Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

XXYZ

Jak aktualnie wygląda praca? Jako elektryk uda się cos zarobić? Czy raczej najnizsza?

Darkgirl

Powiem tak,po odejsciu kierownika produkcji Pana D ta firma dłogo nie pociagnie. (usunięte przez administratora) Zmiana kierownictwa w tej firmie ,to totalna porażka... Posadki przydzielane są ludziom,którzy o producji nie mają pojęcia... ŻADNEGO przejdą po hali powiedzą dzień dobry(a i to nie zawsze) i tyle... kase zbierają,ale wykazać sie nie ma komu..Po co nam Kierowicy,którzy totalnie niczego nie wnoszą do tej firmy? Masz znajomości? To świetnie ,ponieważ nie ważne czy cokolwiek umiesz i potrafisz,ale jak masz plecy to posadkę masz gotową... Zmiana zmianie nie równa.. Jedna zmiana zapierdala,w pocie czoła,a druga pod przewodnictwem WSPANIAŁEO lidera nie robi nic,kompletnie nic... i co dalej ? Wszyscy to akceptują,nie odzywaja sie... a pieniadze biorą dokladnie takie same jak cała reszta... śmiechu warte. Powinno być w tej firmie coś takiego jak premie uznaniowe co miesiąc dla tej zmiany,która ma wyniki.w tedy by sie może ktoś obudzil. Przychodzi reklamacja-kto za to odpowie? nikt,bo reklamacja przychodzi na pupilka starego kierownika:) i co dalej ? zamiatamy sprawę pod dywan,nie wazne,że firma placi 15000 zł kary. To jest żenujące ! UPAŁ. Jedna hala klimę ma,ale druga nie co zrobic,podobno klima nie działa, w każdym roku w porze lata ten sam problem skąpstwo ze strony góry i tyle, ale jak przychodzi pip to jest wszystko cacy i dziła ! w innym wypadku na halę wpada ciepłe powietrze z zewnątrz i tym sposobem mamy ponad 34 stopnie na hali bez przerwy dodatkowej. ,WAŻNE ze biuro chodzi w swoich kubraczkach bo u nich klima działa :D Oceny pracownika: każdy sie burzy,ze taką złą ocenę dostał... no cóż gdyby robili soboty i nadgodziny to dostali by napewno lepszą ocene ,a jesli L4,opieka się zdarza notorycznie to czego sie spodziewacie ? Moze tej S ? śmieszne. Ludzie sami sobie te chore warunki zatwierdzili,tym,że się nie buntują. a żółtym kolegom sie ta sytuacja jak najbardziej podoba. Polak robol sie nie upomina to nie dostanie.. dziwnym trafem w Bażanowicach stawki wieksze niż wasze sami ludzie wywalczyli,a Wy dalej bądzcie cicho i nie upominajcie sie o swoje. Szczerze nie polecam tej firmy.

Rata
@Darkgirl

Po odejściu kierownika pana De firma jakoś nie upadła więc nie wypisuj bzdur

Ramona
@Rata

Były Pan Kierownik DC,w firmie to było słabe ogniwo,angielski słabiutki,kompletnie na niczym się nie znał,nie miał żadnych cech przywódczych,też był ograniczany przez swoich braci koreancow,nawijał ludziom makaron na uszy a z obietnic nic nie było,bujał się na hali od kąta w kąt to mu najlepiej wychodziło,nawet nikt nie zauważył że go nie ma,jemu to wyszło na zdrowie i pracownikom pewnie też

Jakie godziny pracy obowiązują w Daedong Poland?

ruda

Przychodzisz rano i do oporu aż zrobisz

niemamnicka

witajcie! W dniu jutrzejszym wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną. Czy jesteście w stanie mi napisać jak wyglądają zarobki na rękę na start w tej firmie? pozdrawiam :)

Jurek
@niemamnicka

Tu nie ma o czym pisać,zaczynasz od najniższej więc to dobrze przemysl

@Jurek

I na tej najniższej zostaniesz....

