Biuro Polowań Marco Polo Przemysław Gromada

Szczecin

Opinie o Biuro Polowań Marco Polo Przemysław Gromada

usługobiorca 2011-09-10 06:39:08
Picuś glancuś, terefere kuku! Właściciel to mydłek i bardzo niekompetentny facet. Zdecydowanie NIE PPLECAM!
Jager 2011-10-31 16:13:07
Jedna z lepszych ofert na Rosję, jeśli chodzi o cenę, a przede wszystkim odległość od Moskwy. Polecam wszystkim myśliwym to biuro polowań!!!
sa 2012-03-20 10:06:44
Facet nie ma pojecia o niczym organizuje polowania w krajach o ktorych nie ma pojecia!!! BEZNADZIEJA
2013-08-21 23:20:41
Byłem z biurem Marco Polo na polowaniu na kozice w Austrii. Wszystko ok. Rzeczywiście trzeba popracować nad kondycją, żeby zapolować na królową Alp, ale każdy z naszej grupy strzelił wymarzonego capa. Teraz czekamy na medaliony.
We wrześniu 2014 jedziemy z Marco Polo do Kanady na łosie. Mamy jeszcze 2 wolne miejsca.

Zapraszamy.

Darek & Olgierd

Opole 2013
Pimo 2015-01-13 20:14:57
Byłem z Przemkiem Gromadą w Rosji i w Austrii . Było OK. Zawsze starał się , żeby polowanie było jak najbardziej udane. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.Polecam. Wojtek.P
Robert 2016-04-02 15:55:03
Witam! Byłem z Biurem Marco Polo na polowaniu na świstaki w Austrii w ubiegłym roku. Dla uwiarygodnienia swoich słów przesyłam szczegóły: łowisko - właściciel Gunther Fersthauer, region Heiligenblut w Karyntii, numer protokołu z polowania 191/2015. Wszystko było naprawdę ok. Przemek - gość w porządku, facet który wykonuje swoją pracę z pasją!
Bardzo denerwuje mnie takie bezimienne szkalowanie innych - bo to się nijak ma z rzeczywistością. Jeżeli kolego "wilczek" chcesz być traktowany serio, to prześlij również nazwę łowiska, organizatora, a przede wszystkim numer protokołu z polowania. Tylko wtedy Twoja opinia będzie wiarygodna.

Robert H.
MARAS 2016-04-03 15:29:53
Kolego Robert , kolega Wilczek nie potrzebuje zadnego protokolu zeby wyrazic swoja opinie . Pan P. organizuje polowania wszedzie i nigdze , nie zna sie na tym o czym mowia jego najblizsi wspolpracownicy. Nie organizuje tego sam tylko żeruje na innych.Od poczatku wszystkim steruje ktos kto mial inne biuro ale zostalo zamkniete I TAK WYGLADA TO BIURO .Austria wypada zawsze wiec prosze sie nie podniecac .
Marco Polo 2016-04-12 19:25:26
OŚWIADCZENIE BIURA POLOWAŃ „MARCO POLO”

Biuro Polowań MARCO POLO informuje, iż w związku z ukazującymi się w tym serwisie nieprawdziwymi i obrażającymi nas wpisami, w dniu 12 kwietnia br. powiadomiliśmy o powyższym fakcie Prokuraturę Okręgową w Szczecinie o możliwości popełnienia przestępstwa z artykułu 212 Kodeksu Karnego.

Istnieje uzasadnione podejrzenie, iż wpisów tych dokonuje właściciel konkurencyjnego Biura Polowań (podszywając się pod nieistniejące osoby prywatne), któremu trudno jest pogodzić się z prężnym rozwojem Naszej Firmy.

Zwracamy się zatem z gorącą prośbą do Naszych przyjaciół (dziękujemy Wam bardzo za dotychczasowe, pozytywne opinie) o czasowe niezamieszczanie żadnych wpisów na powyższym portalu. Od dnia dzisiejszego każdy wpis może stanowić materiał dowodowy dla prokuratury, co wiąże się ze śledzeniem numerów IP Waszych komputerów, wzywaniem do składaniem zeznań, itp. czego chcemy Państwu zaoszczędzić.

Wszystkich zainteresowanych bieżącą działalnością Naszego Biura zapraszamy do bezpośredniego kontaktu (tel. 784 811 482). Udostępnimy Państwu wszystkie niezbędne informacje o polowaniach przez nas organizowanych, tj. zdjęcia, protokoły z polowań, referencje Naszych klientów, itd. co pozwoli na samodzielne wyrobienie opinii na temat Naszej działalności.
Darz Bór!
Biuro Polowań MARCO POLO.
PETRUS 2016-10-07 09:12:50
WITAM
W każdej plotce jest trochę prawdy,ale kto twierdzi że organizacja polowań jest łatwym chlebem to się myli?
Amm 2016-10-09 15:21:58
Z tego co wiem Biuro Polowań Marco Polo Przemysław Gromada miało wrzucić właśnie do sieci trochę ofert, mam nadzieję, że pojawią się już w tym tygodniu
Zostaw swoją opinię o Biuro Polowań Marco Polo Przemysław Gromada - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Polowań Marco Polo Przemysław Gromada