Opinie o GERVITA GROUP SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GERVITA GROUP SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GERVITA GROUP SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GERVITA GROUP SP. Z O.O. w Wrocław

Ala66

Chciałabym również dodać kilka słów od siebie. pracuję z firmą Gervita już od 1 czerwca 2017 roku, czyli już troszkę, i nie zamieżam zmieniać ! ! !!! Być może powiecie że mam szczęście ale jak dotąd nie trafiłam na żadną sztelę minę. Mój poprzedni koordynator jak i obecny pan Patryk (którego pozdrawiam serdecznie) e obelgi w jego stronę to jakeś nieporozumienie, bardzo miłe i kompetentne osoby tam pracują. nie zdarzyło mi się aby któryś z nich wprowadził mnie celowo w błąd. Pozdrawiam również Panią Natalię i całą tą wspaniałą ekipę. kochani jesteście razem że mną zawsze kiedy was potrzebuję. Pieniądze są na koncie zawsze o czasie .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu GERVITA GROUP SP. Z O.O.?

Barbara

@Oliwer pracuje z tymi ludźmi od 8 lat. Nie pamiętam żadnego Pana o tym imieniu. Jeśli Pan nie pracował dla nich to po co się wypowiada? Mamusia/Babcia/żona kazała, żeby opinia była bardziej wiarygodna ?

Barbara

Szkoda proszę Pani, że nie napisała Pani w tym miejscu z jakiego powodu tyle jadu wylewa Pani w kierunku tego Pana. Korzystam od 2 lat z usług Pana Patryka i nigdy świadomie nie oszukał ani mnie ani innych koleżanek. Ja sobie sama wyrabiam kartę EKUZ bo to mój obowiązek. Współczuję takiej jadowitej postawy. Wyzwiska i obelgi po co ? A kłamstwa że nie zgłaszają do ubezpieczeń łatwo zweryfikować nie trzeba się wygłupiać i straszyć innych. Ciekawi mnie czy Pani nie ma sobie nic do zarzucenia. Ja lubię Panią Anne i Natalię a Pan jest taki sympatyczny że chce się dalej wykonywać tą pracę przy takim wsparciu

Ciekawa Nowy wpis
@Barbara

Z jakich usług Pana Patryka Pani korzysta?

Opiekunka Nowy wpis
@Ciekawa

W firmie Gervita panuje bardzo duży chaos, co niestety przekłada się na współpracę.

Ala66 Nowy wpis

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w GERVITA GROUP SP. Z O.O.? Chodzi o pracę jako Doradca Klienta, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 9 lipca.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GERVITA GROUP SP. Z O.O. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 9 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy GERVITA GROUP SP. Z O.O.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Doradca Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Odpowiadam

Polecam pracowałem dla nich. Świetna atmosfera i praca bez stresu

Jolka

Powiedzcie czy mimo szalejącej pandemii firma w dalszym ciągu organizuje wyjazdy? Jakieś wskazówki dla kandydatki?

mari

Przy wyjezdzie to moze tak!.Jesli chodzi o powrót ,to mogą być problemy.Wiem coś o tym.

@Jolka

Szanowna Pani Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi wymaganiami dotyczącymi procedur sanitarnych. Wszystkie te reguły stosujemy przy wyjeździe Opiekunki do Rodziny niemieckiej. Monitorujemy również wszelkie zmiany w tym zakresie i informujemy Opiekunki na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu z Gervita. Pozdrawiam Robert

Mariusz

Ile mniej więcej trzeba doswiadczenia żeby dostać się do firmy ?

@Mariusz

Witam serdecznie, Zapraszam do kontaktu z Gervitą i omówienie i dopasowanie własnych możliwości i doświadczenia w opiece do profilu aktualnych ofert. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. pozdrawiamy Zespół Gervita.

mari

tylko pozytywne opinie moga zostac.Moje giną po chwili.

Adela

witam, własnie wrócilam ze zlecenia i kolejny raz tez pojedę z Gervitą. Spełnili moje oczekiwania. Wszytko odbylo się tak jak się umówiłam z Opiekunek zlecenia. Miałam problemy na mniejscu to Szefowa do mnie dzwoniła. Nigdy wczesnieej się mi to nie zdarzyło. Polecam dziewczyny. Są w porządku. Wszędzie jest coś nie tak. Ale w Gervicie mają dla mnie zawsze czas. Kasa byłam na czas. Zaświadczeń nie brałam to nie wiem. A i z komornikiem mi pomogli. EKUZ dostarczyli i A1 tez mi dosłali. Wolne sama sobie z rodziną ustaliłam szefowa mi powiedziała jak to się dogadac. Super!!!!!

