Vorwerk Dichtunggssyteme Polska Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o Vorwerk Dichtunggssyteme Polska Sp. z o.o.

aaaaa 2012-03-04 00:15:44
Oj to bardzo grubo się mylisz.
Stop ACTA 2012-03-13 00:19:40
Przesadzasz firma jest w porzadku, balaganu nie ma takiego wielkiego, chyba nie pracowaliście w innych zakładach.
Ta to dopiero jest młyn.
Znajomosci sie liczą to fakt- jak wszędzie, ale z awansem nie ma żadnego problemu, jesli się starasz i dajesz z siebie wszystko i nie pyskujesz do innych, to z czasem przełożeni ciebie dostrzega, a co do kasy, to fakt podstawa mala, nadrabiaja premia ( ktora nie wlicza sie do skladki emerytalnej) ale i tak za reklamacje na koniec miesiaca ci zabiarą ( to że nie posprzątane, że za szybko skończyłeś, lub na minutę z kimś pogadałaś).
Mozna za to dorobic w weekendy za setki nie ma najmniejszego problemu wtedy na wyplate masz wiecej.
Liderzy sa wporzadku, troche [usunięte przez moderatora], ale co sie dziwić oni też są ganiani przez dyrektora, który z tym telefonem to troche przesadza, robiąc zdjecia byle czego i pózniej odciąga premie.
abc 2012-05-17 17:09:35
Mylisz sie kolego piszac o liderach,fakt jest paru wporzo ale chodzi mi o jednego najwiekszego [usunięte przez moderatora] ktory gdyby nie [usunięte przez moderatora].. to by nie awansowal a tak chodzi sobie po hali,[usunięte przez moderatora] patrzy na innych z gory i myli sobie jaki to ja nie jestem zajefajny gosc.
Jezeli ktos lubi enduro to zapraszam na zakladowy parking jak deszcz popada,tylko musisz sie liczyc z tym,ze jak wjedziesz to mozesz nie wyjechac,po progi sie zakopiesz.Pierwsza zmiana jeszcze gdzies tam postawi swoje samochody a druga \"kto pierwszy ten lepszy\"............
gngb 2012-06-07 15:53:24
a najgorzej jest jesli chodzi o setki, w ogole nie oplaca sie chodzi. Czlowiek chce sobie dorobic chodzi jak ten glupi na seteki w miesiacu a potem okazuje sie 10ego wielka niespodzianka bo to co sie zobaczy na koncie to nie wiadomo czy plakac czy smiac sie. Po co chodzic skoro i tak w jakis sposob zabiora ci i wyjdzie ze robiles pratycznie za darmo Napewno lepiej ten czas spedzic innaczej w domu.
candidate 2015-03-17 22:40:00
Kidyś zaproszono mnie na rozmowe w sprawie pracy w tej firmie. Odpowiedź zwrotna miała byc do miesiąca max. Oczywiście brak odpowiedzi zwrotnej. No to dzwonie sobie do firmy spytac się o to i pani mówi, że właśnie wysyła maila do kierownika z którym była rozmowa i dostane niedługo odpowiedź. No ale dalej odpowiedzi nie było to znow sobie dzwonie do kadr i sie pytam to mówia że zgłosi kieronikowi i dostane odpowiedz, ale informuję panią, że juz raz wysyłala jakas pani maila do kierownika i dalej nie mam odpowiedzi. Pani mówi ze zadzwoni do kierownika bo mieli urlopy itp. No ok. Tego samego dnia pani z kadr, ktora zapraszała mnie na rozmowe dzwoni do mnie z takim oburzonym tonem (jakby miała pretensje do mnie że ona musi zadzwonić do mnie) że przyjeli kogoś innego na to miejsce. Tego samego dnai wchodze na portal z ogłoszeniami o prace i widnieje ponowione ogloszenie na to stanowisko z datą tego dnia. Masakra co za zakłamanie obłuda i nie wiadomo co jeszcze w tej firmie jest przy rekrutacji... Mowią komuś, że kogos innego niby przyjęli, a tutaj dalej szukają. Zresztą rozmowa z kierownikiem tez duzo dała do myślenia o tej firmie. Facet chwali się, że ma pracowników nazywających się "Technicy" ale robia zadania jak "inżynierowie" i gdzie indziej śmiało mogli by robić jako "Inżynierowie" a nie jako "Technicy". Jeszcze ten kierownik opowiada, że jeden z jego pracowników "jest w trakcie zmiany pracy", ale na pytanie czy ta osoba zlożyla wypowiedzenie czy jak odpowiada że "jest w trakcie zmiany pracy". Chyba tez pracownik co był "w trakcie zmiany pracy" chyba sam nie wiedział że jest "w trakcie zmiany pracy". Dla mnie to duzo mówi o firmie. "przyjeliśmy inną osobę na to stanowisko" a tutaj ponowienie ogłoszenia na to stanowisko... Chyba nikt im przyjść nie chce za te pieniądze... Obłuda i zakłamanie w procesie rekrutacji świadczy o firmie i ludziach "na gorze"...
tyjh 2015-06-11 08:13:42
Firma jedna z najlepszych na swiecie.

sok 2015-10-21 11:25:01
Może i masz rację ze nie jest latwo się dostać do nich, ale czy to wynika z faktu, ze wybierają najlepszych czy może z faktu, że wybierają najtańszych? Czy szanse na dostanie się tam ma ktoś najlepszy czy tez spełniający kryteria w stylu "wiek do 30 lat; 10 lat doświadczenia; dwa kierunki studiów; 3 języki obce biegle i 1750 PLN BRUTTO" z podkreśleniem na 1750 BRUTTO, a ze znikomym naciskiem na pozostałe kryteria? Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi... Co do informacji zwrotnych to jedna rzecz że świadczy to o kulturze panującej w firmie (polska jest jeszcze na równi z krajami 3-go świata pod tym względem), a drugie no skoro ktoś twierdzi, że dadzą info zwrotne to powinni je dać. W sytuacji gdy twierdzą, że dadzą info zwrotne, a wcale nie zamierzają go dać to już jest przejaw kłamstwa, arogancji, zakłamania, obłudy i beszczelności ze strony tych osób, bo inaczej czegoś takiego nie można nazwać.
stefan 2016-01-14 16:43:36
Witam mam pytanko odnośnie warunków pracy w tej firmie, czy są jakieś bonusy, premie? trzynastki itp? czy tylko goła wypłata i jaka mniej więcej jest jej kwota. pozdrawiam i czekam na szczerą odpowiedź
3e4r 2016-05-17 11:59:04
@jendza no ale po jakims czasie pracy to mozna liczyc na podwyzke pewnie
Zostaw swoją opinię o Vorwerk Dichtunggssyteme Polska Sp. z o.o. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vorwerk Dichtunggssyteme Polska Sp. z o.o.