Maxbart Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Maxbart Sp. z o.o.

debre :-) 2012-02-13 19:59:56
Atmosfera faktycznie jest super - [usunięte przez admina] najniższe pensje w mieście, pensje jak zwykle z opóźnieniem... brawo dla marketingu :-)
Były pracownik... daaaawno temu....
lenka 2012-10-17 15:16:42
Ktos jeszcze moze cos napisac na temat pracy tam?? prosze o wiecej opinii.
solana 2012-10-17 21:37:55
Ku przestrodze, trzymaj się z dala od tej firmy !!! 100 razy się zastanów, zanim się zdecydujesz na pracę u tych h [usunięte przez admina] !!!
ktoś kiedyś tam 2012-10-17 21:45:20
Manager hotelu w końcu \\\"nie wytrzymał\\\" i się zwolnił, na szczęście dla pracowników, braki kompetencji i nieumiejętność komunikacji międzyludzkiej zweryfikowały charakter pracy managera, który zwiał z podkulonym ogonem.
KtośTamKiedyś 2012-10-21 17:36:38
No proszę, manager zwiał! Mam nadzieję, że obecnie zatrudnieni tam pracownicy też w końcu stamtąd zwieją do lepszej pracy. Tego im życzę!
były uczciwy 2013-02-18 12:37:59
Gdzie jest skuteczność instytucji, które do dziś nie potrafią wyegzekwować od ,( usunięte przez administratora ). Jest to nadwyraz przykre, bo twoja przyszłość finansowa na emeryturze rysuje się w szarych kolorach, [usunięte przez admina]I tak chcąc nie chcąc będziesz zmuszony żyć na 'garnuszku' dzieci albo rodziny.
pepsimax 2013-02-27 00:00:59
Nie rozumiem, dlaczego ktoś tam w ogóle jeszcze pracuje skoro tak tam źle. Coś się tu nie zgadza. Skoro pracodawca jest taki zły [usunięte przez admina]? A może to o czym tu piszecie nie jest prawdą??
Przypominam też, że to portal służący do wyrażania opinii o pracodawcach a nie do wylewania żali.
zbyteczny 2013-03-17 16:35:00
współczuje, w jakim celu składać wypowiedzenia zbiorowo, skoro to pracodawca zbiorowo dał nam wszystkim wypowiedzenia, a czy nas przyjmie, niestety, tu jest pies pogrzebany, bo nie wiadomo tak do końca, zwłaszcza to, czy nam wypłacą to co nam się należy!!!???
Były pracownik 2015-02-28 22:10:31
Demel ma kilka zarejestrowanych podmiotów z tego co pamiętam "Maxbart" , PUTH DEMEL, HOTEL DEMEL Jak narobi długu zamyka jeden z podmiotów i robi przekręty na inne konto. Pracownikom płaci marnie nieterminowo i latami nie odprowadza składek ZUS.
kooodo 2016-05-13 17:35:19
Tutaj i tak nie jest źle, umowy o pracę i szkolenia są.
Zostaw swoją opinię o Maxbart Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxbart Sp. z o.o.