Stefan
@Adela

Twoja opinia zachęca do aplikowania. Chciałbym, jednak sprecyzować jedną kwestię. Mianowicie wiesz może, czy osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała w takim charakterze również może otrzymać szansę zatrudnienia za pośrednictwem firmy Gervita?

Margot
@Stefan

Spokojnie możesz do nich zadzwonić. Każdy kiedyś miał swój "pierwszy raz".

@Adela

Pani Adelko jaka szefowa ?.Wiem ,ze panowie zawiaduja ta agencja.Moze nie o tej samie Gerwicie myslimy.A i chyba kierownictwo się ostatnio zmieniło.Za moich czasow był p.Szopa szefem

Aktualność
Szanowni Państwo,
serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Firmie Gervita Group Sp. z o.o.
Od wielu lat działamy w branży opieki nad Seniorami. Od początku naszej działalności staramy się udoskonalić jakość naszych usług. Możliwość odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania jak również uwagi i spostrzeżenia stanowić będą dla nas z pewnością bodźcem do doskonalenia naszej współpracy.
Bardzo istotną wartość stanowią zatrudnieni pracownicy, dlatego cenimy ich wiedze i zaangażowanie.

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Gervita
Przemek

Podpowiedzcie coś o pracy, zarobkach i ogólnie jakie warunki macie w czasie pandemii?

Ryszard

@Inga4a, a czy poza tą sytuacją dobrze oceniasz pracę w firmie? Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? Istnieje jakiś system premiowy? Czy firma organizuje kursy językowe dla pracowników? A może pomaga w organizacji transportu? Zachęcam Was do merytorycznej dyskusji.

@Ryszard

@Ryszard nie wiem, czy firma organizuje kurys językowe, ja nie korzystałam. Kiedyś prosiłam umowe o prace odmówiono mi, tylko umowa cywilno-prawna (zlecenie). Transport owszem organizuje ale dla mnie to żadna ulga kupić bilet przez internet, czy zmówić busika. To 5 min pracy. Sama często organizuję sobie transport pracując w innych agencjach, wolę w tej kwestii sama się rozliczać z rodziną. Ze składkami na ZUS też nie bywa tak się ogłaszają. Wypłaty na ostatnią chwilę, często na 16-go. Czasami zastanawiałam się co te agencje robią dla opiekunek, oprócz przelewu na ostatnią chwilę , raz w miesiącu.

@Inga4a

A ta umowa była zawierana na polskich, czy zagranicznych warunkach? Mogłabyś napisać też coś więcej na temat składek? Czy jest tak, jak opisali to poprzednicy? Piszesz, że sama załatwiałaś sobie transport, zatem firma nie pokrywa kosztów przejazdu?

@Ryszard

tak oczywiscie ,ze zalatwia transport.Bedziesz w domu tak jak ja za 39 godz po skonczonej pracy.Dla nich wazne ,abys zajechala na czas,a powrot maja gdzieś

Zuza

Powiedzcie jakie trzeba spełniać wymagania ,żeby mieć szanse na pracę za pośrednictwem firmy?

Iza

Wiecie może czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś wskazówki będą mile widziane.

@Iza

jeżeli Pani poszukuje nadal pracy w opiece zapraszam do siebie - APN Opole, 15 lat na rynku.(usunięte przez administratora)

Zofia

ja jeżdzę z gervita od roku i jestem zadowolona.Wynagrodzenie na.czas weuro lub w złotówkach składki od średniej krajowej jak na razie nie miałam z nimi problemow

alina
@Zofia

A czy składki na ZUS są od średniej krajowej, tak jak w reklamie tej agencji?

@alina

@Alina nie zawsze. Jak chcą to zapłacą za każdy pełny przepracowany miesiąc, ale się starają płacić co drugi miesiąc, trzeba kontrolować.

NL
@alina

Niestety NIE! Kiedyś byłem na zleceniu ponad 3,5 miesiąca, a składki zostały opłacone tylko za DWA miesiące. Wystarczy, że zabraknie JEDNEGO przepracowanego dnia do pełnego miesiąca i składka NIE zostanie odprowadzona W OGÓLE!!! Np. maj ma 31 dni, jeśli zlecenie jest do 30 maja - możesz pożegnać się ze składkami lub jeśli rozpoczniesz pracę drugiego dnia maja i przepracujesz do końca miesiąca - składek NIE BĘDZIE, bo to nie był przepracowany cały miesiąc. Niestety tak robi większość polskich agencji. Przepisy w tej kwestii są - jak zwykle w naszym kraju - niedoskonałe i firmy to wykorzystują!

opiekunka
@NL

Ja mam zapłacone wszystkie składki tak jak trzeba

Hakata56
@NL

Przecież to niezgodne z prawem. W przypadku pracy przez niepełny m-c - składka ZUS naliczana powinna być od faktycznie osiągnietego przychodu / gdy jest on niższy niż średnia krajowa/. W naszym prawie nie ma absolutnie opcji płacenia składek co 3 lub co 2 m-ce i nie ma też opcji niepłacenia składek , jeśli pracujesz niepełny m-c. Jeśli wynagrodzenie otrzymujesz co m-c, to składki musza być też płacone co m-c. Proste!

