Opinie o NEO ELECTRONICS Sp. z o.o. w Wrocław Nowowiejska 52 lok. 1

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NEO ELECTRONICS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NEO ELECTRONICS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEO ELECTRONICS Sp. z o.o. w Wrocław Nowowiejska 52 lok. 1

Paulina Nowy wpis

@kondix jesteś/byłeś pracownikiem NEO- ELECTRONICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jakie benefity oferuje firma sowim pracownikom?

Świąteczny elf Nowy wpis
@Paulina

Neo i benefity?! Hahaha!;)???? no dobry zart????

kondix Nowy wpis

HOHOHO! Idą święta, a w neo pracownicy jak zwykle nic nie dostaną :):):)

Świąteczny elf Nowy wpis
@kondix

Nie ma pracowników to nie ma prezentów :D

erde

aale to jak to jest z tym testem o którym piszecie i czy na każdym stanowisku jest takie cos przeprowadzane? np. dla Office Assistant dzięki za info..

Byłam tam i widziałam

Atmosfera między pracownikami.... zależy którymi;) Bo z jedną liderką nie da się współpracować. Zawsze jest tylko ona, i to co jej to najlepsze a i właściciele z niewiadomych przyczyn ją faworyzują:O Jeśli chodzi o resztę ekipy to można się dogadać i stworzyć fajny team;)

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa niezbyt długa, same "konkrety". Zadawałam dużo pytań i na wszystkie uzyskałam odpowiedzi. Jasny system naliczania wynagrodzeń i dużo przerwy (70 minut w ciągu dnia!). Można wybrać godzinę na którą chce się przychodzić. Po rozmowie wyszłam zadowolona :)

Dlaczego chcę pracować na tym stanowisku, jakie mam doświadczenie zawodowe.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

daria

Nie można liczyć na terminowość. Można liczyć na pensje minimalna, bo wszelkie premie z radością Ci zabiorą za byle co. Słaba praca, słaba płaca, śmieciówka i "liderka" która powinna mieć zakaz pracy z ludźmi - na to też możesz liczyć. Powodzenia:)

brak nicku

Z terminowościaa wypłat bym polemizowala. W szczególności dla byłych pracowników. A bo może ktoś zapomni że miesiąc temu pracował 2tyg i może uda się coś przytulic. Nie ma też miesiąca żeby ktoś miał za mała wypłatę a bo może nie dopatrzy różnicy 300, 200 lub 50 złotych. Jeśli chodzi o neo to można cała książkę napisać^_^

shin

Tonący statek.

niejestemrobotem

ANIA kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie w mojej wypowiedzi nie było słowa o opóźnieniach. A te wymówki jakie podajesz pokazują, że pracowałaś chyba w samych patologicznych firmach. Porządne firmy opóźnień nie mają i wymówek nie szukają. Jeśli taka jest dla Ciebie norma to współczuję.

brak nicku

@ktoś co wypłaty terminowe mają do relacji między pracownikami?...które(relacje) pozostawiają wiele do życzenia jak i cała ta firma.

niejestemrobotem

Terminowe wypłaty to relacje między pracownikiem a pracodawcą, a nie między pracownikami! I terminowość wypłat powinna być normą, a nie zaletą, czymś czym się można "szczycić"! A tak jak już wspomniał wcześniej @brak nicku to wszystkie relacje w firmie pozostawiają wiele do życzenia i są bardzo niezdrowe.

filft

śmieszna firma gdzie zarabia się śmieszne pieniądze a profesjonalizmu nikt tam od dawna nie widział :D

hahaha

Bez umowy o pracę, bez normalnej stawki, normalna wypłata tylko jak się siedzi od rana do wieczora. Baba jesteś albo bardzo ograniczona albo mało potrafisz skoro wg Ciebie takie warunki to żyła złota.

nicknick

to że nieustannie rekrutują raczej dobrze o nich nie świadczy, z jakiegoś powodu ludzie nie chcą tam pracować

abcde

No spokojnie można przyjść na 10:00, można też np. jeden dzień pracować 6 godzin i te 2 godziny później sobie odrobić.

abcde

nieee, zmiana jest jedna, można sobie wybrać w sensie że nie musisz być np. na 8:00 w pracy

abcde

Wynagrodzenie zawsze na czas, atmosfera spoko, można sobie wybrać na którą godzinę chce się przychodzić, jest możliwość nadgodzin ale nie zmuszają - ogromny plus wg mnie, można sobie dorobić jak potrzeba. Produkt raczej prosty, nawet osoby bez doświadczenia spokojnie sobie poradzą.

ggg123

ODDZIAŁ W ŁODZI: totalna masakra , ciasna klita , rozwalające się boksy ogólnie SYF.Telefony wpadają jak oszalałe nie ma czasu nawet na przełknięcie śliny,produkt ciężki do sprzedania łączący się z dużym oszustwem niewinnych ludzi DNO!!!. OGÓLNIE NIE POLECAM TEJ PRACY na gorsze call center nie mogłam trafić.

zonka

Nie rozumiem ludzi - przecież na rozmowie kwalifikacyjnej takie rzeczy jak stawki czy rodzaj umowy są podawane! A i tak zawsze znajdzie się ktoś z wielkim bólem d*py.... No a premie mają to do siebie, że trzeba na nie ZAPRACOWAĆ - i w każdej firmie tak jest.

ksenia

Chyba ktoś ma jakieś przestarzałe informacje bo podstawa za godzinę to 11 zł :)

ABCD

20 DNI*8 GODZIN=160 160*10 ZŁ BRUTTO= 1600ZŁ PODSTAWY BRUTTO! A NA RĘKĘ STUDENCI=1296 ZŁ NIE STUDENCI NA RĘKĘ=1072 ZŁ Jak dla mnie to mało a premie- pozostawiają wieeeele do życzenia jeśli w ogóle są...

ksenia

Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej - sama podstawa wychodzi ponad 1500 zł, godziny pracy fajne (jedna zmiana:), weekendy wolne, umowa zlecenie (w ogłoszeniu było że to zlecenie i na rozmowie też). Zadawałam dużo pytań na rozmowie kwalifikacyjnej i na wszystkie dostałam odpowiedzi. Ogólnie pozytywne wrażenie.

Zostaw merytoryczną opinię o NEO ELECTRONICS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEO ELECTRONICS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEO ELECTRONICS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEO ELECTRONICS Sp. z o.o.