Bewa Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze

Piaski

Opinie o Bewa Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze

majster 2013-08-08 17:04:12
[usunięte przez moderatora] !!! mało płacą dużo wymagają,najlepiej gdybyś pracował po 16h i we wszystkie soboty i niedziele
ziggi 2013-12-17 19:22:51
Nędza wykorzystywanie na maksa rotacja pracowników bardzo duza liczy się tylko ilość zrobionego produktu pracownik to zło konieczne najlepiej gdyby go nie było albo pracował za darmo atmosfera w pracy coraz gorsza pracujesz w niedzielę lub święto masz odbiór w tygodniu nie polecam nikomu
roman 2013-12-18 20:02:03
Przez cały rok wszyscy od brygadzisty w góre,poganiają cię zabierają premię o byle co a przed świętami chcą się łamać opłatkiem?Żenada Dla prezesostwa liczy się tylko kasa ludzi mają gdzieś,ale niedługo mogą obudzić się z ręką w nocniku,jak nikt już nie będzie chciał tu pracować (usunięte przez administratora)!!!
kodzak 2014-01-16 09:48:05
A najlepsze jest jak Ci każą przyjsc w dzień kiedy masz wolne i zadzwonią kilka godzin wczesniej, oczywiście za odbiór. O tym że ci zapłacą Za to zapomnij. Albo po popoludniowkach przychodzisz na ranna zamianę 5 godz snu i jazda do raju :-)
siemka 2014-05-13 17:41:58
mam zaczać prace w Bewa jak tam jest tak serio ?
góral 2014-05-24 17:29:24
Ogólnie jest bardzo dobrze.
azor 2014-05-24 17:31:13
Zgadzam się z panem góralem.
Kornel 2014-05-25 20:58:48
hehe nie wiem z czym dobrze... jedny plus tej firmy to to ze płacą na czas, ale nic poza tym. Wypłaty nieadekwatne do wykonywanej pracy, najlepiej żeby ludzie pracowali 30 dni w miesiącu bez dnia przerwy bo szkoda zatrudnić więcej ludzi, jednym słowem praca systemowa (za który oczywiście nie płacą bo to według nich nie system). Rotacja pracowników ogromna i nie ma się co dziwić że taki bałagan tam jest bo brakuje doświadczonych ludzi, którzy odchodzą jak tylko znajda coś innego. Szkoda że pracownik się nie liczy...tyle na ten temat.
biuro 2014-06-17 10:18:24
miła atmosfera (raz na 3 miesiące organizowana jest impreza), zarobki na dobrym poziomie, weekendy wolne.
fizyczny 2014-07-08 11:08:04
Tak .To prawda zarobki dobre weekendy wolne, miła atmosfera,imprezy ALE TYLKO DLA BIURA fizyczny pracuje cały czas - gdzie tu znajdziesz czas na imprezę
zainteresowany 2014-08-14 11:54:13
No to juz wszystko wiadomo.Gratulacje dla szefostwa róbta tak dalej!!!
anonim 1010 2014-09-02 11:10:04
Nie polecam tej firmy nikomu . to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Możesz potrafi wszystko a i tak wolą pracownika gorszego od ciebie ... a o kierownictwie to już nie wspomnę bo szkoda sobie języka strzępic na takich ludzi . Urlopów nie ma w ogóle , a roboty musisz wykonywac za trzech tylko szkoda że nie widac tego w wynagrodzeniu... Cieszę się że mam już to za sobą i nie muszą patrzec na atmoswerę w tej firmie ...
aaaa 2014-09-09 20:37:56
atmosfera fatalna. pracujesz jak wół. nie traktuja osob zatrudnionych jak ludzi. w kazdej chwili mozna dostac wypowiedzenie z byle powodu i ostrzezenia. kilka osob niedawno przyjechalo do pracy, nawet sie nie przebrali i sajonara - wypowiedzenie. co drugi pracownik szuka juz czegos innego, byle by tylko nie w bewie. a i wyplata jak strzal w morde. i dostac urlop to cud.
prezes 2014-09-19 13:51:42
dostali wypowiedzenie za lenistwo i nieróbstwo, takich nam tu nie potrzeba. Osoby które choć trochę się starają nie mają się czego obawiać.
