Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

Worker

The work environment here is characterized by its high demands, requiring a significant level of dedication. It's important to note that compensation may not be commensurate with the efforts invested. While higher-ranking employees may receive salaries reflective of their contributions, there is a tendency for them to delegate responsibilities to lower-ranked counterparts, placing additional pressure on the latter. Regrettably, the leadership, particularly the main Korean managers, has been observed to make imprudent and self-serving decisions, contributing to a gradual decline in the company's financial health. Upon initial employment, the salary is reasonable, aligning with the learning curve. However, it is essential to acknowledge that subsequent compensation is unlikely to surpass minimal wage, with only marginal increases. In summary, this workplace may be suitable for gaining experience when there are no better alternatives. However, it is advisable to actively seek more favorable opportunities at the earliest convenience.

Misiek

Hejka jak wam sie tam pracuje da sie wytrzymać. Jakie zarobki macie po okresie probnym?

Olx Nowy wpis

Witam, Czy warto aplikować na stanowisko Asystenta ds. Personalnych lub Administracji? Jak wygląda ścieżka rozwoju? Czy przełożony jest w porządku? Jak atmosfera w firmie i zarobki? W ogloszeniu wyszczególniono dużo benefitów pozapłacowych, w jakim stopniu powiększają wysokość wynagrodzenia w skali roku? Dziękuję za pomoc Kandydatka

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Daedong Poland?

Worker Nowy wpis

Xxx

Podobno w firmie jest zakaz noszenia słuchawek, kierownictwo i liderzy chodzą sprawdzają i karzą, więc dlaczego na Sunroof jest taka samowolka? Tam prawie każdy jest w słuchawkach , ogląda filmy, cały czas wychodzi na papierosa i nikt tego nie kontroluje ...kierownictwo tego budynku przyzwala na to. Czy w tej firmie kiedyś będą wszyscy traktowani tak samo?

XxX Nowy wpis
@Xxx

Jaka płaca taka praca. Poza tym proponuję przyjść NA CAŁE 8h i na CO NAJMNIEJ tydzień, a nie tylko na chwilkę ;) Założę się, że osoba pisząca ten komentarz po tygodniu miałaby już dość. Dezorganizacja, wprowadzanie pracowników w błąd, ciągła zmiana planów. Mimo szczerych chęci ogarnięcia wszystkiego- odechciewa się

Czy rozmowa rekrutacyjna w Daedong Poland odbywa się również w języku angielskim?

Misiek

Jakie są warunki zatrudnienia w Daedong Poland?

K

Najlepsze co spotkało mnie podczas mojej ponad 2 letniej karierze w tej firmie są dziewczyny pracujące na produkcji. Atmosfera między pracownikami super, tylko dzięki temu można tam wytrwać.

Dzień dobry, chciałem zapytać czy są Państwo zadowoleni z wynagrodzeń, oraz jak wygląda atmosfera u Państwa w zakładzie jeżeli chodzi o traktowanie pracownika, przestrzeganie kodeksu pracy i zasad BHP ? I rozumiem że mają Państwo pełny Social ?

Taka prawda
@Gość

Atmosfera tam żadna..... Szkoda słów... Wynagrodzenie po sześciu latach z trzema premiami 3040 Polskich złotych

Tragedia, a nie firma. Mają gdzieś pracowników i ich prośby, a to tego płacą najniższą za pracę w takich warunkach. I do tego wielmożna P.lider z dołu, która lubi zrównywać ludzi z poziomem ziemii.

Elo

I co, będzie ten autobus? W wielu firmach w regionie - stołówki z obiadami, autobusy za darmo, tylko u nas problem ze wszystkim.

@Elo

Czy mają Państwo przedstawicieli załogi, którzy mogli by zająć się tą sprawą ?