@NL

My płacimy za każdy dzień, można się o tym przekonać. Zachęcam do skorzystania z naszych usług. Ponad 15 lat na rynku. APN, (usunięte przez administratora)

Inka

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają relacje?

Joanna

Pracuję u nich od czerwca. Firmę mogę polecić ze spokojnym sumieniem wszystkim opiekunkom i opiekunom..Wszystko zgodnie z umową.Wynagrodzenie często przed czasem.Szefostwo bardzo życzliwe i pomocne w każdej sytuacji.Wiele koleżanek którym poleciłam te agencję, a pracowały w innych i zdecydowały się na wyjazd z Gervitą są równie zadowolone jak ja.

@Joanna

jakie szefostwo Z tego co wyczytalam to jest jeden szef A gdzie ty mialas z nim kontakt to dopiero interesujace.Pomocne i zyczliwe szefostwo -zamienilas choc jedno slowo czy tylko dostalas umowe z nazwiskiem tego szefostwa( a jest to jedna osoba)Nie odrozniasz szefa od pracownika? Takie wlasnie opinie wydaje pani opiekunka ,czyli nie zgodne z prawda,

@mari

Mnie wynagrodzenie wypłacają z dużym opóźnieniem. Składki ZUS od średniej krajowej, ale nie za każdy przepracowany miesiąc, bo jak nie ma wynagrodzenia to nie ma składki ZUS. Na moje prośby telefoniczne, ignorujące odpowiedzi. Na druk A1 czekam 2 m-ce.

Lala12
@Inga4a

Zgadzam się z komentarzem powyżej,na druk A1 czekam już też ponad 2 miesiące, nie mogę się niczego do prosić, bo panie ciągle nie mają czasu..bus zamówiony na powròt tylko Ze nie na dzień wyjazdu i był problem.. i te odprowadzenie składki tylko za pełny miesiąc ... A jak zaczniesz w połowie miesiąca kontrakt. ..

@Lala12

Druk A1 otrzymałam po 4 miesiącach pracy i dopiero po interwencji niemieckiej rodziny. Moje prośby były ignorowane.

Hakata56
@Joanna

Napisz może od jakiej podstawy i czy systematycznie płacony ZUS, jaki termin wypłaty wynagrodzenia i jakie stawki , czy w umowie , bądź w aneksie do umowy - są informacje typu; pauza, dzień wolny, wstawanie nocne , stawki żywieniowe, itp. Życzliwość Pracodawcy nie ma nie ma nic wspólnego z w/w warunkami pracy .

opiekunka

Współpracuję z firmą od 2 lat. Wszytko przebiega płynnie. Mam stały kontakt z koordynatorką nawet po godzinach pracy. Miejsca pracy sprawdzone zawsze zgodnie z opisem . Jak pojawiają się problemy na miejscu koordynator niemiecki rozwiązuje je w trybie błyskawicznym. Mam bardzo dobre doświadczenia. Polecam Lubię atmosferę w Gervita za: kontakt na poziomi partnerskim

Jola

Byłam z tą firmą na 2 lub 3 zleceniach.Nie polecam.Wypłaty nigdy nie otrzymałam na czas.Zawsze po terminie.Pozatym o wszystko trzeba się prosić,np.nie umieją wystawić prostego zaświadczenia do Urzędu Pracy.

Ryszard

@Inga4a Bardzo przykra sytuacja. Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat zaistniałej sytuacji? Twoja wypowiedź póki co jest bardzo ogólnikowa, dająca jedynie cząstkowy pogląd na sytuację. @Lala12 Tak jak wyżej, jeśli mogę prosić to proszę o rozwinięcie tematu. Czy odpowiada Ci pracodawca na stanowcze prośby wydania druku o którym mówisz?

@Ryszard

Ryszard, żarty sobie ze mnie robisz? Jaka wypowiedz ogólnikowa. Same konkrety. Na karte EKUZ i A1 , czekałam 4 m-ce, to chyba konkret. Jesli coś tu jest ogólnikowe i wymijajace to twoja wypowiedź Ryszardzie.

Zostaw merytoryczną opinię o GERVITA GROUP SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w GERVITA GROUP SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GERVITA GROUP SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GERVITA GROUP SP. Z O.O.?

GERVITA GROUP SP. Z O.O.

GERVITA GROUP SP. Z O.O.