Kwarcsystem Sp. z o.o.

Rudna Mała

Opinie o Kwarcsystem Sp. z o.o.

tyko 2011-03-14 08:56:01
Może i tak było ale już nie jest, jedno wielkie gówno. MAŁE pieniądze. Okropna atmosfera pracy. Śmiem twierdzić że najgorsza kadra na podkarpaciu, niewykształcona, zabufiona i debilni po prostu ludzie. Połowa do wymiany. Mam na myśli oczywiście administrację, bo ludzie na produkcji są normalni.
ines 2012-02-09 22:56:23
Kwarcsystem... firma zagadka - nigdy nie wiadomo co cie może spotkać... Ludzie w biurze ogólnie spoko - zdarzaja sie nieszczerzy i kopiący dołki - ale jak się nie wdaje w żadne knucie i ploty tylko sie robi swoje to idzie wytrzymać. Co do prdukcji - mam dobre zdanie - fajne, uczynne chłopaki, ale bardzo cięko pracują.
były pracownik 2013-03-03 21:41:31
tak tak na produkcji fajne chłopaki ale kadra w wydaniu [usunięte przez moderatora] to żenada. Trzymać się z daleka od tej firmy.
ciekawy 2013-03-05 14:29:21
witam.
Poszukuję technologii barwienia piasku więc jeżeli są jacyś niezadowoleni pracownicy z taką wiedzą (i nie są związani umową o poufności) to zapraszam do kontaktu :-) [usunięte przez moderatora]
x-x 2016-07-03 18:31:58
Nie polecam firmy.Głupie normy i aktualnie pensje spadły.
Zostaw swoją opinię o Kwarcsystem Sp. z o.o. - Rudna Mała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwarcsystem Sp. z o.o.