G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane

Poznań

Opinie o G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane

klient 2013-07-21 20:49
przypadkiem musialem dokonac zakupu pewnego elementu do drzwi, pojawilem sie w dziale handlowym, a ze wszyscy byli zajeci chwilke czekamlem na krzeselkach :( nagle wielki krzyk - pomyslalem cos sie stalo, wypadek...... nie to nie wypadek 0 jak sie okazalo jedna z rozmow szefowej z pracownikiem. A moze by tak kontrolowac swoje wybuchy złości, w koncu do tej Waszej frimy zaglądają klienci - ...... a takie historie szybko po Poznaniu sie roznaszą
zszokowany 2014-02-05 14:57
Każdy kto zamierza podjąć pracę w tej firmie powinien się na prawdę 2 razy zastanowić. Zwłaszcza jeżeli zamierza pracować w biurze gdyż po okresie dobroci dla zwierząt zostanie zrównany z błotem i sprowadzony do parteru. Struktura zarządzania bardzo płaska. Jedna osoba decydująca o wszystkim, nieomylna w swych decyzjach i poczynaniach, reszta po nią, bez możliwości podejmowania jakichkolwiek decyzji. Więcej swobody maja przedszkolaki w przedszkolu.
Nie radze tam zbyt długo przebywać bo na mózg szybko pada.
o-na 2014-06-24 10:46
Czas odchodzić, bomoże kasa ok, ale psychika siada (usunięte przez administratora)
jeszcze 2014-07-09 13:05
To fakt, kolejna osoba odchodzi bo nie wytrzymuje codziennego wrzasku i walenia w stół tej nieomylnej. Aż dziw bierze że są nowi chętni, chociaż z drugiej strony to tez nie ma się co dziwić skoro nic nie robią nic nie potrafią, a chodzą po firmie i mądrych udają. W ogóle to szkoda słów pupilki nic nie robią, udają i zarabiają, a inni zapierd. i jeszcze słyszą tylko obelgi pod swoim adresem
takie tam 2014-11-26 21:23
na szczęście znajdą się i tacy, którzy po raz drugi do tej samej rzeki wchodzą, a i jeszcze "dobre" słowo o kolegach i koleżankach szepną......
ija 2014-12-09 14:58
I kolejne trzepanko będzie już niedługo, i włazidupki będą się miały dobrze a resztę ku__ica będzie brała...
Gość 2015-03-02 13:35
Pracuję w tej firmie od dobrych kilku lat. Nie ma co narzekać, pensja na czas, premia na czas, dwie super imprezy w roku, fajna atmosfera i wspaniały zespół. Praca w sprzedaży/ administracji nie jest dla każdego ale jak ktoś to lubi to odnajdzie w tej firmie coś dla siebie.
mr pytaj 2015-03-05 13:00
atmosfera?????????????????????
czy napisał to ktoś z grupy: TZ, AK, MP?

Bo inni widza to zupełnie inaczej..........
Gość 2015-03-05 14:07
Skoro tak łatwo rzucasz literkami to może odważnie podasz swoje inicjały?
xxx 2015-03-26 18:00
dobra atmosfra....to zły adres
Gg 2015-03-30 23:45
To najzwyklejszy mobbing i horror. Ludzie jak moga, to uciekaja i nierzadko oddaja sprawe do sadu. Szczegolnie kobiety sa traktowane jak szmaty.
Xxxx 2015-04-14 17:12
Jak komuś coś nie pasuje i ma jaja to odchodzi, a nie siedzi i wypisuje anonimowo teksty o mobbingu i horrorze. Przecież to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więc odejść zawsze można.
Xxxx 2015-05-26 00:48
Ten administrator to niezły jest. "Obóz pracy" to słowo niecenzuralne.
jacek 2015-05-30 17:08
Pracowalem w tej firmie i bardzo dobrze ja wspominam bylo super , niezle pieniadze ludzie ok pozdrawim cale gu-Jacek Kozmin
jacek 2015-05-30 17:09
dobre 2015-06-10 12:59
a co to za język: lehçe nie znam. taki opis do filmu pojawia się na stronie, tłumaczenia strony internetowej nawet nie skomentuje.
rico 2015-06-25 20:33
Pan Maciej jest zajebisty @ pozdrawiam
roch 2015-08-05 20:22
ale kto chciałby u nich pracować? Nie da się.......przy tych krzykach i nie tylko...
mieteko 2016-05-14 14:20
poszukują aktualnie na stanowisko asystentka zarządu @młot, tu nie musisz się martwić czy masz zrealizowane targety, ani , że podstawa będzie niezbyt wysoka. Ofeują umowe o prace i całkiem dobre zarobki uzależnione od doswiadczenia
Maja 2017-04-25 15:36
@jacek mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w G-U Polska? Rozumiem, że poleciłbyś innym pracę w tej firmie. Chętnie dowiemy się więcej o jej plusach.
@roch co przez to rozumiesz? Masz na myśli konkretną sytuację?
Fic 2017-05-12 17:17
Dokładnie 20 lat temu rozpocząłem swoją przygodę z GU . Odszedłem po trzech latach. Jak teraz czytam to nie wiele się zmieniło
Zostaw swoją opinię o G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane