Trans-Kam Roboty Drogowe

Stryków

Opinie o Trans-Kam Roboty Drogowe

qwerty 2014-06-23 19:44
nie polecam tego pracodawcy najgorszy jaki moze byc(usunięte przez administratora)
pokrzywdzony 2014-10-06 18:32
a ile razy pracowało się do 2,3 w nocy a na 7 rano musieliśmy być w pracy
kolega 2014-10-07 19:14
co do czasu pracy to prawda najlepiej nie miec życia prywatnego tylko robic na warsztacie lub w tym pgr na kwilnie tam chlopaki to mieli jeszcze mniej placone bo w polu robili od switu do nocy. przykro mi sie robilo jak ja do domu jechalem a oni pola po nocy uprawiali...(usunięte przez administratora)
znam tą firme 2014-10-07 19:24
pracowalem tam i odradzam tam pracowac powaznie a jak nie wierzycie to popracujcie tam i sie przekonacie.. (usunięte przez administratora)
znam tą firme 2014-10-07 19:31
GDY zobaczyl pan BOG prace nasza byl zadowolony a gdy uslyszal o zarobkach naszych w tej (FIRMIE) USIADL I ZAPLAKAL. ten tekst dobrze przytacza sytuacje jaka tam panuje
pokrzywdzony 2014-10-16 18:08
Idż to zobaczysz, a to nie jest narzekanie tylko szczera prawda .Ja w nowej pracy teraz nie narzekam a co do(usunięte przez administratora)to mnie nie obchodzi bo to nie jest mój szef
pokrzywdzony 2014-11-18 21:11
jesteś pewnie jakaś rodzina skoro tak pozytywnie piszesz, bo osoba która ciężko u niego pracowała bądż pracuje tak słodko by nie pisał
pokrzywdzony 2015-01-08 17:16
nie wszyscy tyle robili znam dużo przypadków co po jednym dniu podziękowali jak jest firma ok to ludzie robią 10 15 lat (usunięte przez administratora)
stara gwardia 2015-02-06 18:24
pozdrawiam chlopakow ktorzy mieli odwage odejsc z tej firmy do innej i teraz zyja jak ludzie. wiecie kto i kogo pozdrawiam
hej 2015-05-15 10:33
Wszyscy odeszli a teraz rumuny tylko tam robia na czarno i za darmo
leon 2015-05-19 03:27
nawet przetargu na połorzenie nawierzchni w lubiankowie nie potrafi wygrac bo nikt go do pracy nie chce bo jest peprok
Zainteresowany pracą 2015-06-02 09:58
Drodzy forumowicze.
Czy firma aktualnie wykonuje jakieś prace,zamówienia?
Radzą sobie jakoś,jak wyglądają płatności?
Ponieważ jeszcze się waham nad podjęciem tam pracy.
były pracownik 2015-06-10 19:25
daj sobie spokuj z Kupisem jak nie wygra przetargu na jakąś robote to będziesz robił w polu przy zniwach albo naprawiał samochody bo u kupisa pracują ludzie którym na składkach ZUS niezalezy Bo opłacaja KRUS a tobie jak cie zarejestruje zabierze pół ZUS-u.Lipa konkretna
NIEDAWNO 2015-06-28 16:26
siemka.bylem tam ostatnio na rozmowie i powiem ze pan kupis umie zamacic w glowie. z tego co mowil to jest najlepsza firma w okolicy zapytalem sie o stawke i prponowal mi 12 zl na godzine na reke. ale kiedys tam pracowal moj sasiad i wiem o ktorej wracal do domu i byl nezadowolony z tej pracy. wiedz po chwili podziekowalem i powiedzialem ze sie odezwe.
były pracownik 2015-06-29 19:50
ale odtego 12zł na godzine jeszcze odlicz sładke na zus bo pół zabiera
WIERZYCIEL 2015-07-15 13:21
UWAGA!!!!KONTRAHENT NIE REGULUJE WYMAGALNYCH ZOBOWIĄZAŃ ZA WYKONANE USŁUGI PODWYKONAWCZE! PRZESTRZEGAM!
były pracownik 2015-07-22 09:30
jak zus kosztuje około 900zł to 450 ci zabierze z tego co zarobisz a zarobisz 2800 - 450=2350 i tyle dostaniesz
zenada 2015-07-26 12:46
zrobienie uprawnien na maszyny budowlane kosztuje za darmo ich nie rozdaja wiedz dla tych co pisza 8 zl ci zostaje to mam sie cieszyc?????.. ludzie troche sie ogarnijcie bo wstyd ze w 21 wieku macie takie myslenie skoro wszystko jest drogie.. i nie ma odgornie zapisane ze to pracownik w polowie pokrywa swoj zus. pracodawca skoro cie zatrudnia jest zobowiazany do oplacenia za ciebie skladek.
qwerty 2016-01-05 13:33
i co padl na twarz firmy niebedzie taki dobry biznesmen [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mu w glowie a nie pracownicy mial zgrana ekipe to sie nieszanowalo ludzi i odeszli a teraz kara komornik na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedzi maszyny powywozil na kwilno pochowal spych w kielcach boi sie a niech abiora mu wszystko
wlaściciel 2016-05-22 16:45
NAPISAŁ WŁASCICIEL...:)!
QWERTY 2016-06-02 12:20
Skoro to taka dobra firma to czemu sami Ukraińcy teraz tam pracują???
Pozdrowienia dla starej ekipy
mlodý 2016-06-11 10:50
Zastanawiam się nad podjęciem pracy u pana kupisa. Czy ktoś podpowie czy ma jakieś zamówienia, lub jakiś przetarg konkretny?? bo nie chce robić w polu jak piszą koledzy..:/
były pracownik 2016-06-29 11:25
Nie jest najgorzej, co prawda jak jest jakiś kontrakt to pracuje się po 12 godzin lub więcej ale cóż tak to bywa na budowie. Jeśli chodzi o zarobki to tak jak opisane powyżej stawka niby 12 zł/godz ale od tego i tak trzeba oddać za ZUS - tak to już jest u Pana Kupisa, ale cóż życie, chyba każdy woli mieć więcej pod stołem.
Prawda stara ekipa odeszła - bardzo fajni ludzie i trochę się poknociło tam, ale jak się jest z właścicielem w miarę w porządku to on też dużej krzywdy nie zrobi. Może jak znów dobrych ludzi będzie miał to stanie na nogi.

