Opinie o Quality Watch Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Quality Watch Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quality Watch Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie działań online marketing SEO, SEM, SM, e-mail

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Watch Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma Quality Watch Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Mkk Nowy wpis

Idiotyczny automat? przecież firma nie istnieje

Czy w Quality Watch Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Mkk Nowy wpis

Wypłata była do 20-tego następnego miesiąca. Ponad rok temu firma padła

buuujaaaaas

Quality Watch obecnie przeszła zmianę członków Zarządu. Obecnie wygląda to dużo lepiej niż kiedyś. Kiedyś praca na stażu płatna za 500 zł za 3 miesiące. Wyzysk studentów.

Komentarz
@buuujaaaaas

Precyzyjnie, to tylko częściowo zmienił się zarząd. Prezes pozostał. Wiceprezes odszedł. Staż 500 zł za 3 miesiące był, dla chętnych, ale 3 lata temu. Jeśli ktoś chciał, mógł skorzystać i nic w tym strasznego. Jak ktoś nie chciał, nie musiał. Nie wiem jak obecnie to wygląda, ale proszę trzymać się faktów.

Czy można liczyć w Quality Watch Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

sesam kup

Nie.

Aplikowałeś do firmy Quality Watch Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
sssfwuj

Masz doświadczenie? Uciekaj i nie myśl o tej pracy. Nie masz doświadczenia? Wpadaj na kilka miesięcy i uciekaj, bo nic poza brakiem perspektyw i niedocenienia pracownika tutaj nie znajdziesz.

Zibi

Taki spokój na forum pracowniczym to musi być dobra firma i fajnie się pracuje?

Witold

Myślę, że tylko dobra praca powstrzyma ludzi przed zaglądaniem na forum!

berbeka

Zastanawiam się jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum?

mkk
@berbeka

nawet firma się nie odzywa jak się pisze do nich maile

mkk

Czy ktoś ma informacje jak to wygląda obecnie?

Paulina

@Ags, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Quality Watch i zapytać o aplikację? Obecnie działy rekrutacji udzielają informacji kandydatom jeszcze przed rekrutacją. Czasami można dowiedzieć się znacznie więcej niż podane jest w ogłoszeniu. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko? W ten sposób być może dowiesz się o platformie.

Ags

Jak można zostać tajemniczym klientem, mają jakąś platformę na której zakłada się konto tak jak np Daymaker, czy ogłoszenia:

kobra

Uprzedzam przed ta firmą!!!!! Zlecenie na realizacje jeszcze dają od czasu do czasu ale płatności nawet do 4 - 5 miesięcy i to po wielokrotnych monitach. Kontakt bardzo utrudniony tylko gdy oni czegoś potrzebują.

Paulina

Rozumiem, że były problemy w Quality Watch z umowami i terminowością wynagrodzeń. Czy ktoś to gdzieś zgłaszał? Jak wygląda aktualnie sytuacja? Czy coś zmieniło się w tej kwestii? Ważna to będzie informacja dla osób zastanawiających nad pracą tajemniczego klienta.

cv

@Magda a wiadomo czy taka sytuacja miała wcześniej miejsce?

Magda

Nie polecam, na zlecenie wykonane w maju wynagrodzenie wpłynęło w pazdziernku. Firma każe wysyłać umowy zlecenia i dzieło bez daty, manipuluję płatnościami. Nierzetelni koordynatorzy.

oczekujaca

rozliczenie z a firma to jakas masakra, umowa kaze odsylac bez daty, po otrzymaniu twierdza ze umowy poszly do zaksiegowania, i mijają tygodnie a przelewu brak,dzwoniąc otrzymuję informaje ze dadza znac kiedy bedzie przelew i co... dupa

Firma tragedia - oszukali mnie. Umowe chcieli zebym wysłał bez daty i kwoty ale podpisana - przeciez to jest niezgodne z PRAWEM !!! W dodatku, od miesiaca czekam na wynagrodzenie i nic - telefon nie odpowiada, email nieaktualny, nawet ten z oficjalnej strony. Złoże zawiadomienie do prokuratory może ktoś z nimi zrobi w końcu porządek. KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!!!

walus329

Witam Ja pracuje na śląsku. Na koordynatora nie narzekam ,zawsze odbierał, wyjaśniał wątpliwości, miło nam się rozmawia :). Co do stawek porównywalnie jest u konkurencji, wcale nie jest źle. Kasę dostałam przed terminem,więc się zastanawiam skąd te komentarze, ale może to zależy od regionu.

rfdzzek

Współpracownicy są aroganccy, niemili. Źle się z nimi współpracuje, a do tego niekompetentni. Szkolenia i premie?-zapomnij. Po wypłatę czasem trzeba się upominać.

Paulinka

Czytam i nie rozumiem... pracowałam z QW przez kilka miesięcy. Stawki może i bez szału, ale na rynku są słabsze firmy. Tu przynajmniej masz poważne zadania, a nie jakieś musztardy. Potem nawet przez miesiąc ściągnęli mnie do biura do pomocy. Ludzie młodzi i z jajem!

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Watch Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Quality Watch Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quality Watch Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Quality Watch Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Stępińska 22/30
    00-739 Warszawa