Opinie o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom w Poznań

Joanna Nowy wpis

Pracuję w Przedszkolu "Baśniowy Dom" od kilku lat i cieszę się, że trafiłam do tej placówki. W Przedszkolu panuje miła atmosfera, wzajemne wsparcie i życzliwość. Zatrudniając się tu jako młody nauczyciel otrzymałam wsparcie od innych nauczycielek oraz Pani Dyrektor, które pozwoliło mi rozwinąć i wzbogacić swój warsztat pracy. Pani Dyrektor inspiruje i zachęca do doskonalenia zawodowego (studia, szkolenia, warsztaty). Każda indywidualna inicjatywa, projekt czy przedsięwzięcie, które ma na celu podniesienie jakości pracy placówki jest przyjmowana przez Dyrekcję z życzliwością i otwartością. To powoduje, że można wykazywać się kreatywnością, rozwinąć skrzydła, a w razie problemów i trudności liczyć na Jej wspracie i merytoryczną pomoc. Pani Dyrektor pozyskuje środki na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych (klocki Lego, Education, maty do kodowania, zestawy Ogrodów Willego do kreatywnego nauczania matematyki, kolor piano, tablice interaktywne) dzięki czemu można zaproponować dzieciom ciekawe zajęcia.

Izabela Nowy wpis

ktoś napisał, że panie wychowawczynie są źle traktowane przez panią Dyrektor. czy faktycznie tak jest? może ktoś to potwierdzić? i jeśli tak, to niby co takie się im dzieje, że są źle traktowane? szukam pracy, więc przyda mi się ta wiedza.

Michal Nowy wpis

Gdzie spędzacie przerwy w firmie?

Basia Nowy wpis

Bardzo fajne przedszkole miła kadra uśmiechnięte twarze moje dzieci są bardzo zadowolone z całego serca mogę polecić to miejsce.W placówce odbywa się bardzo dużo zajęć dodatkowych z czym nie spotkałam się do tej pory. Oby tak dalej.

Aplikowałeś do firmy Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy są jakieś wolne wakaty w tym miejscu? Widzę super opinie dlatego jestem ciekawa jak to teraz wyglada

Ola

Witam, A ja pracowałam w Baśniowym Domu przez ostatnie lata (przeprowadziłam sie do swojej rodzinnej miejscowości) i wiem, że to miejsce, w którym dba się o dzieci i kadrę. Faktycznie, trzeba pracować i się starać bo wymagane jest zaangażowanie na każdym poziomie, w pracy edukacyjnej, wychowawczej, opiekuńczej, w kontakcie z Rodzicami. Dyrekcja bardzo tego pilnuje i o to dba. Ale czy to źle? Moim zdaniem to daje dzieciom dobre warunki, nam, nauczycielom pewność tego co się robie, a Rodzicom spokojną głowę, że ktoś o to dba. Poza tym to miejsce z pomysłem i miłą, miedzynarodową atmosferą. Nie pisze tego ,żeby zrobić komuś reklamę, tylko, że tak własnie jest w mojej opinii, a niestety wiem jaki jest hejt w siecie. Wszystkich Rodziców i Pracowników zachecam do sprawdzenia samemu, pójscia i zobaczenia Przedszkola. To zawsze najlepiej weryfikuje wszystkie opinie! :) miłego wieczoru.

sxdcfvgbhnjm

hej@ Czy szukają może przedszkolanki do Przedszkola Baśniowy Dom? mam doświadczenie w pracy z dziećmi i powiem szczerze intensywnie poszukuję pracy. Będe wdzięczna za infrormację czy są jakieś oferty.

mama1

Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem, miałam tam dwójkę dzieci. Wszystkie problemy, które tam się pojawiają zamiatane są pod "dywan". Złe traktowanie pań pracujących przez dyrektorkę, ciągła wymiana personelu, w ciągu roku zmiana dwóch wychowawczyń. Ciągłe zatrucia pokarmowe dzieci, ogólna zła atmosfera zagłuszana grającym radyjkiem na korytarzu. Przestrzegam wszystkie panie przedszkolanki i wszystkich rodziców, którzy chcą dobra dla swoich dzieci, aby omijać to miejsce szerokim łukiem.

Komo

WItam, właściciel faktycznie dokonał zmian na stanowisku dyrektorki. Pania Kasia z Irysowej sprawdzała się super. Właściciel to faktycznie niezły ..., skoro go jeszcze ani razu nie widzieliśmy w przedszkolu. Wyręczał się panią Kasią, która mimo wszystko broniła standardów przedszkola. W dodatku kłamie,że to byłą decyzja Pani dyrektor sugerując, że nie dawała rady.

jajasa

a czy ktoś wie coś na temat Baśniowego domu na Irysowej? tam słyszałam że sa tez awantury i słabe jedzenie dla dzieciaków?

Mama

A moze poprosimy o wiecej szczegolow, bo od dluzszego czasu zastanawiamy sie w grupie nad zabraniem z Milobedzkiej naszych Dzieci, dodatkowe informacje pomoga nam szybciej podjac decyzje, widzimy ze przedszkole jest fatalnie zarzadzane, jest brudno i kadra faktycznie wymienila sie chyba cala, prosze o dodatkowe informacje... Dziekujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom - Poznań

• Jak się pracuje w Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom?

Przedszkole NR 150 Baśniowy Dom
  • Os. Rusa 120