Wypłata adekwatna do zaangażowania i umiejętności. Nie będę płacić przecież za spanie i złodziejstwo.
juga 2014-11-03 17:21:01
pan detektyw 2014-11-07 12:24:47
raz piszesz "nie jestem pewien", a raz "bo słyszałam" także Pani/Panie kaju musisz się zdecydować. Jeżeli jesteś kobietą mam złe wieści - bewa nie przyjmuje kobiet, chyba że do laboratorium.
bezrobotny 2015-01-23 20:06:00
Witam!
Proszę o szczerą odpowiedz
Mam duże doświadczenie w pracy na magazynie
Ile można zarobić pln max
Z góry dziękuje z aodpowiedz
ja 2015-02-03 22:16:50
majstry to buraki ...mniejsze i większe ale to zawsze burak okropny ...................azory jw.
takie same osły
skarża na ludzi niewiedząc że mówią o sobie io. io io
???? 2015-02-11 16:25:27
fatalna atmosfera , wyzysk ,brak urlopu w wakacje , no i poza również , zarobki fatalne , podwyżki to tylko dla pupilków majstrów ...
kierownictwo ma cię w nosie , liczy się tylko ich zysk, pracownik się nie liczy , ich przekręty , tak jak wpuszczanie firmy przewozowej i naprawiającej palet EURO i DHP , osób pełniących funkcje kierowniczą ...
lolus 2015-03-01 21:07:44
ciezko w tej firmie
lolus 2015-04-03 18:42:00
tak pracowalem ale znalazlem sobie inna prace 2 tys wyciagasz pracujac soboty na 3 zmiany faceci maja troche ulgowo a najgorzej to kobitki czasem bylo mi ich zal Wiesz Oliwierek umowe jakas napewno dostaniesz
Otto 2015-07-06 10:44:03
Pracuje na magazynie praca w systemie w wekendy swieta itd ogolnie nie polecam szukajcie czegos innego.
otto 2015-07-09 15:08:30
Kolego Hermanie to złóż podanie bo sie miejsc troche zwolnilo ostatnio a jezdzi sie malymi wózkami retrakiem zadko ;) zapraszamy
Bewowiak 2015-07-14 20:05:46
Co wy tam wiecie pracowałem tam 2lata i ja nie narzekam bardzo dobra atmosfera jeżeli ktoś umie się dogadać z ludzmi to nie widzę większego problemu żeby złożyć podanie a osoby które tutaj wypisują jak to jest tam zle pewnie porobiły miesiąc i odeszły praca jak każda trzeba coś robić czasami mniej czasami więcej ale bez przesady że się tyra jak wół ogólnie gdyby zarobki byłyby tam wyższe byłaby to bardzo dobra robota. Oczywiście są równi i równiejsi czyt pupilki majstrów ale tak jest w każdej pracy i tego nie da się zmienić.
Otto 2015-07-25 15:38:33
Bewowiak pracowales na produkcji to lajcik jest spia jak mopsy ;)dawaj na magazyn to zobaczysz.
polaris 2015-08-03 17:15:39
Dokładnie Otto :) na magazynie jest zdecydowanie coś nie tak - zero organizacji, nie dość że śpią "Ci" z produkcji, większość czasu nic nie robią, to niektórzy mają się za nie wiadomo kogo, ktoś nowy może być zdezorientowany, na magazynie jest przerypane i najlepsze, że jakoś nie będzie poprawy na to wychodzi bo wg wszystkich tak jest ok :]

Na magazynie zarobki nieadekwatne do pracy. Do tego wszyscy mają cię w czterech literach od majstrów po kierowniczkę włącznie.

