Trans-Kam Roboty Drogowe

Stryków

Opinie o Trans-Kam Roboty Drogowe

qwerty 2014-06-23 19:44:58
nie polecam tego pracodawcy najgorszy jaki moze byc(usunięte przez administratora)
pokrzywdzony 2014-10-06 18:32:10
a ile razy pracowało się do 2,3 w nocy a na 7 rano musieliśmy być w pracy
kolega 2014-10-07 19:14:11
co do czasu pracy to prawda najlepiej nie miec życia prywatnego tylko robic na warsztacie lub w tym pgr na kwilnie tam chlopaki to mieli jeszcze mniej placone bo w polu robili od switu do nocy. przykro mi sie robilo jak ja do domu jechalem a oni pola po nocy uprawiali...(usunięte przez administratora)
znam tą firme 2014-10-07 19:24:45
pracowalem tam i odradzam tam pracowac powaznie a jak nie wierzycie to popracujcie tam i sie przekonacie.. (usunięte przez administratora)
znam tą firme 2014-10-07 19:31:58
GDY zobaczyl pan BOG prace nasza byl zadowolony a gdy uslyszal o zarobkach naszych w tej (FIRMIE) USIADL I ZAPLAKAL. ten tekst dobrze przytacza sytuacje jaka tam panuje
pokrzywdzony 2014-10-16 18:08:25
Idż to zobaczysz, a to nie jest narzekanie tylko szczera prawda .Ja w nowej pracy teraz nie narzekam a co do(usunięte przez administratora)to mnie nie obchodzi bo to nie jest mój szef
pokrzywdzony 2014-11-18 21:11:01
jesteś pewnie jakaś rodzina skoro tak pozytywnie piszesz, bo osoba która ciężko u niego pracowała bądż pracuje tak słodko by nie pisał
pokrzywdzony 2015-01-08 17:16:21
nie wszyscy tyle robili znam dużo przypadków co po jednym dniu podziękowali jak jest firma ok to ludzie robią 10 15 lat (usunięte przez administratora)
stara gwardia 2015-02-06 18:24:44
pozdrawiam chlopakow ktorzy mieli odwage odejsc z tej firmy do innej i teraz zyja jak ludzie. wiecie kto i kogo pozdrawiam
hej 2015-05-15 10:33:09
Wszyscy odeszli a teraz rumuny tylko tam robia na czarno i za darmo
leon 2015-05-19 03:27:12
nawet przetargu na połorzenie nawierzchni w lubiankowie nie potrafi wygrac bo nikt go do pracy nie chce bo jest peprok
Zainteresowany pracą 2015-06-02 09:58:16
Drodzy forumowicze.
Czy firma aktualnie wykonuje jakieś prace,zamówienia?
Radzą sobie jakoś,jak wyglądają płatności?
Ponieważ jeszcze się waham nad podjęciem tam pracy.
były pracownik 2015-06-10 19:25:02
daj sobie spokuj z Kupisem jak nie wygra przetargu na jakąś robote to będziesz robił w polu przy zniwach albo naprawiał samochody bo u kupisa pracują ludzie którym na składkach ZUS niezalezy Bo opłacaja KRUS a tobie jak cie zarejestruje zabierze pół ZUS-u.Lipa konkretna
NIEDAWNO 2015-06-28 16:26:11
siemka.bylem tam ostatnio na rozmowie i powiem ze pan kupis umie zamacic w glowie. z tego co mowil to jest najlepsza firma w okolicy zapytalem sie o stawke i prponowal mi 12 zl na godzine na reke. ale kiedys tam pracowal moj sasiad i wiem o ktorej wracal do domu i byl nezadowolony z tej pracy. wiedz po chwili podziekowalem i powiedzialem ze sie odezwe.
były pracownik 2015-06-29 19:50:25
ale odtego 12zł na godzine jeszcze odlicz sładke na zus bo pół zabiera
WIERZYCIEL 2015-07-15 13:21:11
UWAGA!!!!KONTRAHENT NIE REGULUJE WYMAGALNYCH ZOBOWIĄZAŃ ZA WYKONANE USŁUGI PODWYKONAWCZE! PRZESTRZEGAM!
były pracownik 2015-07-22 09:30:37
jak zus kosztuje około 900zł to 450 ci zabierze z tego co zarobisz a zarobisz 2800 - 450=2350 i tyle dostaniesz
zenada 2015-07-26 12:46:52
zrobienie uprawnien na maszyny budowlane kosztuje za darmo ich nie rozdaja wiedz dla tych co pisza 8 zl ci zostaje to mam sie cieszyc?????.. ludzie troche sie ogarnijcie bo wstyd ze w 21 wieku macie takie myslenie skoro wszystko jest drogie.. i nie ma odgornie zapisane ze to pracownik w polowie pokrywa swoj zus. pracodawca skoro cie zatrudnia jest zobowiazany do oplacenia za ciebie skladek.
qwerty 2016-01-05 13:33:39
i co padl na twarz firmy niebedzie taki dobry biznesmen [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mu w glowie a nie pracownicy mial zgrana ekipe to sie nieszanowalo ludzi i odeszli a teraz kara komornik na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedzi maszyny powywozil na kwilno pochowal spych w kielcach boi sie a niech abiora mu wszystko
wlaściciel 2016-05-22 16:45:24
NAPISAŁ WŁASCICIEL...:)!
QWERTY 2016-06-02 12:20:12
Skoro to taka dobra firma to czemu sami Ukraińcy teraz tam pracują???
Pozdrowienia dla starej ekipy
mlodý 2016-06-11 10:50:54
Zastanawiam się nad podjęciem pracy u pana kupisa. Czy ktoś podpowie czy ma jakieś zamówienia, lub jakiś przetarg konkretny?? bo nie chce robić w polu jak piszą koledzy..:/
były pracownik 2016-06-29 11:25:31
Nie jest najgorzej, co prawda jak jest jakiś kontrakt to pracuje się po 12 godzin lub więcej ale cóż tak to bywa na budowie. Jeśli chodzi o zarobki to tak jak opisane powyżej stawka niby 12 zł/godz ale od tego i tak trzeba oddać za ZUS - tak to już jest u Pana Kupisa, ale cóż życie, chyba każdy woli mieć więcej pod stołem.
Prawda stara ekipa odeszła - bardzo fajni ludzie i trochę się poknociło tam, ale jak się jest z właścicielem w miarę w porządku to on też dużej krzywdy nie zrobi. Może jak znów dobrych ludzi będzie miał to stanie na nogi.

Ogólnie niech mu się wiedzie.
były operator 2016-07-19 20:10:58
Do rany przyłóż jak cos chce, składasz samochód na garazu do 5 rano i na 6 masz być z powrotem na "bazie" nie ma Cie to za karę Kwilno i zbieranie kamieni. Zabiera kase za wszystko co sie zepsuje nawet nie z Twojej winy. Osobiście wolałbym być bezrobotnym niz tam iść do pracy.
nick 2016-10-21 09:11:14
Nie polecam...
Zostaw swoją opinię o Trans-Kam Roboty Drogowe - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Kam Roboty Drogowe