Opinie o BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska w Poznań

Mecenas Jakub Brykczynski wyłudził odemnie 10.000zl łudząc mnie , dobrymi układami w sądzie . (usunięte przez administratora)

Jakub Nowy wpis

Jako anonim można wpisać prawie wszystko, różne głupoty, ciekawe kiedy miało to miejsce? od kogo? za co konkretnie?

Piotr Nowy wpis

Podpowiedzcie czy wyjaśniła się już sytuacja kancelarii? Może warto starać się o pracę?

Nick Nowy wpis

Gazeta wyborcza 2 VII 2019 r. Tytuł artykułu: Adwokat Jakub Brykczyński ma pójść do więzienia za oszukanie klienta. Ukradł mu ponad 3 mln zł.

Iza

Na forum widnieją dość skrajne opinie na temat firmy. Jaka jest przyczyna tego stanu rzeczy? Może ktoś posiada rzetelne informacje na temat tego, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy firma w dalszym ciągu funkcjonuje? Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami.

@Iza

Firma działa, bo nie ma żadnego powodu aby miała zostać zamknieta. Faktycznie wprowadzone zostało zamieszanie wokół tej kancelarii, ale z tego co wiem nie jest ono sensu stricto związane z działalnością adwokacka partnera kancelarii tylko jego działalnością pozaprawnicza.

gość
@Zadowolony

To nie prawda . Oboje skazani są nadal tymczasowo zawieszeni w wykonywaniu zawodu adwokata, co można z łatwością sprawdzić na stronie Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu

@gość

Na forum publikowane są sprzeczne informacje. Zatem, aby uściślić i nie wprowadzać nikogo w błąd, sprawdziłam jak wygląda ta kwestia w Krajowym Rejestrze Adwokatów i Aplikantów Adwokackich (KRAiA). Rzeczywiście widnieje tam status nie wykonujący zawodu. Jednak wstrzymajmy się ze wszelkimi innymi insynuacjami, które mogą przyczynić się do negatywnego przebiegu tej dyskusji.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kamil

Całe szczęście, że Pani Mecenas już wróciła i praktykuje jako prawnik. Czekaliśmy na tą chwilę i muszę przyznać, że współpraca z nią to w dalszym ciągu sama przyjemność. Do tego jak zwykle przygotowana merytorycznie. Oby tak dalej.

@Kamil

Dziwią mnie te wpisy o "powrocie" Pani Mecenas. Na dzień 24.08.2018r, Pani Anna jest nadal zawieszona w wykonywaniu zawodu...

zadowolony

kolejny zawistny wpis

@zadowolony

Zawistny...? Przecież to prawda. Proszę zadzwonić do ORA :) chciałam skorzystać z usług Pani Mecenas, ale jest to raczej NIEMOŻLIWE :)

Bartosz
@agalek

Dlaczego nie możliwe? Ma tytuł mgr prawa przecież, zatem może świadczyć usługi prawne. Poza tym nie dziwi mnie inf. z ORA - dbają tylko o siebie i o swoją kastę

Kamil

Najlepsza Pani Mecenas! W Poznaniu nie ma sobie równych, zdecydowana, skuteczna i nie owija w bawełne

poznaniak
@Kamil

Na jakiej podstawie Pani Mecenas pracuje, kiedy na stronie ORA jest napisane że jest zawieszona w wykonywaniu zawodu?

@poznaniak

Z tego co wiem świadczy usługi jako prawnik i jest w tym b. dobra.

@poznaniak

Dokładnie. 24.08.2018 - zawieszona Jeszcze dzwoniłam, sprawdzić.

W pełni się zgadzam!!!!

zadowolony
@agalek

I co z tego że zawieszona, jest prawnikiem i tego nikt jej nie odbierze, a strategie ma przemyślaną i skuteczną co najważnijsze

@zadowolony

Panie "zadowolony" - to znaczy, ze nie może wykonywać zawodu. Fan page to chyba gdzie indziej. Prosze nie wprowadzać ludzi w bład...

Bartosz
@agalek

Może wykonywać chyba przecież zawód prawnika.

