Pride And Glory Heureka Sp. z o.o. S.K.A.

Opinie o Pride And Glory Heureka Sp. z o.o. S.K.A.

Absurd 2012-03-14 11:13:34
To powyżej wpisywał chyba robot naganiający. "Przedsiębiorstwo" [usunięte przez moderatora] siedzących stale na nadgodzinach i wypalonych zawodowo ludzi bez życia prywatnego. Takie przedsiębiorstwo. Byłem, pracowałem, podziękowałem.
monstrum 2012-09-28 15:00:16
A ile płacą?
Jakie zarobki?
kali krowa 2012-12-11 13:10:07
Czy ktoś może podzielić się prawdziwymi informacjami na temat pracy copywritera w tej firmie?

Jakie zarobki można złowić?
Jaka atmosfera?
joasia 2012-12-12 15:03:43
Nie warto.
Uwierzcie mi.
Strata czasu.
papieska kremówka 2012-12-15 15:52:31
Potwierdzam.
Chamstwo szefa nie do ogarnięcia rozumem.
Trzeba sztywno potakiwać zdaniu zarządzających.
Problemy z rozmowami na temat wynagrodzenia. Pięta achillesowa do sześcianu.
magda 2013-02-27 15:13:59
Jest to bowiem agencja która nie szanuje ludzi.
Zapamiętajcie to sobie. To nie jest pierdziżarcik.
Aga 2013-03-15 13:24:41
Niestety również nie polecam. Kompletny brak szacunku do pracowników. Jedna wielka taśma produkcyjna. Burdel na kółkach, tworzenie sztucznych stanowisk, konieczność wielokrotnego upominania się o bardzo podstawowe rzeczy. Syf, syf i jeszcze raz syf.
A.K. 2013-03-21 08:00:58
Pozwólcie, że z punktu widzenia wewnątrz firmy dwa słowa - firma to fabryka, na zewnątrz wypluwany jest pozytywny PR, a praca to żmudne nadgodziny, bo zarządzać to żaden z trzech panów partnerów nie potrafi. Obsuwy, pretensje klientów (vide: koniec pracy nad Żywcem, który miał dość), kasa - taka sobie, ale w odniesieniu do kilkunastu godzin pracy dziennie - niska.

Trochę szacunku dla pracownika, bo co z tego, że pracuje tam sporo ludzi, skoro rotacja zwiększa się, a 90% osób darzy zarządzających po prostu nienawiścią i po katach wyśmiewa ich, bez grosza szacunku.

W 2 słowach: nie polecę, nikomu. Udawanie pierwszej ligi w kontekście [usunięte przez moderatora] sztucznych uśmiechów zdecydowanej większości pracowników.
Szlag 2013-03-21 08:50:56
Nie. A po drugie - nie.
Borat 2013-04-08 19:24:23
Rzekoma ziemia obiecana, a nocami siedza i hejtują konkurencję m.in. na goworku. Kupa. Kupa nieszczescia, wspolczuje tym ktorzy tam jeszcze tkwia. Sporo ludzi sie zwalnia bo ma dosc.
Jak 2013-04-24 09:58:00
Jak to mówią: przyszła kryska na matyska.
Jan Kowalski 2013-05-12 17:17:15
Nie dajcie się zwieść pozorom. PiaR dobry, to wszystko. Daję dwóję.
killing joe 2013-05-17 15:07:40
Szukają stażystów-copywriterów. Uwaga. Zaczyna się wielki zjazd w dół. Oto stażyści będą tworzyli dla klientów. To jest dopiero dbałość o jakość. Klienci, miejcie ten fakt na uwadze. Kto stażystami ekhm, ten od stażystów uhmh.
olala 2014-04-16 00:30:17
Firma stawia na stażystów i juniorów. Nie inwestuje raczej w ludzi z większym dorobkiem, a co za tym idzie oczekiwaniami finansowymi. Sporo siedzenia po godzinach, zarwanych weekendów. Do głównych zadań kreacji należy ogarnianie fanpejdży. Niezłe miejsce dla kogoś, kto stawia swoje pierwsze kroki w branży i ma ochotę pracować w chaosie za trzy tysiące. Poważni ludzie raczej nie znajdą w niej poważnej pracy.
pegaz 2014-05-09 15:59:23
Hej, a ile można dostać w kreacji - copywriter?
juko 2015-01-25 02:56:48
Globalna agencja VML, należąca do holdingu reklamowego WPP, nabyła 49 proc. udziałów w Grupie Heureka. Polski oddział, liczący 160 pracowników, będzie pełnił rolę regionalnego centrum obsługującego Europę Wschodnią. także to w odpowiedzi własnie na Twoje pytanie @Adam. Rzeczywiście VML przejęło Heureke
jolka 2015-03-31 13:02:53
to co napisałem juko budzi we mnie bardzo pozytywne emocje, w tym także nadzieję że znajdę może u nich w Pride And Glory Heureka Sp. z o.o. S.K.A. pracę, skoro tylu pracowników firma liczy i tak rozwija. jednak zastanawiam się czy ekspansja na wschód w obecnej sytuacji geopolitycznej jest słysznym posunięciem
maki 2016-05-15 11:13:37
pow' to jest drukarnia wiec branża poligraficzna dobrze płatna nie jest
Zostaw swoją opinię o Pride And Glory Heureka Sp. z o.o. S.K.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pride And Glory Heureka Sp. z o.o. S.K.A.