Topronic Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Topronic Sp. z o.o.

gość 2011-11-16 04:23:05
pracownicy zatrudnieni do obczajania opinii w necie i wypowiadania się na forach mają fajną pracę.....
janos 2013-03-11 18:45:40
gość - 2011-11-16 04:23:05

dokładnie - omamić pracownika od podstaw..
buba 2013-03-12 12:59:29
Pracowałam 3 miesiące. Po każdej wypłacie musiałam się wykłócać z działem rozliczeń o należne pieniądze które poza podstawą wyliczane były tak jak pasowało firmie. Atmosfera przez to nie należała do komfortowych i ogólnie odradzam wszystkim tym którzy nie lubią być robieni w balona w kwestii finansowej.
Ariel 2013-05-12 16:52:15
Witam,

Pracowałem w Topronicu 2 lata, panuje tam świetna atmosfera zrozumienia i empatii, była to moja pierwsza praca zaraz po ukończeniu studiów, moja pierwsza wypłata wyniosła 9 tyś zł na miesiąc na czysto, po odliczeniu wszystkich kosztów, potem było coraz lepiej ,po 6 miesiącach przeszedłem na działalność gospodarczą i wtedy dopiero zacząłem zarabiać duże pieniądze ok 13-14 tyś zł miesięcznie na czysto. To najlepsza firma na jaką mogłem trafić i to pod każdym względem!! Wszystko co obiecują realizują w 100%, wypłaty zawsze na czas, żadnego spóźnienia. Polecam wszystkim, wiem co piszę z własnego doświadczenia! Nigdy na nikim w Topronicu się nie zawiodłem! pełen szacunek i zaufanie do pracownika.
zbyszek Mława 2013-07-02 13:14:05
Posiadam naczynia z tej firmy i jestem bardzo zadowolony, polecam.
W przypadku składania reklamacji naczynie oraz pokrywka zostały mi wymienione na nowe. Używanie tych naczyń jest fantastyczne i bardzo przyjemne i pożyteczne w życiu codziennym. Pozdrawiam wszystkich pracowników i KIEROWNICTWO FIRMY.
ax 2016-04-19 10:14:18
filip, z tego co wiem to topronic nie potrzebuje ludzi. Nie wiem jak u nich sytuacja teraz wygląda ale szczerze to podejrzewam, że od razu umowy o pracę się nie dostanie. Czy ktoś u nich pracuje dłużej niż 2 lata i jakie odnosi wrażenie z tej współpracy?
Zostaw swoją opinię o Topronic Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topronic Sp. z o.o.