Altero Sp. z o.o. Sklep Obuwniczy

Chrzanów

Opinie o Altero Sp. z o.o. Sklep Obuwniczy

AllaS 2014-04-03 13:42:17
Nie polecam, za tak marne pieniądze, zepsuty kręgosłup. W jeden dzień każą spakować zlecenie na 300 par butów i w ten sam przysyłają drugie tyle do sprawdzenia i wyłożenia na sklep. 2-3 osoby na dzień nie mają szans tego wykonać, chyba że nabawią się, jak ja, problemów z przeciążeniem kręgosłupa. Zero szacunku dla pracowników. Zwalniają ludzi z dnia na dzień, 2 tyg. okresu wypowiedzenia i dziękuje do widzenia.
alterofuj 2014-04-04 23:32:14
jak można biednego pracownika obciążać brakami za straty które i tak mają wliczone w koszty wychodzi że oni jeszcze na pracowniku tym zarabiają co za świństwo
miki 2016-04-26 12:01:35
Posiadają duży wybór i asortyment obuwia, także podejrzewam,że jezeli jestes zainteresowana kupnem to możesz zakupić bo są skórzane i podejrzewam,że bedziesz zadowolona ,parę sklepów też maja na terenie kraju, możesz na stronie internetowej popatrzeć.
Zostaw swoją opinię o Altero Sp. z o.o. Sklep Obuwniczy - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altero Sp. z o.o. Sklep Obuwniczy