Webska Leila Gabteni

Opinie o Webska Leila Gabteni

beznika 2011-02-21 09:03:44
Nie warto ale jeśli ktoś lubi pracę w fabryce to oczywiście polecam... Dziwi mnie komentarz pozytywny...ale są ludzie i są masochiści...
Magda 2013-07-15 17:39:43
Praca dziwna, wszyscy siedzą cicho pod miotłą ( usunięte przez administratora ) Klienci fantastyczni, współpracownicy prywatnie również, warunki ujdą, prowizje z księżyca ustalone. Nie ma co liczyć na wyższą pensję niż jest ustalona na początku.
XYZ 2013-09-19 12:19:04
Niestety w agencji reklamowej Webska pracuje się ciężko - ( usunięte przez administratora ) ma różne dziwne humory, najpierw świetny humor, potem nagle dym. Nie ma rozmowy, wymiany opinii, jest ( usunięte przez administratora )*, krzyki, trzskanie drzwiami itp. A szkoda, bo gdyby nie to jest to agencja prowadząca ciekawe projekty. Współpracownicy też ok, ale bardzo zastraszeni.
lajkonik 2013-09-26 23:52:19
i po co to piszesz? Założyłaś własną agencję i zajmij się tym, Nie trać czasu na oczernianie... nie będziesz miała przez to więcej klientów. Tym bardziej, że to wszystko to bzdury... Każdy kto zna "panią prezes" wie, że to nieprawda.
xyz 2014-01-30 15:50:32
No jeszcze nie mam własnej agencji... A piszę po to, aby przestrzec innych, bo nie są to oszczerstwa a fakty niestety.
Artur 2015-03-12 18:13:45
Jak widać ludzka zazdrość i zawiść nie ma granic ^^
Sfrustrowani pracownicy, którzy nie dawali sobie rady próbują oczerniać.
Żałosne. A co dziwne, wszystkie komentarze jakoś dziwnie podobnie napisane ;)

Ale z drugiej strony cieszy, w końcu musi wam się ciężko wieść skoro próbujecie zaszkodzić innym ^^

Ja polecam w 110% procentach jakąkolwiek współpracę a agencją Webska.

Szef to szef, musi dbać o firmę. Może czas zmienić zawód skoro sobie w nim nie dajesz rady :)

Pozdrawiam ! :)
mag 2016-05-19 23:19:13
a czy wczytywałeś się @tomek dokładniej w tą ofertę Web Developer. Wymagane jest duże doświadczenie, wykształcenie wyższe, informatyka lub matematyka i
Zostaw swoją opinię o Webska Leila Gabteni - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webska Leila Gabteni