Bibise Joanna Połońska

Łódź

Opinie o Bibise Joanna Połońska

szwaczka 2012-02-09 13:26:25
Może i warta była polecenia kilka lat temu , bo teraz można ją określić jako totalny niewypał . Kiepska praca a jeszcze gorsza płaca.
tajemniczy 2012-12-19 11:21:22
Raz zadzwoniłem do tej firmy w sprawie pracy... i nie zapomnę jaka to była nie miła rozmowa, Pani bardzo niemiło i strasznie wyniosła
zuzkazuzka 2013-03-05 13:54:36
Pani [usunięte przez moderatora] to przemądrzała rozwódka,która wyzywa się na pracownikach za każde swoje niepowodzenia. Nie wypłaca pensji. Szkoda gadać. Nigdy nie spotkałam się z taką nonszalancją. Oszukuje nie tylko pracowników. Wyzywa i klnie. Robi z ludzi niewolników. Nie polecam.
ja 2013-06-19 23:21:20
Praca jak każda inna ale szefowa masakra...wieczny buc, foch, i pretensje o to że słońce świeci...a żeby dostać kasę....uuuuuu....z kijem nie podchodź....
jort 2016-04-22 19:22:59
Wie ktoś z Was może gdzie szukać tej Pani strony internetowej czy może nie mają widzę tylko fb a chciałem dowiedzieć się czy mają jakieś aktualne oferty pracy cokolwiek o wynagrodzeniu czy umowie, pracuje ktoś może dla tej Pani i może coś powiedzieć na ten temat
Zostaw swoją opinię o Bibise Joanna Połońska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bibise Joanna Połońska