Zofia

Po sieci krąży oferta na stanowisko Asystent ds. logistyki. Wyczytałam tam że doświadczenie nie jest wymagane. Czy firma w takim razie robi nowym pracownikom jakieś szkolenia wdrażające? Czy rzucają na głeboką wodę?

do zofia
@Zofia

Zosia jak cie rzucą na głęboką wodę bez przeszkolenia, to kto bedzie miał większy problem? Ty co najwyżej sie zwolnisz a firma zostanie z problemem stworzonym przez ciebie, to wez sie zastanów co do zasadnosci tego pytania

Łukasz
@do zofia

Niby tak ale wiesz nie każdy lubi tak bez przygotowania od razu wykonywać obowiązki o których nie ma za dużego pojęcia. Ja tam widzę zasadność w tym pytaniu, bo sam bym wiedział, co mam robić a nie od razu dostawać trudne zadania. Wiesz, jak tam jest? Szkolenie wprowadzające to jak dla mnie podstawa.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Daedong Poland odbywa się w siedzibie firmy?

po

Tak

Wiktoria
@po

A napiszesz coś więcej jak ta rozmowa wygląda? Ile ma etapów? O co zazwyczaj pytają ?

@Wiktoria

i jak wyglądała?

Zapytanie

Niech mi ktos wyjasni dlaczego czlowiek zasuwa i nie ma nic z tego zycia a taka jedna z gory ciagle awansuje i wiecznie gdzieś lata samolotem. Skont ma tyle pieniedzy ze nosi ubrania po kilkaset zlotych. Moim marzeniem jest dać dziecku porzadny obiad, a nie buty za 300 zl tak jak ona to robi swojemu i psuje go od malego

Odpowiedź
@Zapytanie

Proponuję poszukać lepiej płatnej pracy i przestać zaglądać innym do portfela :)

Odpowiedź na odpowiedź
@Odpowiedź

I jeszcze kupić słownik, bo pierwszy raz w życiu widzę, żeby ktoś w taki sposób napisał "skąd"...

HD bbcd GB bbh
@Zapytanie

A ten cały młody J.n z ktirym jezdzi za granice to kto sponsor?

DH
@HD bbcd GB bbh

Jak jesteś taki ciekawy to napisz pod nazwiskiem. Miej odwagę

@Zapytanie

Proponuję do szkoły iść i poprawić ortografię na początku a potem pisać takie głupoty o zarobkach. I jest szansa, że też sobie będziesz latać samolotem ????

P lider J.H zadużywa swojego stanowiska (usunięte przez administratora)pracowników. Zamiast dawać przykład dla własnego zespołu demotywuje go do osiągania jakkolwiek lepszych wyników. A kierownictwo oczywiscie ma na to wywalone i uparcie stoi po stronie J.H. kpina!

Hahah

Tragedia lider magazynu wysyłki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Proponuję kasę 50 zł Ukraina za to aby ich żony dały mu se pomacac cyce. Sprzedaję palety na lewo i wszyscy to wiedzą i nic z tym nie zrobią( wszystko zatuszuje kierownik Łukasz) żal.... (usunięte przez administratora) ludzi emeryt jeden...

Olaaa
@Hahah

Totalne bzdury ktoś wypisuje

@Olaaa

No oby, bo serio to jakoś niepokojąco wygląda... Ale to masz o nim jakieś inne zdanie? Dasz znać jakie tak dla pewności?

Siakiiosaki
@Karolina

Iro sam se komentarze piszesz zeby sie wybielić

Jack
@Hahah

Niema co komentować,totalna bzdura ,ja pracuje na magazynie ,facet jest ok czasem,coś powie ale w zartach

@Siakiiosaki

No skoro tak twierdzisz... tyle że z czego miałby się niby wybielać?

A nowa Beata z biura, co tak sobie pokrzykuje na pracowników?

Witold

Czemu pokrzykuje? Co wam mówi?

Nikt ważny

Witam, takie pytanie - czy biuro w tej firmie pracuje 8h czy jak to w innych koreańskich 8,5h albo nawet 9?

Stefka

Bo może ,dostała na to przyzwolenie od góry ????