Ogólnie niech mu się wiedzie.
były operator 2016-07-19 20:10
Do rany przyłóż jak cos chce, składasz samochód na garazu do 5 rano i na 6 masz być z powrotem na "bazie" nie ma Cie to za karę Kwilno i zbieranie kamieni. Zabiera kase za wszystko co sie zepsuje nawet nie z Twojej winy. Osobiście wolałbym być bezrobotnym niz tam iść do pracy.
nick 2016-10-21 09:11
Nie polecam...
Były operator 2 2017-02-09 13:40
Nie Polecam tej firmy . Jest nie wypłacalny a jak płaci to raz na 3 miesiące i jeszcze nie wszystko. Na czym tylko może to ucina pracownikowi.Nie poleciłbym nikomu takiego pracodawcy do tej pory nie mogę odzyskać pieniędzy .
qwerty 2017-02-26 21:40
slyszalem ze kreci wałki na kwilnie ale.zaraz. ktos.go do agencji rolnej wsypie.za.walki niech ma cwaniak jeden nawet do skarbowki go ksiegowa pod..bala zamknac zlodzieja
Były kierowca 2017-03-15 20:02
nie polecam tej firmy !!!
Dzialkowicz 2017-03-25 21:22
Wielkie samochody ciężarowe cos przywoza po nocy ismierdzi w całej okolicy. My działkowicze nie pozwolimy na to.jest już skarga..
qwerta 2017-06-08 21:09
teraz na biegu szuka ludzi na spycha i rowniarke jak ktos pojdzie to sie przekona jaki to cwaniak i jakie walki kreci oszuka go na wyplacie bo komornik siedzi na dupie totalne dno z tej firmy.
qwera 2017-06-08 21:10
proponuje zglosic wszedzie nawet do komornika ze ukrywa maszyny bandytyzm.
Agata 2017-08-21 15:36
@Były kierowca @nick co konkretnie sprawia, że nie polecacie pracy w tej firmie? Chętnie dowiem jakie macie zastrzeżenia do tego pracodawcy. Warto zauważyć, że to co Wam nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego też warto jest pisać o konkretach. Ktoś z osób śledzących wątek jest obecnie pracownikiem firmy? Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś zmiany, o których warto wiedzieć?
Apacz 2017-09-07 14:29
Licytują już jego majątek więc firmy już nie ma.
Bank Spółdzielczy w Strykowie. http://www.bsstrykow.pl/aktualnosc_156.html

Współczuję
Zostaw swoją opinię o Trans-Kam Roboty Drogowe - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Kam Roboty Drogowe