w tej firmie i nigdzie indziej tak dobrze mi się nie pracowało Nie ma nacisków na pracownikow ani presji,pozatym wszyscy jesteśmy tutaj jako team a atmosfera wręcz rodzinna i szefostwo na poziomie pracownik a partner Polecam prace w takiej firmie każdemu, życząc sukcesów zawodowych

Super, że tak pozytywnie mówi się o atmosferze w tej pracy. Powiedz mi, skoro masz długoletni staż, czy Twoja pensja z roku na rok staje się coraz wyższa? Jak w ogóle kwestia zarobków, bo tutaj mało o tym. Ale chyba nie narzekacie? W ogóle na jakim stanowisku pracujesz? :P

Czy firma nie patrzy źle jak ktoś zachoruje na kilka dni i weźmie L4? Bo to częsty problem we firmach. Każdy zawsze wyrabia się ze swoimi obowiązkami? A jeśli nie to musi zostawać dłużej w pracy?

Estera

Pracując już sporo czasu masz umowę na stałe? Czy szefostwo pozytywnie rozpatruje jakieś nowe pomysły ze strony pracowników? Pozwalają na samodzielność?

iglo

zarobki sa regularnie podwyzszane ,ze wzgledu na staz w naszej firmie Wystarczy zapytac tez o podwyzke i nie ma problemu A pracuje na stanowisku hydraulika

W .k
@iglo

Co to powyżej proszę nie kłamać bo podobno firma rób sam nie daje podwyżek podwyżka jest jedynie oferowana przez pośrednika u którego się pracuje a jeżeli się zmienia pośrednika nawet po dwóch trzech latach w firmach są daje podstawową stawkę czyli zaczynasz od zera. Jeżeli chodzi o mieszkania zazwyczaj jest w miarę okej ale jeżeli już jest jakiś problem masz jeden pokój lub mieszkanie nie spełnia standardów takich jak kuchnia której jest brak czy coś tam firma potrafi olać problem na tydzień dwa i udawaj że się nic nie stało i kazać ci to przeczekać dopóki czegoś nie znajdą albo twierdzą że w tej okolicy jest bardzo ciężko z mieszkaniami

@W .k

Musze się odnieść do tych klamstw które Pan pisze Jest płacona dieta w różnych opcjach w zależności czy Pan często zjeżdża do Pilski czy nie ,zależy jak opcję Pan wybrał ponieważ za każdy zjazd płacimy 80 euro netto jako koszty powrotu do domu Pokoje w standardzie dla pracowników są jednoosobowe i zawsze z dostępem do kuchni więc nie wiem jakie Pan ma doświadczenie ale jeżeli coś jest nie tak z pokojem mieszkaniem natychmiast korygujemy i rezerwujemy y w innym miejscu Zawsze można się z nami kontaktować w dni robocze od 8-17 ej jeżeli jest jakiś problem a nie od razu pisac rzeczy które są nieprawdziwe

Konrad
@Jacek R.

Witam. Jeśli możesz to podaj namiary na twoją firmę

@Konrad

firma Liebau z Jeny numer do kontaktu możesz znaleźć w necie, możesz też podać że firmę poleca Jacek R.

Patryk
@Jacek R.

A mogę dostać namiary nantą twoją firmę ? elektroteampt@gmail.com

Łukasz
@Jacek R.

A dla jakiej firmy pracujesz bo aktualnie rozglądam się za pracą i brałem pod uwagę firmę rubsam

Sebastian
@Jacek R.

Był bym zainteresowany,bo szukam pracy za granicą? Sebo

Rafał

Poproszę namiary Dziekuje

Mateusz

Poprosze o kontakt?

Karl
@Jacek R.

Poda mi Pan namiar na firmę?

Mikołaj
@Jacek R.

Witam czy mogę prosić o namiary

ksis
@Jacek R.

Pracowałeś u nich. W jakiej firmie teraz i podaj namiary jak możesz jakia robota

Seba33
@Jacek R.

Przy czym pracujesz i jakich pracowników potrzebują?

Krs
@Jacek R.

Witam poproszę te namiary na pańską firmę podaję email: krystianstadnik1982@o2.pl z góry dziękuję

Pablos
@Jacek R.

Witam, jeśli dalej aktualna oferta pracy w tej firmie którą polecasz to jestem zainteresowany, (brak nałogów) pozdrawiam !!

Kacper
@Jacek R.

@Jacek R. Witaj. Jak mogę się z Tobą skontaktować ? Nadal potrzebują u Ciebie ludzi? Jestem monterem z 10 letnim doświadczeniem, aktualnie szukam nowej pracy

Kamila
@Iglo

To, że wypłata jest na czas to na pewno na plus :D Ale mnie jeszcze interesuje kwestia tego czy jej wysokość jest zadowalająca ;P Jak oceniasz?

