Firma Architektoniczno-Usługowa Madera Projekt

Lublin

Opinie o Firma Architektoniczno-Usługowa Madera Projekt

Rozczarowany 2012-01-12 15:07
Może atmosfera w biurze jest miła ale jeśli dochodzi do zrobienia projetku czar pryska( usunięte przez administratora ) Ogólnie nie polecam!
zawiedziny 2013-02-02 11:23
Zgadzam się z przedmówcami. Współpraca z firmą to droga przez mękę. Podczas rozmów wszystko ładnie i pięknie. A potem kręcenie, niedotrzymywanie terminów, nieodbieranie telefonów, jednym słowem mało rzetelna firma.
taki tam 2015-10-20 20:25
Nie bądź taki dobry wujek. W ty biurze nawet jeśli coś skopią to proszą o zapłatę za poprawki. Pytanie czy za taką kasę jaką biorą kupili sobie programy do prowadzenia takich projektów? Może pracują tam sami studenci którzy bojąc się o nie zaliczenie praktyki pracują na swoich komputerach ;)))nie zdziwiło by mnie to.
Typowe biuro pasożytnicze. Żerują na innych.
Anonymous 2016-08-22 17:17
Magnez, chodzi o to, że jeżeli prowadzi się biuro projektowe i wykonuje projekty budowlane należy mieć odpowiednie wykształcenie, praktykę oraz uprawnienia budowlane. Jeżeli się tego nie ma to należy zatrudnić odpowiednich ludzi z uprawnieniami a nie klepać projekty i dawać do podpisu dziadkom, którzy nie są już bardzo gramotni w tym co robią. Firmy takie jak Madera psują rynek i opinie o pracowniach projektowych / architektonicznych a nieświadomi klienci tylko na tm tracą.

Przestroga dla studentów ws praktyk: sprawdzajcie czy osoba która ma prowadzić Wam praktykę w ramach studiów posiada odpowiednie uprawnienia budowlane i należy do samorządu zawodowego. można to łatwo sprawdzić na stronach Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa www.piib.org.pl oraz Izbie Architektów RP www.iarp.pl Miejcie na uwadze ten fakt aby praktyka była zaliczona.
Meei 2016-08-31 09:26
Dobre warunki pracy ? Zastanawiam się właśnie czy może wysłać CV akurat kończę architekturę, może kogoś poszukują?
Anonymous 2016-09-07 10:17
No właśnie a w madera projekt tak niestety nigdy nie było z ludźmi znającymi się na swojej robocie...
Lolek 2016-09-07 10:19
Ten post to chyba od madery :D
szamioko 2016-09-08 12:53
hej, a jaka teraz panuje atmosfera w Warszawie? Dzięki
Robert. S 2017-03-22 21:14
Witam, uważam że ten projektant, architekt jest jak najbardziej ok. Poprawił mi projekt po psełdo fachowcach,jako jedyny z nich zauważył że droga jest za wąska. Inni chcieli robić projekt, znosić do starostwa, zapewne skończyło by się odrzuceniem projektu i nowymi wydatkami. Może jest trochę powolny ale niczego nie robi na odpier...Facet jest ok. Polecam osobom chcącym mieć fajną chatkę w szkielecie i nie tylko. Pozdrawiam, polecam.
Roman 2017-04-07 07:36
Chyba sam właściciel sobie słodzi... :]
Maja 2017-05-16 15:04
Na jakie możliwości zdobycia doświadczenia mogą liczyć pracownicy? Jak wygląda wdrażanie do zespołu nowego pracownika? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie. Każda merytoryczna opinia będzie cenna dla osoby szukającej dodatkowych informacji na temat Madera Projekt jako pracodawcy.
niepseudo fachowiec :) 2017-07-08 16:49
Pseudo poprawia po pseudo... dobre :)
Zostaw swoją opinię o Firma Architektoniczno-Usługowa Madera Projekt - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Architektoniczno-Usługowa Madera Projekt