Baśniowy Dom Przedszkole

Opinie o Baśniowy Dom Przedszkole

Mama 2012-11-28 22:38:15
A moze poprosimy o wiecej szczegolow, bo od dluzszego czasu zastanawiamy sie w grupie nad zabraniem z Milobedzkiej naszych Dzieci, dodatkowe informacje pomoga nam szybciej podjac decyzje, widzimy ze przedszkole jest fatalnie zarzadzane, jest brudno i kadra faktycznie wymienila sie chyba cala, prosze o dodatkowe informacje... Dziekujemy
jajasa 2013-01-02 16:41:03
a czy ktoś wie coś na temat Baśniowego domu na Irysowej? tam słyszałam że sa tez awantury i słabe jedzenie dla dzieciaków?
Komo 2013-01-11 18:33:06
WItam,

właściciel faktycznie dokonał zmian na stanowisku dyrektorki. Pania Kasia z Irysowej sprawdzała się super. Właściciel to faktycznie niezły ..., skoro go jeszcze ani razu nie widzieliśmy w przedszkolu.
Wyręczał się panią Kasią, która mimo wszystko broniła standardów przedszkola. W dodatku kłamie,że to byłą decyzja Pani dyrektor sugerując, że nie dawała rady.
mama1 2014-05-14 21:29:28
Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem, miałam tam dwójkę dzieci. Wszystkie problemy, które tam się pojawiają zamiatane są pod "dywan". Złe traktowanie pań pracujących przez dyrektorkę, ciągła wymiana personelu, w ciągu roku zmiana dwóch wychowawczyń. Ciągłe zatrucia pokarmowe dzieci, ogólna zła atmosfera zagłuszana grającym radyjkiem na korytarzu. Przestrzegam wszystkie panie przedszkolanki i wszystkich rodziców, którzy chcą dobra dla swoich dzieci, aby omijać to miejsce szerokim łukiem.

sxdcfvgbhnjm 2016-04-21 19:41:57
hej@ Czy szukają może przedszkolanki do Przedszkola Baśniowy Dom? mam doświadczenie w pracy z dziećmi i powiem szczerze intensywnie poszukuję pracy. Będe wdzięczna za infrormację czy są jakieś oferty.
Zostaw swoją opinię o Baśniowy Dom Przedszkole - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baśniowy Dom Przedszkole