Gs

Witam, jak wygląda praca na Utrzymaniu Ruchu?

Czy można liczyć w Daedong Poland na prywatną opiekę medyczną?

lala

W ddsp nie ma czegoś takiego:)

Biurowy

Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem! Wyzysk za mniej niż miskę ryżu. Żółci po obiedzie jak siadają na kiblu to uwalniają coś gorszego niż gaz musztardowy, można zwymiotować na miejscu. A jeśli akurat stoisz przy pisuarze to "gruby" klepnie cie w tyłek, najwyraźniej lubi facetów, lepiej nie zostawać w biurze na nadgodziny i ryzykować być z nim sam na sam. Produkcję mają za swój własny folwark, ludzi mają za ostatnich baranów a siebie za rasę panów, już kiedyś w 1939 byli tacy o podobnych poglądach. Do tego ten zboczeniec JD, co pożera wzrokiem każdą nowo zatrudnioną dziołche. Za każde spóźnienie jest kara, przerwy na kawę trzeba odpracować, Internet poblokowany. Premie zabierane pracownikom idą na nowe samochody dla kierowników. Do tego trzeba się pilnować cały czas przy (usunięte przez administratora)i donosicielu AB z działu (byle)jakości. (usunięte przez administratora)

Pipin
@Biurowy

Prawda jest taka że ddsp jest już wielką patologia. Te osoby co tam pracują będą już tam do końca bez względu na wyzysk. Co do biura to też wszyscy uciekli, kto tam został z pracowników ze starze ponad 7 lat kto został Olga i Renata? Dwie kobiety które mają problemy psychicznej. Menadżerowie już nawet uciekają.

G. M. K.

Ludzie ale dajecie się w tej firmie, Słowacja hula pełna para, produkcja aut na świecie również. Inne firmy koreańskie jakoś nie wciskają pracownika kitu :D Co więcej traktują was jak (usunięte przez administratora) najniższa i do roboty. Najgorsza firma w cieszynie

Xyz

Wróci kiedyś autobus firmowy? Wie ktoś coś o tym?

Julka
@Xyz

Bus raczej nie wróci,ale pogadaj z Ukraińcami oni jeżdżą taryfami to przybiorą po drodze

Pytający

Dostałem propozycję pracy na linii produkcyjnej. Jak wygląda praca i jaka jest atmosfera w pracy? Na jakie zarobki można liczyć i czy przedłużają umowę na stałe? Zależy mi na stabilności pracy więc jak mają mnie zwolnić po dwóch miesiącach to wolałbym wiedzieć. Podsumowując czy praca jest ciężka i czy w ogóle opłaca się zatrudniać?

Lutek
@Pytający

Zależy od działu najlepsza admosfera i ludzie chyba na hali sunroof. Parking zdecydowanie najgorzej (chyba że lubisz (usunięte przez administratora) za darmo poand normy). Umowy spoko bo po roku na stałe już ale zarobki śmieszne.. Podsumowując admosfera zależy gdzie trafisz, stabilność pracy tak, zarobki godne nie :)

Czy w Daedong Poland występują paczki/bony świąteczne?

Palczasty

Kiedyś paczki były,nawet bony swiateczne,jeszcze kilka lat temu niektóre wielkości miesięcznej wypłaty ale czasy się zmieniaja i firma z roku na rok była coraz bardziej pazerna az w końcu zeszła do bony "zerowego" czyli pokazała gest Kozakiewicza,jak liczysz na paczkę to zrób sobie ją sama lub sam a co do bony to dostaniesz bon prixa

Czy do zakładu jeździ jakiś bus?

Kuku

Taniej i bezpieczniej autem bądź z buta ????