Juga wszystko opisał wyżej:
"nikt nie wymaga, żebyście płacili za lenistwo i nieróbstwo, ale przynajmniej nie okłamujcie ludzi, że wypłata jest adekwatna do zaangażowania i umiejętności bo to jedno wielkie kłamstwo. Ludzie którzy dobrze pracują i są sumienni dostają grosze, mało tego, są wykorzystywani na każdym kroku, bo przecież się nie odezwą żeby nie urazić szefostwa. Praca przez 7 dni w tyg jest na porzadku dziennym, a odbiorów nie ma kiedy brac, nie wspomne juz o urlopie. Więc nic dziwnego ze kazdy nowo przyjęty pracownik predzej czy pozniej orientuje się że pracowitośc sie nie oplaca i że trzeba szukac innej pracy a w miedzy czasie wegetowac w tej pozal sie boze firmie..."
machnik 2015-08-05 18:04:06
Zgadzam się z_polaris;magazyn w bewie to jedno wielka pomyłka,tam nie ma organizacji tylko kolesiostwo i przekręty z firmami przewozowymi i naprawiającymi palety euro dhp .Jest parę <mądrych> głów tzw.wdupowłazów którzy to ciągną a reszta<murzynów>pracuje na premię pupilków czytać<majstrów>
Stawki jak dla pracowników niepełnosprawnych<nie obrażając niepełnosprawnych> teraz przyjmują wszystkich abyś dwie ręce i nogi miał,zapraszam do pracy w bewie na magazyn koniecznie bo ja już sam nie wyrabiam...
Zdesperowany pracownik
machnik 2015-09-03 22:06:11
Wszystko zależy gdzie pracujesz.Na produkcji spokój i ściema,nocki można kimnąć nawet a magazyn totalna porażka...wielkie wymagania,chaos i duża rotacja pracowników a to o czymś świadczy,ludzie popracują miesiąc zobaczą co i jak i uciekają gdzie pieprz rośnie.Ale jest nadzieja,zatrudniają już w desperacji obcokrajowców a patrząc na falę migracji z afryki należy przypuszczać że i murzyni znajdą zatrudnienie na magazynie.Xxalexxx,chcesz się sprawdzić w ekstremalnych warunkach pracy to serdecznie zapraszam
Alicja 2015-12-05 13:27:54
Jak wygląda praca w laboratorium (dla kobiet) i jakie trzeba mieć wykształcenie?
koko 2015-12-18 17:26:41
Ach majstrowie i azory to lizi dupki łamią się opłatkiem z zarządem , robola omijają jak zepsute mięso " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; hahaha.
koko 2015-12-20 15:12:10
Nocki są dla Azorów i majstrów super bo śpią i dziewczyny do zabawy 7,8,9 w stringach do zabawy hahaha.Stawki azory i majstrowie mają duże za opierdalanie i podpierdalanie i niech się wezną w końcu do roboty!!!!!
lol 2015-12-22 21:15:59
Kolego koko azory i majstrowie dzielili się opłatkiem z wszystkimi i głupot nie pisz i po drugie to ty weź się do roboty i pilnuj siebie!!!!!
koko 2015-12-27 13:18:48
lolu prawda w oczy kole nic nie wiesz.
machnik 2016-01-03 20:58:35
Bewa schodzi na psy,ci którzy mają trochę oleju w głowie sami się zwalniają
albo zostają zwolnieni.Taki niestety rynek pracy,wyzysk...a chętni znajdą się
do pracy za minimalną stawkę przez agencję pracy.Typowy pracodawca aby przyjść
zobaczyć i uciekać gdzie pieprz rośnie,pozdrawiam
pasiu 2016-02-21 18:23:15
orientuje sie ktos ile kosztuje przewoz z belchatowa do bewy? i ile mozna wyjsc na magazynie?
bolo 2016-02-25 18:53:33
na produkcji to mozna sie wyspac z nudow a wózkowi maja przekichane na okraglo na wysokich obrotach jak kierowniczka zobaczy ze chwile stanales to zaraz opiernicz to tak skromnie
kolo 2016-03-13 20:38:01
bolo nie zgadzam sie z toba kto moze to moze ale wiekszosc to musi tyrac to tylko niektore osoby robia co chca i nikt im nic nie mowi
kitus 2016-03-13 20:51:34
masz racje kolo dobra gadana to pol sukcesu i podpierdalanie drugich przez telefon i mozna samemu sie opierd..
