Quality Watch Sp. z o.o.

Opinie o Quality Watch Sp. z o.o.

... 2013-04-28 20:18:58
Nie polecam tej firmy !!
Nie wypłacają wynagrodzenie nawet przez ponad 6 miesięcy !!
Pracownicy są bardzo aroganccy !!
Po wykonaniu badań kompletny brak kontaktu !!
Ankieter 2013-07-12 16:57:24
Nie polecam tej firmy. Niestety nie wypłacają wynagrodzeń na czas. Czas oczekiwania to nawet 6 miesięcy. Pracownicy niestety nie wszyscy są mili.
Ankieter 2013-12-12 01:47:16
Nie polecam !!! Walczę już 4 miesiące o pieniądze /telefonów nie odbierają/ Koszmar/ Przestrzegam wszystkich nie warto !!! / Czy komuś nie wypłacili w ogóle ? Dziwna polityka firmy !!!
nikos 2014-02-25 07:51:33
Kiedyś płacili całkiem dobrze i nie było problemów z terminami. Dzisiaj oferują śmieszne stawki za audyty. 25zł za godzinny nagrywany audyt, który trzeba wpisać w ciągu 24h, dodatkowo trzeba załączyć nagranie i zdjęcia materiałów to śmieszne pieniądze.

UWAŻAJCIE NA DOJAZDY!!!! Mnie za przejechane 1300 km zapłacili "ryczałt" 240zł:-) Śmiech na sali
jacek_pomorskie 2014-03-07 09:23:22
Zgadzam się, nie płacą w terminie. Czekam na wynagrodzenie za badanie realizowane w listopadzie 2013 roku. Koordynator nie jest w stanie powiedzieć kiedy dostanie pieniądze za wystawioną fakturę. Pracownicy aroganccy. Koordynator z naszego województwa oszukuje na stawkach, przycina na ryczałcie za dojazdy, nie płaci za wpisanie ankiety pomimo tego że dostaje od Q pieniądzę. Ostrzegam przed tą firmą i tym koordynatorem
asdfgh 2014-04-09 01:09:12
Hm, a to nie jest tak, że koordynator tylko bierze zlecenia, a nie jest pracownikiem firmy? btw. może już dawno dostał twoją kasę, tylko nie raczy się podzielić?
Paulinka 2014-09-25 13:57:28
Czytam i nie rozumiem... pracowałam z QW przez kilka miesięcy. Stawki może i bez szału, ale na rynku są słabsze firmy. Tu przynajmniej masz poważne zadania, a nie jakieś musztardy.
Potem nawet przez miesiąc ściągnęli mnie do biura do pomocy. Ludzie młodzi i z jajem!
rfdzzek 2015-10-14 23:02:23
Współpracownicy są aroganccy, niemili. Źle się z nimi współpracuje, a do tego niekompetentni. Szkolenia i premie?-zapomnij. Po wypłatę czasem trzeba się upominać.
walus329 2015-12-17 12:24:54
Witam
Ja pracuje na śląsku. Na koordynatora nie narzekam ,zawsze odbierał, wyjaśniał wątpliwości, miło nam się rozmawia :). Co do stawek porównywalnie jest u konkurencji, wcale nie jest źle. Kasę dostałam przed terminem,więc się zastanawiam skąd te komentarze, ale może to zależy od regionu.
Paweł 2016-01-25 10:35:50
Firma tragedia - oszukali mnie.
Umowe chcieli zebym wysłał bez daty i kwoty ale podpisana - przeciez to jest niezgodne z PRAWEM !!!

W dodatku, od miesiaca czekam na wynagrodzenie i nic - telefon nie odpowiada, email nieaktualny, nawet ten z oficjalnej strony.

Złoże zawiadomienie do prokuratory może ktoś z nimi zrobi w końcu porządek.

KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!!!
oczekujaca 2016-06-20 13:50:02
rozliczenie z a firma to jakas masakra, umowa kaze odsylac bez daty, po otrzymaniu twierdza ze umowy poszly do zaksiegowania, i mijają tygodnie a przelewu brak,dzwoniąc otrzymuję informaje ze dadza znac kiedy bedzie przelew i co... dupa
Magda 2016-10-10 16:45:03
Nie polecam, na zlecenie wykonane w maju wynagrodzenie wpłynęło w pazdziernku. Firma każe wysyłać umowy zlecenia i dzieło bez daty, manipuluję płatnościami. Nierzetelni koordynatorzy.
cv 2016-10-10 22:25:06
@Magda a wiadomo czy taka sytuacja miała wcześniej miejsce?
Zostaw swoją opinię o Quality Watch Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Watch Sp. z o.o.