@Kuku

Mam około 25km do pracy i nie mam jeszcze prawa jazdy, pomyśl zanim coś napiszesz

Jupik

Jest autobus, ale jeżdzi tylko określonymi trasami. No i jest drogi z tego co wiem pracownicy np. z Jastrzębia jeżdżą autami bo wydatek podobny. A autosbus jak się spóźni 2 razy w miesiącu to możesz się z premią pożegnać :)

@Jupik

Dzwoniłem tam i powiedzieli mi, że nie ma transportu

Fioletow

Praca na 2 zmiany czy na 3?

Czy w obrębie jednego działu w Daedong Poland są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Lucky

Tylko poprzez znajomości z kierownikiem ????

Polanka
@Lucky

Nie wystarczą znajomości. Musisz być jeszcze sąsiadem i nawet jak się do tego nie nadejesz zostaniesz liderem i nie tylko :)

Niki

Widzę że nasze ddsp obudziło się że jest w tragicznym stanie, po serii (usunięte przez administratora) decyzji, gdy najlepsi pracownicy z powodu niskich plac orz głupiej polityki firmowej odeszli z zakładu i nawet nie próbowano ich zatrzymać. Teraz co pobudka z ręką w nocniku? Naprawdę zarząd ddsp w Polsce powinien wrócić się do szkoły na naukę zarządzania. Co więcej nawet jeśli pracownik się przyjmie i zrobią z niego specjalistę to odejdzie że względu na zarobki.

robol

parę miesięcy bez premii i jest na nowe autka

ruda
@robol

W tych ciężkich czasach firma musi sobie jakoś radzić,na poprawę sobie humoru obetniemy wszystkim wyplaty,premie itp, kupimy sobie parę nowych autek,można wnioskować o dofinansowanie z TARczy żeby zapełnić cały parking autami bo są jeszcze miejsca wolne i będziecie wozić nimi Ukraińców do roboty

Marcysia
@robol

W każdym normalnym i demokratycznym panstwie, rząd,związki zawodowe,pracodawcy, organizacje itp, w czasach kryzysu i recesji dbają o swoich obywateli i pracowników aby jak najmniej to odczuli, a nie ściągali jeszcze przybyszów ze Wschodu,aby zabierali pracę Polakom i dostawali jeszcze większą wypłatę.Nie,nie jestem nacjonalistka ani rasistka,ale najpierw troszczyć się trzeba o swoich a potem ewentualnie o innych

goodbye

A tak ma niestety zostac do konca roku zabrali premie i produkcja sie zwiekszyła piatki piątkami ,juz lepiej zeby byly zwolnienia, roboty jest wszedzie pelno. Tak przynajmniej bedziemy wiedziec na czym stoimy. A nie ze wymagacie od pracownikow coraz wiecej za mniej.....

@goodbye

Dokładnie sytuacja jest do bani oni kasę trzepią a ty durny robolu zapieprzaj za miskę ryżu a oni się śmieją i jeszcze te durne maseczki w których nie da się pracować????????????????????

Moi drodzy i jak wyplaty Kochani, jest na koncie idziemy pić czy co robić z tą wielka kasą...

Emilka

Mnie to nawet na opłaty i rachunki braknie, a za co żyć pytam się??? Zabrzmi to pewnie brutalnie ale jak firma szuka kasy, to niech w pierwszej kolejności zwolni (usunięte przez administratora)Totalnym absurdem jest wysłanie Polaków na postojowe a Ukraińcy robią po 12 godzin,swoją drogą ciekawe czy panowie prezesowie,menadżerowie i reszta Koreańczyków też obniżyła sobie wypłaty o połowę czy jeszcze sobie podwyższyła naszym kosztem czyli pracowników???

Gutek

No i co z tym Korornawirusem??Człowiek żyje, jak na froncie. Nie wiadomo kiedy i od kogo się zarazi i może stracić życie. Straszne.

Czy Daedong Poland praktykuje "luźne piątki"?

Niki

Tak, łańcuchy są w piątki troszkę luźniejsze i do łazienki można wyjść. Czasem i wody się możesz napić.

Tak

Oczywiście luźne piątki, owocowe czwartki i do tego można wnioskować o kartkę multisport. Żyć i nie umierać.

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland