Greg Firma Prywatna Marian Czerny

Gliwice

Opinie o Greg Firma Prywatna Marian Czerny

invidia 2011-06-07 02:19:12
Jasne, drukarzom odbierają 40 godzin z 200 przepracowanych w miesiącu... To ma być fajna firma? Wyzysk na maksa. Pomocnicy mają po 1000 zł miesięcznie a drukarze ledwo 20-25 złna godzine
pracownik 2011-08-04 12:55:48
Nie wiem kto pisał tę pierwszą opinię o firmie, ale na pewno nie żaden z pracowników produkcji. Podejmując pracę w tej firmie nie masz szans na umowę o pracę, będą Cię zwodzić aż sam odejdziesz lub Cię wyrzucą. Wmawiają, że nie ma pieniędzy, na wszystko są cięcia, a prezes jeździ nową A7-ką. Jedno wielkie [usunięte przez moderatora]
Rafi 2012-12-08 03:42:36
PLUSY
Pracowałem na stanowisku drukarza , nikt nikogo nie zmuszał do pracy po 200 godzin , dyrektor zawsze pytał czy komuś pasuje , kierownictwo bardzo porządku , to pracownicy ( nie wszyscy ) sami siebie nakręcają i robią z normalnego faceta krwiożerczą bestię, jeśli ktoś pracował rzetelnie nie było mowy o odliczaniu jakiś godzin , wynagrodzenie zawsze na czas , jak umówiłem się na określone warunki na początku przez cały czas były dotrzymywane
MINUSY
zakaz palenia papierosów, musiałem palić w sraczu
Chomiczek 2013-01-30 20:08:05
Do Rafiego!
Który dyrektor? [usunięte przez moderatora]. ?????
W to Ci nie uwierzę!!!!!!
Redy 2013-02-05 19:52:05
Ta pseudo firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora] lepiej mijać ją z daleka. szkoda czasu na pracę w tym [usunięte przez moderatora]pracowałem b. krótko i uznaję ten czas za stracony.
merry28 2015-09-16 22:10:04
pracowalam w tej firmie bardzo fajna praca robota nie bylo zle znow bym tam wrocila tylko to jest robota zeby sobie przyrobic nie na stale polecam
wyzysk 2015-10-08 22:33:54
ludzie omijajcie ten zaklad z daleka.firma greg to najwiekszy wyzyskiwacz,dostaniecie umowe zlecenie na ktorej jest zbieranie drukow,tak naprawde bedziecie wykorzystywani na produkcji razem z pracownikami,ktorzy maja umowe o prace;dostajac marne pieniadze,bo nic wam sie nie bedzie nalezalo. bedziecie tak dlugo wykorzystywani do momentu az upomnicie sie o swoje,a wtedy pokaza wam brame. na wasze miejsce przeciez przyjdzie ktos nowy naiwny na kim moga sie wzbogacic. w tym zakladzie nie szanuje sie ludzi,traktuje jak tania sile robocza,kazdy kto chcial tam naprawde pracowac i bardzo sie staral niestety tak konczyl,bo na wasze miejsce jest stu innych,to jedyne co mozecie uslyszec. pozostanie wam tylko zle wspomnienie,brak prawa do zasilku,bo za maly zarobek i wielki zal
zefir 2015-10-09 00:16:56
o widze ze nareszcie ktos napisal cala prawde o gregu,tez tam robilem. to jeden z zakladow, ktory tratkuje ludzi jak smieci,byle by prezes mial zysk i pieniadze na nowe auta i wille. ten czlowiek nawet nie zna swoich pracownikow,bo tak szybko ich wyrzuca,liczy sie pieniadz ktory wpada mu na konto,dla ludzi nie ma szacunku. ktos powinien sie tym zajac. nie dajcie sie zwiesc uowa i duzym zarobkiem,bo nigdy sie w tej firmie tego nie doczekacie
HIT 2016-03-12 22:00:52
Rekrutacja tam to żenada....Rotacja b.duża, umowy śmieciowe, najnoiższe krajowe.
ble 2016-05-11 23:04:46
Pewnie, że praca za granicą się opłaca, a jaka średnia wypłata?
Zostaw swoją opinię o Greg Firma Prywatna Marian Czerny - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greg Firma Prywatna Marian Czerny