Klient

Szanowni Państwo, niech wszyscy wiedzą, że Pani Mecenas pomogła wielu osobom, kiedy inni rozkładali ręce, sprawy rodzinny tylko z nią, ma przemyślane pomysły i dlatego tylko i wyłącznie pewne osoby wylewają na nią falę hejtu - z pewnością przeciwnicy procesowi!!!!

agalek

Miła i sympatyczna, na początku. Jeśli coś nie idzie, potrafi obrazić. A pomysły czasem takie, że pożal się... W sprawie rodzinnej - nieskuteczna, byle szybciej zamknąć sprawę. Ja mam wielki żal...

@agalek

Czyste łgarstwo ktosiu Agalku, Pani Ania ma pomysły bardzo dobre i jest w pełni skuteczna!!! Kto pisze takie bzdury?

gość

Super Pani Mecenas, sprawy rodzinne tylko z nią!!!!!

@gość

Nie zgadzam się i odradzam.

@agalek

Kolejny hejt. Najlepiej napisać zdawkowo..... A może jakieś konkretne argumenty, dlaczego odradzam??

Alicja

Pomimo różnych zachowań tzw"uprzejmych" - Pani Anna jak zwykle zawsze pomocna i skuteczna!!! Polecam.

Iza

@Ktosik czemu mamy się czegoś dowiedzieć? @On a masz na to dowody? Bez dowodów nie powinno się pisać takich informacji na forum. A po drugie to jest obraźliwe, a obraźliwe treści może administrator zmoderować.

Ktosik

Powinno się sprawdzić wszystkie prowadzone przez nich spraw,.koniecznie!!!Być może można się wielu co najmniej zastanawiających rzeczy przy tym dowiedzieć...!!!

Iza

@Anonimowa taką uwagę można był napisać w taki sposób, by nie używać wulgaryzmów. To forum jest publiczne przypominam. Gdyby ktoś był zainteresowany pracą lub stażem w BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokackiej Spółce Partnerskiej to szukają aplikanta: http://brykczynscy.pl/career

O mało co klient

To jest straszne właśnie się decydowałem na zaufanie tej kancelarii kiedy znalazłem ten wątek. Przeczytanie jednak całej "tej" historii mnie jednak kompletnie zmroziło. Dla chętnych http://plus.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/a/oszukany-biznesmen-z-poznania-czyli-od-milionera-do-zera,11709048

Poznaniak

Mec. Brykczyńska ma zastępcę, który jest jej zaufaną osobą i do momentu odwieszenia wykonuje za nią wszystkie czynności. Pozdrawiam wszystkich, którzy plują jadem., z pewnością są szczęśliwymi ludźmi.

Observator
@Poznaniak

Pracowniku kancelarii, autor którego wpisu wg. Ciebie pluje jadem? Nawet Halina przybliżająca Wasze obecne problemy do tego się nie posuwa, więc KTO?

Halina

Nie sugerujcie się opiniami na temat Mecenas Anny B. ponieważ i tak nie może pełnić swoich obowiązków. Jest zawieszona w ORA tak jak i jej mąż . Ma postawione zarzuty przez prokuraturę ,a mąż też adwokat Jakub B. jest aresztowany w tej samej sprawie. Można o nich przeczytać na stronie Prokuratury Okręgowej w zakładce Aktualności. Sami przeczytajcie ..........

Polak

Jeśli chodzi o rozwody jest najlepsza i skuteczna.

les

Pewnie, że praktyki w kancelarii do najłatwiejszych nie należą, ale wiadomo, że można spokojnie liczyć na dobre doświadczenie i na jakąś dalsżą współpracę. A zarobki?

aplikant
@les

4000-5000 absolwent

IzKa

Praktyki uważam za udane. lekko nie było, ale też sporo się nauczyłam. fajnie byłoby kiedyś pracować w takiej kancelarii!

Jowita

Kancelaria ma super podejście do praktykantów :) Kawy parzyć nie musiałam :)

Zostaw merytoryczną opinię o BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska - Poznań

• Jak się pracuje w BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska?

Zobacz opinie na temat firmy BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska?

BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska

BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska