Brymorex Cezary Brymora

Radom

Opinie o Brymorex Cezary Brymora

antek2008 2012-04-08 22:31:41
Popieram i zgadzam się w 100% z miśkiem i anonimem praca w BRYMOREX-ie to ostateczność ,jeśli nie musisz to omijaj szerokim łukiem
HERA 2013-06-19 12:15:05
Pracowałam w tej firmie kilka lat. Poprzednie wypowiedzi są wyssane z palca. Miła atmosfera pracy, głównie młody zespół pracujący wspólnie przez wiele lat więc świetnie współgra ze sobą. Odeszłam z własnych przyczyn. Na odchodne pożegnali mnie prezentem.
Oby więcej firm podchodziło tak po ludzku do swoich pracowników.
Z tego co wiem jeśli kogoś zwalniają to tylko dlatego, ze kompletnie nie radzi sobie w pracy. Nieudacznicy wszędzie się trafiają a pretensje mają do całego świata.
Polecam jak najbardziej pracę i współpracę z tą firmą.
Anonim3 2013-09-18 16:27:17
Ja bym nie pracował za parę groszy. Skoro masz takie zdanie to się zwolnij. Zrób miejsce dla tych co chcą pracować a od kilku miesięcy szukają pracy. znajdź sobie coś lepszego za lepsze grosze. A może nie jesteś po prostu wart lepszej ceny?
AŚKA 2015-08-10 12:58:48
Pracuję w tej firmie już 15 lat. Zaczynałam jako młodsza księgowa. Obecnie jestem główną księgową. Podczas tego czasu zdobyłam wiele doświadczenia i wiedzy. Poukładałam sobie życie służbowe bez żadnych sprzeczności z życiem prywatnym (urodziłam w tym czasie dwie córcie). Staramy się wspólnie, aby miejsce gdzie spędzamy kilka godzin dziennie było przyjazne i miłe zarówno dla pracowników, jak i klientów. Moim zdaniem udaje nam się to całkiem fajnie.
Pracownik 2015-09-23 12:26:04
Pracowałem ponad rok na magazynie za grosze!!! Pensja to jest jakiś absurd. Omijajcie szerokim łukiem!
Jolanta 2015-09-24 10:20:33
Pracuję wiele lat w Brymorex i wiem że jeśli ktoś chce dać coś od siebie to zostanie to docenione i zauważone (jestem pewna że wiele osób z firmy to potwierdzi). Polecam dla osób które w przyjaznej atmosferze chcą się uczyć, rozwijać, dążyć do wspólnego celu oraz rozumieją znaczenie przysłowia "Bez pracy nie ma kołaczy".
Kalk 2015-09-24 12:41:43
Faktycznie dobrze gdy zakład pracy jest Twoim drugim domem, ale nie gdy jest jedynym...
fgvb 2016-05-17 11:38:30
@jaco a szkoda bo w sumie to na kazdym stanoiwksu powinny byc szkolenia
Zostaw swoją opinię o Brymorex Cezary Brymora - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brymorex Cezary Brymora