PracownikX

Strasznie denerwuje mnie ta firma. Dziś wam napisze o przekrętach na klijentach i pracownikach DDSP. Każda ciekawoskę bede publikował co jakiś czas. Po pierwsze to (usunięte przez administratora) na klijentach, gdzię jakis rok temu kazali mechanikom zdemontowac maszynke na hali B2 aby ja ukryć przed audytem(chodzi o to że klijent placi wieksza cena za linke, ponieważ zatrudnia DWOCH dodatkowych pracownikow do obklejenia linki a tak naprawde robi to maszyna)- sprytne ale szkoda by było gdyby ktoś zgłosił. Kolejna sprawa to (usunięte przez administratora) na tworzywie. Stare tworzywo które ma iśc do wyrzucenia jest mielone i wrzucone spowrotem do maszyny- o tym oczywiscie nikt nie wie . Maszynka jest gdzieś schowana na hali B2 obok jadalni no ale to kolejne (usunięte przez administratora) na klijencie(niby tajne a biurowi co to obsługuja to rozpowiadaja na prawo i lewo co i jak). W kolejnym 'artykule' bedzie o tym dlaczego mechanicy sie zwolnili(moge zdradzić ze w wiekszosci chodzi o Pana P - lidera oraz jak starczy miejsca o przedstawicielach zalogi.

@PracownikX

Masz rację, jedno wielkie (usunięte przez administratora) na klientach i pracownikach. Wystarszy zglosić i firma zaplaci takie kary ze beda potulni jak baranki

Jo
@PracownikX

Jeśli chodzi o mechaników to (usunięte przez administratora) wiesz i w ogóle siejesz dezinformację

ABCC
@Jo

Kiedy złożyli wypowiedzenie to powiedzieli nam o co dokładnie chodzi. Akurat niektóre osoby z firmy maja z niektórymi osobami kontakt to wiemy doskonale o co chodzi i jak także to tutaj chętnie napisze. Ale możesz przedstawić swoje zdanie :D

XYZ
@ABCC

„wiemy doskonale o co chodzi i jak także to tutaj chętnie napisze” Czekamy w takim razie na dokładniejszy opis :)

Honorata
@XYZ

Wiecie co? Po przeczytaniu tych waszych komentarzy nic nie wiadomo. Rozumiem że firma coś ukrywa przed audytami itp... Ale to nikt ich nie zgłosił jeszcze?

@PracownikX

Skoro juz sprawdzasz i wywalasz brudy to jeszcze naswietl sprawę różowych komponentów, przeglądów maszyn oraz kolesiostwa i że firmą tak naprawdę rządzi pan JD wraz z żoną :)

Zofia

Różowych komponentów? Co to znaczy? :D

Omijać

HR nie odpowiada na telefony, maile i podania wraz z CV są ignorowane. Wobec potencjalnych przyszłych pracowników nie chcących pracować na produkcji za marne pieniądze profesjonalizmu brak.

@Omijać

Może po prostu proces rekrutacji jeszcze trwa i niedługo się odezwą? Ile już czekasz?

Grzegorz
@Omijać

Oferta na logistyka/zaopatrzeniowca opublikowana gdzieś końcem lata zeszłego roku. Odezwali się wczoraj, tj.8 kwietnia 2022r. czyli jakieś 8 miesięcy po fakcie że zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną. Czy oni są poważni (pytanie retoryczne)?

@Grzegorz

Lepiej późno niż wcale :D Ale już na poważnie - pytałeś czemu im to tyle zajęło?

Grzegorz
@Witold

Jaki ma sens jakiekolwiek drążenie tego tematu? Rozumiem gdyby to było stanowisko kierownicze w ostateczności główny technolog no to wtedy trzeba się takiej kandydaturze głębiej przyjrzeć. Ale na stanowisko ciecia za 2500zł netto zamawiającego europalety, papier do drukarek i kurierów? HR to tam jest oderwany od rzeczywistości.

Aaa

Do biura tak ,na produkcje nie

@Aaa

To mnie akurat nie dziwi :) A jaki poziom jest wymagany, B1 wystarczy?

@Witold

Powinien starczyć. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland