Elżbieta Pełka Creative Services

Opinie o Elżbieta Pełka Creative Services

Konstanty Nowy wpis

Nie wszyscy narzekają na zarobki bo trzeba na nie zapracować, polecam pracę!

anonymous Nowy wpis

Nie zgadzam się aby ktokolwiek wstawiał takie komentarze w imieniu mojej agencji, nawet nie potrafisz prawidłowo wpisać nazwę agencji. Na szczęście ustaliliśmy Twój adres e-mail oraz IP komputera i oczywiście składamy jutro doniesienie do Prokuratury.

ter Nowy wpis
@anonymous

Tak z ciekawości to w jaki sposób ustaliliście adres e-mail, skoro na goworku się go nie podaje? :)

Zuzanna Nowy wpis

@Zuza, jesteś zainteresowana pracą w firmie? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Jeśli zdecydujesz się na rozmowę o pracę napisz kilka słów na temat warunków pracy jakie Ci zaproponowano i kwalifikacji jakich wymaga pracodawca. Może ktoś z obecnych pracowników firmy pomoże @Zuzie i napisze czego może się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Zainteresuje to także inne osoby, które poszukują pracy.

Zuzanna

@Zuza, na stronie firmy nie ma żadnych ogłoszeń o pracę. Jeśli jesteś zainteresowana zatrudnieniem skontaktuj się z działem kadr. Oni powinni powiedzieć Ci, czy będą przyjęcia do firmy i na jakie stanowiska? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej koniecznie daj znać jak Ci poszło, jakich kwalifikacji wymagał pracodawca i co oferował?

Zuza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Mira

Zastanawiająca jest ta cisza. Tak dobrze wam się pracuje?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Wierna klientka z Poznania :-)

Kilkuletnia współpraca z Panią Prezes Elżbietą Pełką i Zespołem Pracowników, to okres dużych, wzajemnych sukcesów. Profesjonalizm, doskonała organizacja pracy, dotrzymywanie wszelkich terminów i wysoka kultura obsługi sprawiają, że polecam i zawsze będę polecała tę Firmę swoim przyjaciołom i kontrahentom.

Zuzanna

@Adam, na pewno jest to czynnik, który może zniechęcać pracowników, ale zawsze do szefa ma się jakieś ale. Pytanie czy w Elżbieta Pełka Creative Services można liczyć na te benefity, o które pytałam wcześniej, czy premie. Jeśli tak, to co, opisywałeś można znieść. Tylko czy jest taka możliwość?

A
@Zuzanna

Żadnych premii i benefitów.

Zuzanna

@Marek chętnie dowiem się jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę. Czy Creative Services zapewnia pracownikom benefity, możliwości rozwoju? Dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które rozważają podjecie pracy w firmie i szukając opinii trafiły właśnie na ten wątek. Mógłbyś napisać również coś więcej o tym jak wygląda Twoja praca? Wspominasz, że może być ona obciążająca. Kto w takim razie odnajdzie się dobrze w pracy na tym stanowisku?

Zuzanna

@Alekchętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie i możliwości rozwoju, o których wspominasz. @ika rozumiem, że Ty masz inne doświadczenia z pracy w firmie?

Alek

Pracę w Agencji Pełka 360 wspominam bardzo miło. Przede wszystkim dziękuję całemu zespołowi za wielkie wsparcie i zaangażowanie we wspólną pracę. To była dla mnie wielka przyjemność. Miejsce to oferuje szeroki zakres działań, projektów i wiele możliwości rozwoju indywidualnego. Osobą, które zastanawiają się nad pracą tam, mogę powiedzieć, że warto!

oefrgh

@mjuti teraz mozesz sie u nich zatrudnic jako PR Junior Account Executive/ PR Account Executive w Warszawie oferuja możliwość czerpania z kompetencji Zespołu doświadczonych ekspertów PR oraz Zespołu ekspertów Agencji komunikacji zintegrowanej; przyjazną atmosferę pracy i duże możliwości rozwoju

mjuti

tylko kurcze chyba tę ofertę już ktoś objął, bo nie widzę, żeby coś się wyświetlało od nich... ale będę dalej zaglądać na gowork, bo tutaj zawsze oferty świeże jak bułeczki i na pewno coś innego się trafi :)

egrino

Ja bym jeszcze trochę poczekał z tym szukaniem pracy, bo pewnie szybko się pojawi coś nowego @3456, a tutaj zapewniają stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę.

stabline zatrudneinie jest przeciez bardzo wazne ja tak uwazam :) ale szkoda ze teraz nie rekrutauja na zadne ztanowisko ale moze cos sie jednak pojawi

no hej

Super, ze można liczyć na stabilne zatrudnienie u nich @tłok, ale chyba ostatnio nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. To najlepszy dowód na brak rotacji wśród pracownikow.

tłok

i zaczęli, gdyby ktoś był zainteresowany. Co prawda szukają tylko recepcjonisty/-stki, ale praca jest w Warszawie, zapewniają stabilne zatrudnienie. A to dobry początek kariery u nich.

boris
@tłok

z tego co widziałem to w dalszym ciagu ta oferta dla recepcjonistki jest aktualna, chociaż podobno już kilka z nich zdążyli sprawdzić i kogoś na oku już mają

Mikołaj

Byłem stażystą w Agencji podczas wakacji (2 miesiące). Miałem okazję wiele się nauczyć oraz pracować w zespole złożonym z kreatywnych i pozytywnych osób. Każdy wykazywał zaangażowanie i pomagał w razie potrzeby. Pani Prezes także dała się poznać jako osoba rzeczowa, profesjonalna oraz pracowita. Nie potrafię wskazać negatywnych stron mojego stażu ani pracy w Agencji, dlatego też polecam EP Creative Services.

Mikołaj

Fajni i kreatywni ludzie z zespołu. Bardzo duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm Pani Prezes. Pracowałem tam krótko przy jednym projekcie, a później jako pomoc "od wszystkiego". Powód zmiany pracy? Zmiana branży, na związaną z kierunkiem studiów.

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Pełka Creative Services - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elżbieta Pełka Creative Services?

Kandydaci do pracy w Elżbieta Pełka Creative Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elżbieta Pełka Creative Services