Opinie o Pietrzak Holding Sp. z o.o. w Gostynin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pietrzak Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pietrzak Holding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pietrzak Holding Sp. z o.o. w Gostynin

Franek Nowy wpis

Firma niestety została już wykreślona z rejestru przedsiębiorców,

maja Nowy wpis

@mar skoro już wspomniałeś o zatrudnieniu na walcowaniu, to czy możesz napisać jaka jest wysokość wynagrodzenia na takich stanowiskach? poważnie się zastanawiam czy nie spróbowac zdoby c u was takiej pracy - ciekawe jednak czy kobietę zatrudnić by chcieli

mar Nowy wpis

pietrzak oddaj nam nasze pieniądze za prace walcownia

tata Nowy wpis

Panowie z Gostynina czy faktycznie była u Was wczoraj wypłata za styczeń czy to żart?pozdr

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pietrzak Holding Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Monter Michał Bladowski
logo firmy ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI
HR Support
logo firmy Serwisant - Gostynin
Hrappka.pl
tata

Jeszcze jest nadzieja ze ARP nas przejmie w poniedziałek mają byc na zakładzie

Idol

Było spotkanie z Dyrektorami u nas w Batorym i nic konkretnego w sprawie wypłat niemogli obiecać. Nie ma kontaktu z Pietrzakiem. Na początku marcu już nawet żaden od nas do pracy niebędzie chodził. Nasi ludzie z ochrony mają być zastąpieni grupą ludzi ATP. Temat telewizji czy radia to ktoś wypisywał jakieś głupoty nikogo nie było.

Fizol

Walczcie o swoje!!!! Pozdrowienia z Chorzowa.

Tadek

Zapomnialem dodać że ci z walcowni zaczęli działać nagłaśniają sprawę dzwonią do telewizji ,przecież to jest 5 wladza- może media nam pomogą....może ktoś z nami w końcu raczy porozmawiać .....a taka sprawa to dla dziennikarzy dobry temat....może zaprosić tego dziennikarza co robił wywiad z szefem do Forbesa ....i zapytać go gdzie te jego miliony.....przeciez jest na liście 100 najbogatszych polakow .....

Tadek

Proszę ludzi z zakładu w GOstyninie - zacznijcie się udzielać na tym forum, bo widzę że na zakładzie kilkaset osób a nikt nie raczy nic napisać.Warto sie podzielic może ktoś coś słyszał co będzie dalej..... Prawdopodobnie w ciągu kilku dni ma być układ.....oby tak było....bo ludzie już tego psychicznie nie wytrzymują . A sąd miał wydać opinię do 20 lutego i jakoś cisza. Czyzby "szef wszystkich szefów" -schował głowę w piasek?

Don Arturo

No dlatego też zapraszam, po wypowiedziach widze że się nadasz. Co zresztą świadczy o Twojej kontynuacji "inteligentnego" dialogu. Radze zajrzeć do PWN i zorientować się co znaczy sarkazm...dostrzegam że moje wypowiedzi są niejasne ekscelencjo

Lola

Obrażać się potraficie, ale profilu własnego zakładu nie ma komu założyć.Inteligencją od was bije z daleka.

Don Arturo

No faktycznie odrazu widac kto tu jest pajacem. Gratuluje taktu, w zasadzie naszego forum niema, pragnę powiedziec ze nie pracuje w odlewni żeliwa. I Syf sie zrobił fakt, ale w Twoim mózgu". Następnym razem proponuje sie nie udzielac

Lola

Nikt nic nie wie i nie pisz tu pajacu,bo się zrobi taki syf jak na tym waszym,chorym forum.

Don Arturo

Witam współpracowników drugiego oddziału naszego Holdingu. Mam pytanie odnośnie sytuacji obecnie panującej, czy ktos z was posiada jakie kolwiek ibformacje odnośnie polityki naszego zakładu jakie są plany i zamiary co do dalszej egzystencji firmy? Pozdrawiam Oddzial Walcowni Blach Grubych Chorzow

Prawda prawda

Tadek

Upadłość układów ludzie na postojowym

gogo

Gostynin leży-połowa ludzi na przestojowym za najniższą krajową i dalej nie wiadomo,kiepsko jest

tata

Spora perspektywa jasne a upadłośc to pestka

steven

Witam jak wygląda praca po ogłoszeniu upadłości?. Ludzie również są odsyłani na urlopy, tak jak w Chorzowie?

joachim

Witam, a jak tam wygląda praca w ochronie? Ile można zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Pietrzak Holding Sp. z o.o. - Gostynin

Pietrzak Holding Sp. z o.o.