Opinie o Saks-Pol Sp.j. w Słupno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Saks-Pol Sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saks-Pol Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saks-Pol Sp.j. w Słupno

A coś o pracy jako monter obudów? Wiecie, tam firma napisała, że jeden z obowiązków to jest kompletowanie zamówień. A czy to robi się na nogach, trzeba pieszo chodzić i to zbierać? Czy jest jakiś pojazd, sprzęt do pomocy, aby łatwiej było robić tę kompletację? Może jakieś wózki czy coś takiego?

No ale jak? Przecież piszą przy ofercie pracy dla tokarza chociażby, że zapewniają narzędzia do roboty, umowę o pracę, czy atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności. Zgodziłbyś się, że kasa jest adekwatna do tego, co trzeba umieć i co trzeba robić?

Interesuje mnie praca jako monter obudów, trafiłem na takie ogłoszenie. Rozumiem, że jest jedna zmiana? Ktoś pisał, że nadgodziny nie są lepiej płatne tylko stawka normalna, czy coś się zmieniło? Może jest premia teraz?

Sing Nowy wpis

Na początek to minimalna krajowa po dwóch latach podwyżka 2 -3 złote na godzinę po za tym za nadgodziny brak 50 oraz godziny wypracowane ponad normę to kasa pod stołem. Brak socjalu, w tej firmie to tylko rodzina zarabia.

Benek

Witam. Oddział w Radzyminie poszukuje operatorów frezarek cnc. Ktoś coś może się wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku w tej firmie?

Saks-Pol Sp.j. szuka kogoś na to stanowisko Pracownik Biurowy. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Saks-Pol Sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

JA CZEKALEM NIECALY TYDZIEN :)

Barbara
@Nowy

A to gratuluję. ;) Dasz nać jak rozmowa tu tak właściwie wygląda aktualnie? I w sumie ciekawa bym była po jakim czasie dają en negatywny feedback, każdy zawsze dostaje?

@Barbara

A rozmowa całkiem sympatycznie przebiegła i jak nie jesteś osobą która się nie opiernicza to zarobi najwięcej elektrycy zarabiaja także tak to wygląda

Jako wieloletni pracownik firmy Saks-Pol oddział Zd-wola z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę.Oczywiscie nie jest tak idealnie... nadal wiele rzeczy jest nie do przyjęcia,ale poprawia się tu wszystko powoli na plus. Pracowałem kilka lat w oddziale Zd-wola,bywało różnie,raz lepiej, raz gorzej...ale jako całokształt jestem bardzo zadowolony z czasu który spędziłem w firmie.Gdy się przyjmowałem, był to nie duży oddział. Dzisiaj jest to duża firma,która podwoiła stan pracowników więc świadczy to o tym że się rozwija,ma swoje pewne miejsce na rynku.A to dzięki ludziom,których tu poznałem i miałem zaszczyt z nimi pracować. Szacunek dla dyrektora oddziału i jego całej załogi.Jest dobrym pracodawcą ,godny zaufania,dba o swoich pracowników. Więc jeśli ktoś szuka ciekawej pracy z fajnymi ludźmi,jest ambitny,i ma choć trochę chęci do pracy to może zarobić tu fajne pieniądze. Pozdrawiam starych i nowych pracownikow,????????

Agata

To fajnie że się rozwijają, czy propozycje finansowe jeśli chodzi o wynagrodzenia dla ludzi też się zmieniają na lepsze?

Agata
@Agata

Wiesz co Agata,już jakiś czas tam nie pracuje ale słyszałem że tak ,zarobki wzrosły.nie zapominajmy że w większości jest to praca na akord,więc jak ktoś naprawdę chce zarobić ...to zarobi.checi i troche zaangażowania.pozdrawiam

Sorry Agata,pomyliłem wcześniej ,nick,,

Jacek
@Agata

Uważasz ze akord to dobry system? Niby wtedy od pracownika zależy ile zarobi ale chyba praca jest cięższa. Ludzie wyrabiają normy?

Van

Jaka stawka dla spawacza mig jest w firmie

Jacek
@Van

O dobrze że zapytałeś bo ja też jestem ciekawy jak płacą. Czytałem że za nadgodziny nie ma ekstra stawki więc pewnie podstawa musi być w miarę dobra. Jakbyś coś wiedział to daj znać tutaj.

nowy

Jakie są zarobki na stanowisku operator pras krawędziowych, jakiej firmy są prasy?

Saks-Pol
@nowy

Zarobki zależne od posiadanych umiejętności. Prasy firmy Safan.

tak

Bardzo dobrze wspominam pracę tam. Jeśli jesteś pracowity i zdolny i nie szukasz miejsca do przebimbania to jest to dobry zakład.

o.

bylem tu stosunkowo krotko (kolo roku) i nie mialem okazji doswiadczyc jakiejs nieprzyjaznej atmosfery. generalnie czasem sporo pracy ale ogolnie zadowolony.

Czy zdarzają się nadgodziny w Saks-Pol Sp.j.?

Tak ale nie licz że są lepiej płatne te nadgodziny Normalna stawka godzinowa i dostaniesz ją pod stołem

robert

Witam.Jaka suytucja w firmie jest na stanowisku spawacz.Intersuje mnie stawka oraz możliwości rozwoju.Ciekawi mnie też atmosfera w pracy.Dzieki za odpowiedź.

Jak szefostwo w Saks-Pol Sp.j.? Spoko traktują ludzi?

Można by tu książkę napisać jakie podejście jest do pracownika. Myślę że każdy kto tu pracował nie żałuję swojego odejścia prędzej czy później.Bałagan to mało powiedziane. Ta firma zatrzymała się w rozwoju. Znajomy nawet mówił ostatnio, że zrzucali się na sprzęt agd na stołówkę. Pfff śmieszne ale prawdziw

Małpeczka

Pretensje mają zawsze

Hehe

Firma to dramat. Obiecują pieniądze pod stołem (premie) i nigdy można ich nie zobaczyć bo zawsze coś stoi na przeszkodzie wypłacenia. Nie polecam. Ludzie dla nich się nie liczą. Tylko zrobiona robota.

Małgorzata

Bardzo proszę o nie używanie taki słów i nie obrażanie pracowników firmy. Jest to niezgodne z regulaminem. Wypowiadanie się w taki sposób może zakończyć się usunięciem wpisu lub blokadą konta. Swoją opinię można zawsze ubrać w inny sposób a wszystkie zażalenia najlepiej zgłaszać bezpośrednio do swojego pracodawcy.

Irek

@Marek a ty pracowałeś? To może opowiesz coś więcej o tym co Ci nie odpowiadało ?

Panie prezesie daruj już sobie pisać te pozytywne opinie bo nikt kto tam pracował bądź pracuje nigdy takiej nie napisze ;)

Staszek

Podpowiedzcie czy firma mimo pandemii prowadzi rekrutacje i jak przebiega rekrutacja?

Siny Bartuś

Na przestrzeni 3 lat jakie tam przepracowałem jako elektryk mogę spokojnie polecić tego pracodawcę. Zarobki dobre jak na lokalny rynek wypłacane regularnie. Na Szefa można liczyć, potrafi pomóc i pochwalić ale także wymagać . Dobra atmosfera.

Siny Bartuś

Julek

@Wielo letni pracownik czemu wg ciebie nikt go nie uważa za dobrego pracodawcę?

Zostaw merytoryczną opinię o Saks-Pol Sp.j. - Słupno

• Jak się pracuje w Saks-Pol Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Saks-Pol Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saks-Pol Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saks-Pol Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Saks-Pol Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saks-Pol Sp.j.