Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Opinie o Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

jurek 2012-02-15 10:31:24
Porażka i badziew....
OBYWATEL 2013-03-08 12:50:17
Czemu badziew? Robota do kitu czy płaca??Napisze ktoś więcej??
były 2013-04-03 12:35:17
[usunięte przez moderatora] a ,płaca 8zł brutto, to jedna z tych firm gdzie uczniwy pracownik dostaje w [usunięte przez moderatora]
pago86 2013-05-06 16:32:19
Witam a pracował tam pan bo mąż się ma tam przyjąć i chciałabym wiedzieć czy po okresie próbnym jest lepiej płacą caseczy nie??
Chętny 2014-03-03 17:27:50
Oco chodzi ze non stop jest oferta zatrudnienia no stop szukaja ktos konkretnie napisze ile tam sie wyciagnie .Jakie podejscie maja do ludzi jaka stawka jaki sprzet ciezki maja.
dino 2014-03-29 19:48:05
na żarcie zarobisz na paliwo już nie za bardzo
szatan 2014-06-17 15:13:16
i sie zwalniaja
----- 2015-01-16 17:37:40
-- człowiek pracuje i ma nadzieje ze firma sie rozwinie a ona sie cofa. porazka.
najcenniejszym pracownikiem jest emeryt. takich kochają. a pracownika który pracuje od rana i w nadgodzinach nie pochwalą. ODRADZAM
Antek 2015-07-07 11:33:41
Własnie mi zaproponowali 9 zł brutto na godz. Umowa zlecenie przez 3 mies. Nie wiem czy się śmiać czy płakać z rozpaczy. Złomiarze wiecej zarabiają.
Komandos777_77 2015-11-29 13:56:10
Panie Antoni ma pan rację narzekać potrafi każdy ja pracowałem po 12 i 10 godzin całe życie i dla mnie ta praca to coś wspaniałego ponieważ pracuję po 8 godzin i jest regularna wypłata co w dzisiejszych czasach jest zaletą po następne jest jakaś gwarancja ze dostanę umowę o pracę to jest piękne ponieważ całe zycie pracowałem na zlecenie co co narzekają niech pomyślą o tym ze mogli mieć o wiele wiele gorzej to tyle w tym temacie pozdrawiam
emeryt 2015-12-27 19:10:18
racja,człowiekowi tak niewiele potrzeba do szczęścia a ludzie chcieliby zarabiać nie wiadomo ile,i jeszcze może jeżdzić na wczasy na Kube
ligus 2016-05-13 16:39:53
No i tutaj @ytr o umowę o pracę czy też pieniądze na czas nie musisz się martwić
Były pracownik 2016-10-25 10:05:09
Przyjmują na umowe zlecenie, umowa po 3 miesiącach. Dostajesz ją po 5ciu, specjalnie przedłużają. Przeważnie stawka 8zł brutto. Szanse na podwyżki żadne, mówią że trzeba pisać pismo ale zaraz ląduje do kosza. Stan maszyn dla ciekawych. Spychy złom, wozidła Volvo w miare dobre ale bez szału, ładowarki złom chyba że Volvo tak jak wyżej, dźwigi złom nic nowego tam nie ma z maszyn. Ludzie przychodzili i po pierwszej wypłacie się zwalniali mało kto zostawał, chyba że emeryt tak jak kolega wyżej napisał - emeryt to złoty pracownik. Wypłaty koło 1300 zł- 1500zł, starzy pracownicy 2000zł na ręke. Firma przegrała przetarg na zwały kamienia i firma się cofa w rozwoju. Pracowałem tam dość długo z plusów to że dają ciuchy robocze co rok nowe i wypłaty na czas ale co z tego jak na mieszkanie nie ma za tą jałmużne. Pozdrawiam.
Pijok 2016-11-24 22:21:32
Komandos pewnie emeryt .
Zostaw swoją opinię o Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Suszec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe