Dambis S.C. Witold Balcerowski Jarosław Sęk

Bełchatów

Opinie o Dambis S.C. Witold Balcerowski Jarosław Sęk

Jędrek 2012-08-02 11:38:16
[usunięte przez moderatora]. Najlepiej jakby pracować u nich za darmo. Pracowałem u nich trochę i straszny był problem z wypłatami. Nie polecam
Mirka 2012-08-11 17:21:09
Proszę przeczytać jakie podejście maja pracownicy firmy Dambis s.c. w Bełchatowie ul. Mielczarskiego 1A. do klienta, a szczególnie pracujący dzisiaj tj.11.08.2012 pan [usunięte przez moderatora]. . Otóż kupilam wczoraj oryginalny tusz do drukarki za 55zł. Na opakowaniu napisane jest ,iz wydrukować mogę~200 stron.Zaczęłam drukować dzisiaj i wydrukowałam...98stron.Pobiegłam do sklepu z uwagą w tej kwestii ,więc sprzedawczyni kazała ,abym przyniosła ten kartridz, natomiast sprzedawca pan [usunięte przez moderatora] powiedzial do mnie ,ze moglam wydrukowac sobie 300 stron a mowie ,ze 98 .Po upływie 30 min. przyniosłam wiec kartridz do sklepu ,a takze wydrukowana kartke na dowod jaka czcionka drukowałam .Sprzedawczyni sprawdziła i okazało sie , ze tuszu faktycznie nie ma i pani nic na to nie moze poradzic , ze tak malo wydrukowałam.Natomiast p. [usunięte przez moderatora] powiedział ,ze [usunięte przez moderatora] go obchodzi , ze ja wydrukowałam tylko 98 stron.Na moje pytanie dlaczego tak wulgarnie odnosi sie do klienta czyli do mnie odpowiedzial , ze... Rodzice Tak Go Wychowali !!!!!!! To skandal , aby pracownik tak bezczelnie rozmawiał z klientem!!!!! Nie chciał mi przyjać reklamacji,ale jakos udało sie ,ze przyjal mowiac ,abym spieszyła sie z ta reklamacja bo zaraz zamykaja.Była godz. 13 min 12 o czym poinformowałam pana, a sklep był czynny do 13.30. Wiem ,ze to koncówka pracy , ale mozna bylo kulturalnie .Cała rozmowe z panem [usunięte przez moderatora] mam nagrana.
ja 2012-08-11 18:14:38
nie polecam
JackoC 2013-01-10 19:47:22
A ja jestem zadowolony.
ona 2013-01-11 21:25:04
ja jestem zadowolona z obsługi sklepu szczególnie Pana [usunięte przez moderatora]. (bardzo przyjemny Pan , bezproblemowy)
oddana klienta firmy Dambis
Logan 2013-05-14 14:26:05
Obsługa... No źle nie jest moim zdaniem. Ale jako pracodawca? Nie radzę tam iść. Problem z wypłatą, najlepiej pracuj za darmo.
mikron 2016-04-20 21:28:39
Firma Dambis działa juz 25 lat na rynku pracy, zajmuje sie taim sprzetem jak drukarki i skanery, czy materiałami biurowymi.
Zostaw swoją opinię o Dambis S.C. Witold Balcerowski Jarosław Sęk - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dambis S.C. Witold Balcerowski Jarosław Sęk