Bifood Sp. z o.o.

Psary Polskie

Opinie o Bifood Sp. z o.o.

Gruszka 2013-06-28 14:10:11
szkoda gadać chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo kto tam pracował wie co czym mowa. W ogóle człowiek się nie liczy.
Wąs 2013-06-29 15:38:22
Panuje tam naprawdę "rodzinna atmosfera" CO DZIENNIE rano , [usunięte przez moderatora] ( pseudokierownik ) wchodzi na hale i wykrzykuje [usunięte przez moderatora]
darek86 2013-08-01 23:26:37
Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą ,w tym zakładzie jest wprowadzony terror! [usunięte przez moderatora] kierownik zachowuje się jak [usunięte przez moderatora], wszyscy są zastraszani każdy się boi odezwać, pracownicy boją się swojego cienia normalnie porażka. Długo by tu można pisać. Nie polecam, nawet na sezon!
JanPawel2 2015-05-19 19:03:33
kasa na czas, 8h i do domu, ale atmosfera jak w kolonii karnej na syberii, kierownik drze japę, klnie na wszystkich, szczególnie sobie takiego jednego młodego upodobał na którym się wyżywa, ściganie się z maszyną, wydajność podkręcona do maksimum mimo że płatki wychodzą fatalne dzięki temu, dobre żeby porobić 3 miesiące i lecieć gdzieś dalej
pracownicy 2015-11-25 08:37:01
Cześć " MISIEK "
Piotr 2016-01-12 06:49:32
Pracuje w tej firmie prawie 5 lat i na razie nie planuje zmiany ze względu na wlaśnie atmosferę . Firma spoko szefostwo ok kasa na czas wszystko odprowadzone jak należy. Nawet za urlop wypłacaja wczasy pod gruszą !!!. To co ludziska pisza to brednie o papierosach ,i szefostwie oraz o kierowniku .Z wszystkimi idzie sie dogadać . Polecam tą firme ze względu na normalną prace i godne płace .
S 2016-07-05 14:41:11
Witam.Jak na te chwile jest w firmie?Jak z atmosfera itd? Pytam bo moze bym sprobowal.
eloxd 2016-08-07 16:09:53
nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera jak w (usunięte przez administratora) ;(
hamlet 2016-08-08 11:27:08
No właśnie nic teraz aktualnego u nich się nie pojawia @burza sam szukam pracy ale powiem ci tak z jednej strony, że to dobrze dlatego, że to świadczy o jakieś stabilności skoro ludzie chcą tutaj zostawać i pracować. Pozostaje tylko zostać czujnym albo uderzać w inne msc :)
RASOWE PIESKI 2016-10-28 19:13:59
Praca w tej firmie nie jest drogą usłaną różami nie dość że zarobki w tej firmie stoją w miejscu to pracodawca wymaga od pracowników zaangażowania w 200% bez dalszego rozwoju. Szczególnie dotyczy to mechaników , którzy po 8 godz ciężkiej pracy czekają na weekendowy telefon , który oznacza że te super "nowoczesne maszyny "pochodzące z lat 60 uległy uszkodzeniu. Według Prezesa to się nazywa PRACA NA NOWYCH TECHNOLOGIACH dodam jeszcze że w firmie są 2 monitoringi jeden na produkcji a drugi mający dwie gałki oczne +ręce trzymające lornetkę = Stara baba patrząca w okno bez perspektyw na przyszłość. Praca w tej firmie była by o wiele przyjemniejsza gdyby premia jaką Prezes daje w tygodniu była wliczana również w weekendy. :)
Zostaw swoją opinię o Bifood Sp. z o.o. - Psary Polskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bifood Sp. z o.o.