FoodSoft.pl Oprogramowanie

Piotrków Trybunalski

Opinie o FoodSoft.pl Oprogramowanie

KubaZ 2013-02-08 02:17:20
Maleńka firemka, dziś jest a jutro.. Brak pomysłów i raczej takie łatanie dziur. Radzę unikać.
Marek 2013-02-11 20:44:21
Nie chcę być wazeliniarzem, ale pracuję obecnie w Foodsoft i sobie chwalę. Dotychczas pracowałem w korporacji i cenię sobie to, że teraz jestem doceniany, moje pomysły nie toną w korporacyjnym bagienku i wynagrodzenie mam przyzwoite.
Programista 2013-03-17 12:03:00
Polecam, fajna atmosfera i ludzie – można się sporo nauczyć, rozwojowe projekty i zarobki na przyzwoitym poziomie.
Handlowiec 2014-01-24 19:32:19
Tak jak naciągać. Praca nudna, firma mała a perspektyw brak bo jak skoro na 6 osób 2 właścicieli. Programują i handlują dlatego ten wyżej to jeden z nich ;)
I do tego najmilej widziana własna działalność a nie umowa
Jared 2015-09-17 18:54:10
Pracowałem i jak to na małą firmę warunki nie porywają. Podstawa najniższa a reszta albo jest albo nie..
antek 2016-04-22 20:09:58
@Jared, a jakie to ma niby znaczenie, czy firma jest duża czy mała? Skoro jest mała, to widocznie nie jest w stanie uzyskać zbyt wielkich przychodów więc i zarobki programistów nie są zbyt wysokie. Jednak to w takich firmach masz szansę na największy rozwój według mnie.
Zostaw swoją opinię o FoodSoft.pl Oprogramowanie - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FoodSoft.pl Oprogramowanie