wyzysk 2016-03-19 09:29:41
miałem pisać a złej atmosferze i wyzysku pracownika, ktoś pisze o tym kilka miesięcy wcześniej, czyli nic się nie zmieniło niestety a wymagają naprawdę cudów od magazyniera na liniach produkcyjnych za słabe pieniądze
Optymiastka 2016-05-30 13:02:50
Funkcjonowanie firmy pozostawia wiele do życzenia. Wyzysk laborantów w dziale jakości.....przykre, że ludzie po studiach dają sie aż tak wykorzystywać! Młode osoby rozpoczynające karierę zawodową w Bewie narażone są na zły wzorzec jaki prezentuje pracodawa.
hEJ 2016-06-14 12:42:11
jedna z najgorszych firm w tej okolicy niskie zarobki zero szacunku dla pracownika system zmianowy (za darmo) kierownictwo ma za nic pracownika tylko sa mili jak cos chca od ciebie a jak ty czegos potrzebujesz od nich to sie wypinaja i maja cie gdzies o urlop trzeba sie prosic nie rowne traktowanie pracownikow podwyzki raz na ruski rok jak najnizsza krajowa wzrasta majstrowie wogole nie wstawiaja sie za pracownikiem bo sie boja i martwia sie o swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko wulgarne chamskie odzywki w stosunku do pracownikow ciagle straszenie ze cie zwolnia 100 % mobbing jednym slowem ŻENADA szkoda nerwow i zdrowia...ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wol za damski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a prezesi sie bawia i bogaca na twojej krzywdzie kazdy kierownik auto sluzbowe balangi co troche sobie robia a ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na nich Dziekuje...BEWA TEJ FIRMIE STANOWCZE NIE !!!

Norbi 2016-07-12 15:24:39
Pamietam A.M i potwierdzam ze to czlowiek ktory potrafi klamac w zywe oczy. Opowiadal bajki i zawsze chwalil sie co to nie on a jak sie teraz okazuje to takze gosciu bez honoru. Trzymac sie od niego z daleka. Etykieciarz nie przejmuj sie karma wraca.
Firma jest srednia jak nie szkoda komus życia to moze robić i po 16 godz w weekendy a wtedy wyplata jest naprawde fajna ale wiadomo cos za cos. Co do minusow to sie nie wypowiadam bo jak ja robiłem to czegos takiego nue bylo. A co do majstrow to jesli nic sie nue pozmieniało to najgorszy jest A.K zm b
Sajmon 2016-07-15 15:01:09
Uwaga na oszusta na zmianie a. A.M pozycza pieniadze i nie oddaje wykrecajac sie ze przelew nie przeszdl. Zalatwi co tylko zapragniesz...W tej firmie da sie zarobic jesli przychodzicie w weekendy inaczej slabo. Dodatkowo stwka jest godzinowa wiec w miesiacach jak wypadaja swieta jest tragedia... Warto tez dodać ze w tej firmie nie ma co liczyc na awans chyba ze po znajomości jest sie zatrudnionym. Nie ma co liczyc na jakies kursy albo umowe na czas nieokreślony :-(
Zainteresowany 2016-08-01 12:43:27
Socjal jakis jest ? bony na swieta, multisport ?
vkv 2016-08-01 15:47:33
Widocznie nie ma chętnych do pracy @picolo bo po prostu nie pokazało się na razi e żadne ogłoszenie pracy. O ewentualnych wakatach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, więc nic jeszcze straconego. Pewnie i tak dają dwuskładnikowe wynagrodzenie.
Baba 2016-10-26 21:29:22
Ludzie nie idźcie do bewy na magazyn robota straszna zero organizacji majstry to chamy a pracownicy mają cię w dupsku nikt ci nic nie pomoże . Tylko każdy do kierowniczki lata i z ucha jeden na drugiego wali żeby on miał lepiej . Serio wam mówię nigdy na magazyn ma bewe . Jedna wielka gra pozorów każdy się do cb uśmiecha i gada z tobą a potem leci do kierowniczki i cię sprzedaje . A kierowniczka nie lepszą wredna strasznie
Za 2016-11-13 15:51:35
multisporta nie ma
Zostaw swoją opinię o Bewa Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze - Piaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze