BULIK Zakład Produkcji Cukierniczej Bogdan Bulik

Marki

Opinie o BULIK Zakład Produkcji Cukierniczej Bogdan Bulik

anonim PH 2012-05-05 12:01:18
FIRMA BULIK-hmmmmm
mało płacą, premia nie do wyrobienia, brak gratisów dla klientów, płace nie na czas!!! brak zaliczek terminowych na paliwo. No cóz chcesz pracować i z własnej kasy wydawać na rozwój firmy to szczerze możesz iść do tej firmy. ALe JA nie polecam nerwy nerwy i jeszcze raz nerwy! żarty stroją sobie z pracowników i tyle.
iza_82 2012-08-23 18:37:32
fajna firma, przyjaznie nastawieni ludzie, zdecydowanie POLECAM!!
AJAJAJ 2014-02-14 10:12:19
Witam
Czytając komentarz powyżej-zaprzeczam.
Jak się idzie do pracy by się lenić to tak jest.Jak się chodzi na zwolnienia nie ma premii.Zarobki jak zarobki tak jak wszędzie,więc nie ma co komentować a płace zawsze były na czas do zeszłego lata.
kolo 2014-02-18 20:57:22
to ta firma jeszcze zipie, słyszałem , że biedronka ją wyłożyła
Anna T 2016-01-21 11:49:15
Probuje sie do nich dodzwonic, zaden telefon nie wydaje sie byc aktualny. Czy firma jeszcze istnieje w 2016 roku?
PH 2016-02-02 20:05:24
Doszły mnie słuchy iż BULIK upadł a szkoda bo produkty były naprawdę przyzwoite.

Kiedyś miałem przyjemność pracować dla tej Firmy.
Nie było najgorzej :)
Miłosz 2016-04-23 22:47:08
ale póki co dalej istnieją i myślę, że sytuacja od lutego mocno się poprawiła i cieszę się, bo to naprawdę uczciwy pracodawca i mam nadzieję, że im się wszystko na dobre poukłada :) pozdrawiam, miłosz :)
Zostaw swoją opinię o BULIK Zakład Produkcji Cukierniczej Bogdan Bulik - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BULIK Zakład Produkcji Cukierniczej Bogdan Bulik