Heniek
@Kamila

Na początku wyplata tak jak wszędzie. Z biegiem czasu więcej. Zawsze idzie się dogadać. Jakby nie to że musiałem zjechać do PL pracowałbym tam dalej. Firma godna polecenia ;) Pozdrawiam

Wanda
@Heniek

Ciekawe ile trzeba tego biegu czasu, żeby dostać podwyżkę... No i czy niemiecki perfect daje elektrotechnikowi lepszą stawkę od startu?

Stazak Sam
@Iglo

Co ze alkoholicy pracuja dalej bo firma przymyka oko (usunięte przez administratora) pracuja bo firma przymyka oko. I nie zebym pisal w kosmosu pracowalem w Ruebsam to wiem. Kiedys moze byla firma teraz korporacyjna maszyna ustawiona na zysk i znam duzo ludzi co odeszlo pracowitych i porzadnych wiec (usunięte przez administratora) glupot naganiaczu. Ilu ludzi pracowalo i pracuje otrzymujac 10 euro diety bo niby mieszkanie zalatwiaja dymaja tak ludzi od lat!!!Twoj komentarz to tylko rwoje slowa ktore czesciowo mijaja sie z prawda. Odpowiedz ile ludzi otrzymywalo po 10 euro diety np pracownik ktory przepracowal tak niecale 4 lata byl wydymany na 10 tysiecy euro!!!!! Odpowiedz na to czekam.

Jacek Reymann
@Stazak Sam

właśnie zobaczyłem w mailu ofertę z tej firmy, i jak przeczytałem że płacą do 15 euro diety przy opłaconym mieszkaniu to mnie brzuch ze śmiechu boli, ja mam 30 netto + 16 brutto a mieszkanie jak mi załatwiają to rzadko się zdarza by była łazienka i kuchnia wspólna , no chyba że jestem na robocie z kimś z firmy to tak. jeśli tutaj piszą że płacą 1000 euro za polecenie pracownika , to na pewno nikt się nie pcha do tej firmy drzwiami i oknami, przypuszczam że dobrzy pracownicy idą w przeciwną stronę. będę zaglądał tutaj i może jak by ktoś chciał to mogę podać namiary na moją firmę, tylko uwaga lewusy i dużo pijący , mogą wyjść na minus, ponieważ firma ma wpisane w kontrakcie że jak ktoś zawali to może ukarać finansowo. to na tyle. Nie jestem naganiaczem, po prostu firma poszukuje dobrych pracowników, a takich jest mało

Strażak Sam
@Iglo

Lewusy i pijaki powiadasz a ja znam ludzi co mało robili i robią dalej widziałem ludzi co kradli materiał klienta po czym firma się o tym dowiedziała i pracowali dalej ci ludzie no i widziałem pijaków też to niby firma mówiła że za picie i kradzież wyjazd z firmy i co i przyjechał wysłannik z biura niby żeby (usunięte przez administratora) gościa i robił dalej. Te korporacyjne (usunięte przez administratora) niedługo będzie miało garstkę ludzi do pracy. A propo kasy to inne firmy dają 30 eu diety tu 15 różnica to 15 eu pomnożyć przez cały rok czyli 3600 około eu jesteś w plecy przez to i co odpowiesz na to głąbie

Renia

Na jakiej zasadzie działa ta dopłata do przedszkola dla pracowników? Mąż chciał się przyjąć na elektryka i mi pokazał, że oferują taki dodatek, a przy okazji chciał zapytać, czy aktualnie jest jakiś wakat. Byłoby to dla nas komfortowe, gdyby dziecko mogło pójść do jakiejś dobrej placówki, wtedy ja też mogłabym pójść do pracy.

@Renia

Witam Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 0049 151 68920174 W godz 9-17 w dni robocze Omówię szczegóły telefonicznie Pozdrawiam

ktoś tu w komentarzu wspomniał, że duże wymagania mają. Ja właśnie nie mogę przeczytać tego ogłoszenia na elektryka przemysłowego, bo jak wchodzę to ono się już nie wyświetla. Napisze ktoś coś, czego właśnie tam pracodawca oczekuje ogólnie?

Proszę o kontakt telefoniczny 0049 151 68920174 Szczegóły oferty omawiamy telefonicznie Bądź opisane ogłoszenia na Aplikuj.pl,Jobble.pl

Duże wymagania a stawki jak dla praktykantów

Nadia

Kto coś powie mi o ofercie Pracownik produkcji (skladanie gotowych elemenow budynkow mieszkalnych wg schematu) Erfurt?? Jedna rzecz dla mnie jest niejasna. Na kwaterze jest dostęp do kuchni z wyjątkiem pełnowymiarowej diety. Ki czort? Chodzi o to, że jak ktoś bierze jakieś pieniądze za pracę w delegacji, to już herbaty sobie nie może ugotować? :0

@Nadia

Bzdura totalna Skąd takie wiadomości Proszę uważnie przeczytać ofertę Zagwarantowane zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z dostępem do kuchni Diety są wypłacane dodatkowo

A czy to zakwaterowanie jest odpłatne, czy dostaje się je za darmo? :) Łazienkę ma się wspólną czy prywatną?? Myślę nad aplikacją w to miejsce.

W zależności czy jesteś w domku czy w pensjonacie,są toalety tylko prywatnie dla 1 osoby a są dla 2 albo 3 osob ale nie dla 10 osób

A to daj mi znać, gdzie można liczyć na toaletę prywatną dla 1 osoby? :) I w takim razie, czy za takie lepsze warunki trzeba coś płacić ze swojej kieszeni?

Czy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Elektryk?

Cześć, ja mam trochę pytanie do was z innej beczki. Zauważyłam, że firma aktywnie pozyskuje pracowników, czy nie szukają przypadkiem pracowników do działu rekrutacyjnego? Znam niemiecki biegle, pracowałam jako rekruter i koordynator. Szukam ofert, ale ciężko mi coś znaleźć, nawet jakichś starszych ogłoszeń nie ma. Podzielicie się swoim zdaniem na temat pracy w biurze?:) Chodzi mi głównie o zarobki, typ umowy, jak firma podchodzi do pracownika jeśli chodzi np. o podwyżki? Pracujecie w 100% z biura, czy stawiają tu na hybrydowy tryb pracy?

Widzę ze szukają mechatronika ale trochę mnie przeraził ten niemiecki w ofercie.. czy trzeba go znać tak mega płynnie? Przyznam ze szukałem czegoś zeby moc tez ten niemiecki na miejscu szkolić, nie wiem czy tutaj w ogóle taka opcja wchodzi w grę czy trzeba mieć już np b2?

Witam Jezyk niemiecki na poziomie minimum dobrym A2 badz B1 jest wymagany Proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy Agnieszka.Tyminska@ruebsam.de I pracownik zweryfikuje Pana znajomosc j.niemieckiego

A to są jakieś stanowiska, na które nie jest wymagany język niemiecki? Poza tym, w jaki sposób weryfikowany jest poziom znajomości tego języka?

A jeździł ktoś z Was może do pracy jako pickerka? Dziewczyny, dajcie znać, jak z zamieszkaniem, ewentualnie jakie stawki są, na ile trzeba język znać, żeby sobie radzić ze skanerem?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jarek K

19.09.2023 09:09

Jarek Kikona wywiad

Mam pozytywną opinię o firmie Rübsam, w której pracowałem przez rok.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Jarek Kikona wywiad

Pracowałem, jako elektromonter. Zajmowałem się montażem i naprawą instalacji elektrycznych oraz współpracujących z nią urządzeń.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Jarek Kikona wywiad

Zmiana sytuacji prywatnej w Polsce.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

1500-2500 euro netto.

Jarek Kikona wywiad

Tak, jeżeli ktoś lubi swoją pracę, umie przyzwyczaić się do zmiany nawyków oraz miejsca zamieszkania. Uważam, że firma w wielu kwestiach jest przyjazna i pomocna. Współpracownicy (zarówno Polacy, jak i Niemcy) zawsze byli wobec mnie uczynni. Wypłata zawsze przychodziła na czas. Były także zapewnione dobre warunki socjalne.

Jarek Kikona wywiad

Osobiście nie miałam takiej propozycji, ale pracowałem tam tylko rok.

Jarek Kikona wywiad

Nie mam dokładnych informacji na ten temat, ponieważ nie korzystałem ze szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Jarek Kikona wywiad

Oceniam ją jako raczej przyjacielską. Oczywiście można natrafić na różne osoby, które wykazują się cwaniactwem oraz wymądrzają się. Osobiście jednak nie miałem żadnej sytuacji, która wzbudziłaby we mnie negatywne emocje, jeśli chodzi o atmosferę.

Jarek Kikona wywiad

Nie utkwiły mi w pamięci żadne niedociągnięcia firmy w tej kwestii. Chociaż, jak każdy wolałbym częstsze podwyżki.

Jarek Kikona wywiad

Bardziej doceniać dobrych pracowników i motywować ich podwyżkami.

Jarek K.

Pracowałem w tej firmie w 2019 roku, cały rok. Firma jest OK. Ja mam pozytywne wrażenia i zachowałem bardzo dobrą opinię. Zawsze i w każdym temacie polskojęzyczni pracownicy byli zawsze mi pomocni, Niemcy również. Nie spodziewajcie się, że będą was w Niemczech traktować na równi z Niemcami, bo chociaż wszyscy są serdeczni to my Polacy jesteśmy tam tylko narzędziami, które się wypożycza do konkretnej pracy. Wypłata zawsze na czas, warunki socjalne dobre.

@Jarek K.

To samo powiem Ja nigdy nie miałem problemów w tej firmie,wszystko w razie wątpliwości mozna wyjaśnić A wyplaty na czas nawet wczesniej wypłacane niz do 15 go każdego miesiąca i pracownicy kompetentni i pomocni zawsze Polecam ,dla osób chcących uczciwie pracować

Zostaw merytoryczną opinię o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG - Fulda

• Jak się pracuje w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Kandydaci do pracy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG