Krismarg Firma Wydawniczo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowa

Rzeszów

Opinie o Krismarg Firma Wydawniczo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowa

anonim 2011-03-25 04:20:03
ty chyba pracujesz w innej firmie, bo wg mnie są to kretacze i złodzieje zwlaszcza osoba [usunięte przez administratora]. kierownik? zona właściciela, nie wypłacaj a wtermienie pieniedzy i prowizji a wymagania że ... płaca najnizsza krajowa i bajzel totalny
anonim 2011-04-29 23:31:57
Totalna bzdura ta firma to zwykli oszuści na czele z K. omijać szerokim łukiem !!!!! twój post olga-1963 jest w stylu UBeckiej fałszywki !!
anonim 2011-07-12 02:48:54
Krismarg to firma której przewodzi osoba uchodząca za wzorowego katolika a w rzeczywistości to oszustka i krętaczka. W tej firmie możesz zapomnieć o terminowych wypłatach wynagrodzenia (o ile wogóle coś dostaniesz). Zarządzanie w firmie na najniższym możliwym poziomie, brak planowania i wieczne problemy finansowe to wizytówka firmy Krismarg. Zdecydowanie odradzam pracę w tej \"firmie\". Lepiej poczekać na inną propozycję pracy, niż pracować miesiąc za darmo. Oprócz pieniędzy stracić też można mnóstwo cennego czasu...Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy.
?! 2011-09-23 01:55:15
Widzisz... teraz zastanawiam się czy jesteś osobą, która tą firmę okradła (było kilku takich), czy jesteś osobą która nie ma pojęcia o firmie jak i o właścicielach. Anonimowo może pisać każdy - jak widać - tyle, że niegdy nie wiadomo kto pisze, jak i kto jest oczerniany.
Madlena 2016-02-03 21:44:30
Najgorsza firma jaka istnieje w tej branży. W pierwszych ławkach w kościele siedzą. A wiecznie okradają pracowników. Miesiąc tam przepracowałam i nie dostałam za swoją pracę ani złotówki. Rozmawiałam z pracownikami i mówiły że właścicielka nie płaci po kilka miesięcy.
Dorothe 2016-04-26 13:05:14
Masz absolutna rację Madlena, trzeba być zdeterminowanym, wystarczająco naiwnym, mieć dużo kasy na "inwestycje" i być odpornym na to co dzieje się w tej firmie.
Oczywiście należy przestrzec wszystkich nieświadomych przy poszukiwaniu pracy.
Zostaw swoją opinię o Krismarg Firma Wydawniczo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowa - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krismarg Firma Wydawniczo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowa