Adwokat Anna Brykczyńska, BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska

Poznań

Opinie o Adwokat Anna Brykczyńska, BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska

Mgiłęka 2012-10-05 10:43
z zcała pewnoscia moge powiedziec że wspolpraca z Pania Anna to sama przyjemnośc :)
question 2013-02-08 15:33
czy ktos wie jak sobie radzi ta kancelaria ze sprawami karnymi?
karnista 2013-02-13 13:05
to zależy z jakimi sprawami karnymi, korzystałem z ich usług w ramach postępowania związanego oszustwem ubezpieczeniowym i poszło ok a tobie o jaką sprawę dokładnie chodzi?
Helen 2013-04-08 09:55
pani mecenas powierzyliśmy sprawę dotycząca odszkodowania za ławicę, obecnie jesteśmy zadowoleni z toku postępowania, ze wszystkich ofert kancelarii ta była najrozsądniejsza pod względem finansowym i opieki prawnej
Anita 2013-05-17 14:09
polecam do spraw dotyczących prawa pracy, miła i fachowa obsługa
Marysia 2013-07-15 13:21
korzystamy z uslug w sprawie uzyskania odszkodowania za OOU Ławica, szczerze mowiąc nie wyobrażam sobie walki o to bez adwokata
Erwin 2013-08-12 15:45
sprawdza się tez przy sprawach, że tak powiem prywatnych, prowaidziła mi sprawę o przyznanie praw rodzicielskich, jestem ojcem więc nie musze chyba mówić jaką batalie musiałem przejść, jestem zadowolony z obłsugi, profesjonalnie
Jacek 2013-12-16 13:01
dobrze sie znia współpracuje
Robert 2014-02-04 14:37
prowadzi w naszym imieniu sprawę o odszkodowanie za hałas od ławicy, idzie je to całkiem sprawnie
Agnieszka 2014-06-20 16:01
Pani Anna mnie rozwodziła, polecam, miło i spokojnie, dobrze jest czuć ze ma sie w kims profesjonalne oparcie w czasie tej burzy
Joanna 2014-08-25 11:49
Polecam bardzo fajnie i profesjonalnie w kwestii spadkowej
cywilak 2014-09-04 09:58
Na pewno przyjmują aplikantów, nie wiem czy osoby na praktyki tez...Na aplikacji generalnie super i polecam, miła atmosfera, można się bardzo dużo nauczyć. Odezwij się do nich bezpośrednio najlepiej.
Przedsiębiorcza 2014-11-19 15:01
Pani Anna pomogła mi załatwić sprawy formalne związane z podziałem majątku po rozwodzie (wliczając w niego firmę), a teraz prowadzi obsługę prawną mojej agencji reklamowej. Serdecznie polecam, najlepszy prawnik w mieście!
Aniela 2014-11-24 14:18
Zgadzam się, najlepszy możliwy wybór jeśli chodzi o rozwód!!
Żaneta 2014-12-16 11:46
Rozwód, podział majątku, pomoc w przekształceniu firmy w spółkę .... Wszystko super!! :))
Maupa 2015-02-11 13:53
bardzo konkretna i zasadnicza. Nie ma dla niej półśrodków, zawsze dopnie swego,ma do tego predyspozycje. Pani Anna wywalczyła dla nas duże odszkodowanie za złamanie prawa autorskiego. Widać zę czuje się w temacie jak ryba w wodzie.
niedawny_aplikant 2015-04-01 12:45
Podchodzą bardzo poważnie! Dużo się tam nauczysz, po aplikacji często współpracują z byłymi aplikantami
Izabela 2015-10-16 10:54
Jestem świeżo po praktyce (6 miesięcy) w tej kancelarii. Bardzo rzeczowo, konkretnie i można duzo się nauczyc. Nie musiałam robić kawy i latac do sklepu po ciasteczka :) kancelaria Brykczyńscy jest mocno nastawiona na solidne praktyki, więc jak tylko macie okazję, to warto próbować się do nich dostac!
Kasia 2015-11-24 12:57
Praktyki w tej kancelarii mogę zaliczyć do bardzo udanych. Zwłaszcza Pani Anna ma bardzo dobre podejsce edukacyjne. Dobrze pracowało mi się z aplikantami.
AdamKK 2016-01-07 09:11
Również potwierdzam, że praktyki w tej kancelarii są bardzo wartościowe. Trafiłem na nich przypadkiem, jak szukaliśmy z kumplem sposobu na odwołanie się od mandatu. Potem ja i kilku znajomych złożyliśmy tam podanie na praktykę, bo wyczytalismy, że można. Generalnie Brykczyńscy mają dobre podejście do początkujących w tym fachu. Duży plus też za lokalizację kancelarii, jeśli chodzi o dojazd :)
Jowita 2016-03-21 13:41
Kancelaria ma super podejście do praktykantów :) Kawy parzyć nie musiałam :)
IzKa 2016-06-29 13:39
Praktyki uważam za udane. lekko nie było, ale też sporo się nauczyłam. fajnie byłoby kiedyś pracować w takiej kancelarii!
les 2016-07-08 22:13
Pewnie, że praktyki w kancelarii do najłatwiejszych nie należą, ale wiadomo, że można spokojnie liczyć na dobre doświadczenie i na jakąś dalsżą współpracę. A zarobki?
gość 2017-02-21 11:54
Super Pani Mecenas, sprawy rodzinne tylko z nią!!!!!
Polak 2017-02-21 11:54
Jeśli chodzi o rozwody jest najlepsza i skuteczna.
Zostaw swoją opinię o Adwokat Anna Brykczyńska, BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwokat Anna Brykczyńska, BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska