Sigma Zakład Usług Sieciowych

Kraków

Opinie o Sigma Zakład Usług Sieciowych

oszukany 2012-11-23 16:18:33
Nieporozumienie. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecali 2000 na rękę na okres 3 -miesięczny, a do podpisania dali umowę na 1600 na okres 2 miesięcy i 3 tygodni. Wtedy jest tylko tydzień wypowiedzenia. Zwlekali z podpisaniem umowy, więc przez tydzień pracowałem za darmo.
Uwaga na dyrektora, bo zagląda w historie przeglądania. W wielu firmach już pracowałem, ale takiego oszukaństwa nie widziałem nigdzie indziej. Nie polecam :)
Will 2013-01-30 19:35:24
Zgadzam sie to [usunięte przez moderatora] obiecoja ludziom Bog wie co a zwalniaja po kilka osob zatrudniaja inwalidow biera za nich kase a wymagaja od nich akordu to kpina niech sie ktos tym zajmie niszcza ludzi Dyrektor to cwaniak placi groszami umowy smieciowe a narozmowach obiecuje niewiadomo co smiech haha
Robin 2013-02-12 18:13:22
Jak się pracuje uczciwie i rzetelnie, to nie ma na co narzekać. Tylko trzeba pracować, a nie udawać i markować robotę. Ja pracuję i mam to, co mi obiecywali, a czasem nawet więcej. Najważniejsze, że dają możliwość dorobienia, a mam teraz dziecko i zostaję dłużej, żeby więcej zarobić. A to, co napisane wyżej, to kłamstwo. Dyrektor (nowy) nie zwalnia ludzi bez powodu.
Cola 2013-05-12 21:34:42
Nareszcie pozbyli się zwanego dyrektorem produkcji J.O. Traktował ludzi źle, a sam korzystał na zaufaniu góry. Gdyby dyrekcja wiedziała ile ten J.O. "zarabiał" poza oficjalnymi wypłatami, to dawno by go na pysk wyrzuciła. Ale lepiej późno...
Michalec 2013-05-17 11:17:09
Cola - 2013-05-12 21:34:42

Doczekałem się tego ze nie trzeb trzymać jezyka za zebami, żeby uczciwie zarobic. Nie ma J.O. i nie ma A.T. zrobiło się uczciwie dla wszystkich, a nie dla wybranych.
xyz 2013-07-31 15:34:46
Możecie powiedzieć cos więcej na czym polega ta praca? ;)
robotnik 2014-04-13 15:52:41
odradzam pracę w tym folwarku
moni 2014-08-07 14:09:42
proszę napiszcie na czym ta praca polega jakiś czas temu było w lokalnym portalu ogłoszenie że szukają moderatorów go portali, to naprawdę o to chodzi??? pensja 18-25 zł za godzinę
lala 2014-10-08 12:10:57
pracowal ktoś w tej firmie, jak wyglada sytuacja z zaplaceniem za trening czy to nie oszustwo-proba wyludzenia kasy?
kamil28 2015-02-04 17:24:55
Czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się czy jest w ogóle sens ubiegania się o pracę w ich firmie. Mam wykształcenie średnie techniczne, technik elektronik z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie bym się zatrudnij w tej firmie. Wiecie czy na obecną chwilę są jakieś wolne miejsca i czy z moim wykształceniem jest jakaś szansa ?
Dzidka 2015-07-09 21:29:20
Jeśli chodzi o sigmę elektro - przedsiębiorstwo znajdujące się w dobczycach to płaca wynosi 10-15 zł brutto. Pracuje się dobrze, panują tam takie rodzinne klimaty ze względu na wielkość firmy. Ogólnie polecam :)
Look 2016-05-14 13:37:17
Może tak być, że jak ktoś nowy, to zaczyna od niższej stawki właśnie @men. Dobrze jednak, że atmosfera jest przyjemna i można się poczuć jak nie w pracy :D Do tego umowa o pracę!
Zostaw swoją opinię o Sigma Zakład Usług Sieciowych - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigma Zakład Usług Sieciowych