Opinie o Talke Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Talke Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Talke Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Talke Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Karol

Firma jak kazda inna. Ale lepsza od Rossa :)

Roosomaniac Nowy wpis
@Karol

Cieszę się że tacy pajace odeszli z Roosa teraz dzięki takim pajacom przy systemie 4/2 mam 9 k PLN wypłaty. Zjeżdżamy teraz busami merc Vito we 3 kierowców. Wyjazd w pt 9 rano o 18 jestem we Wrocławiu. Obiad za free na krzywej na wyjeździe i przyjeździe (firma płaci) 500 PLN premii co msc za Polski Ład oraz 100 PLN za pranie na tydzień wyjazdu. Plus premia paliwowa i za werbowanie 3k od łebka. Alfred liże Pałke to widzę jakiś żart. Nie pozdrawiam i nie zapraszam do nas pajaców co odejszli fajniej nam bez Was. Ale też dziękuję bo baby z wozów to i nam lżej.

Jakie wartości są cenione w Talke Polska Sp. z o.o.?

Lidia

Nie jest to w żadnym razie konstruktywna odpowiedź. Jeśli pracujesz w Talke to najlepiej byłoby, jakbyś chociaż pokrótce opowiedział tu o aktualnych warunkach zatrudnienia, jakie oferują tam pracownikom. Jak tam wygląda kwestia stabilności zatrudnienia? Pracownik otrzymuje umowę na czas nieokreślony?

Talke Polska

A dokładnie o co chodzi pytajacemu ?

@Talke Polska

Chodzi o podstawa, dieta, zmianę i t.d.

7 stacja

Cicho siedzieć , nie pytać o to co ci się należy, (usunięte przez administratora)

Edward
@7 stacja

Jakby każdy miał takie podejście jak ty to nic by nie było wiadomo. Ja chce się dowiedzieć jak tu płacą bo zanim wyślę CV muszę wiedzieć czy finansowo będzie mi się to opłacać. Bo ty pewnie nie pomożesz, co?

Bernard Nowy wpis
@Edward

Nie jest źle uderzaj do firmy i wszystkiego się dowiesz.

Adrian Nowy wpis
@Bernard

Nie jest źle, aha, super konkrety. Podaj kwoty lepiej, to nam coś powie

Zlikwidowali pakiet luxmed bez żadnego powiadomienia pracownika.

Btly kierowca Nowy wpis

not good....

Czy pracownicy w Talke Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Grzegorz

Różnie bywa... W sumie ok. Tylko Ukraińcy nie szanują swojej pracy.I podoba mi się to.

@Grzegorz

A jak oceniasz inne obecne warunki zatrudnienia? Czego można się spodziewać podejmując się pracy w Talke Polska? Chodzi mi o np. zakres obowiązków, wynagrodzenie czy różne benefity.

@Lidia

Na początek: Podstawa-1800zł Diety-52€ Ubezpieczenie- płacisz sam. Autohof- zakaz. 45 tygodniowy- w kabinie wzdłuż drogi. Zero premii za pracę na Boże Narodzenie lub Nowy Rok. Kontroluj zużycie paliwa. Pozbawieni premii.

He he

Kim jesteś Lidio?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Talke Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Niestety Mitarbeiter

Nie polecam Talke Polska Sp. z o o Jazda 95% z ADRami. Podstawy 1500zl brutto!!! Premii 500zl brutto!!! Ile dostaniesz emerytury w takim razie??? Skontaktować z szefem jest nie możliwe. W dziale kadrów - (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Talke Polska Sp. z o.o.?

Grzegorz

Tygodniowy odpoczynek - w kabinie. Autohof - są zakazane. Wakacje - to kolejny wolny. Podstawy - 2000 zł Utrata czterech godzin pracy z winy biura jest uważana za normę. Utrata dziesięciu minut z winy kierowcy - to jest wielka katastrofa.

@kierowca a co zapewnia ?

Kierowca

Firma Talke Polska nie zapewnia swoich pracowników EKUZ !!! (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego)

Hania

Kierowca z Ukrainy, aby otrzymać kartę EKUZ musi mieć żonę Polkę.

xman

Od czasu potopu ukrainskigo, w firmie nie da sie pracować. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudniac spedytorów, ktorzy potrfią coś wiecej niz dzielić liczby rzeczywiste przez 80.

@xman

Rozumiem, że masz na myśli to, że firma przyjęła do pracy wiele osób narodowości ukraińskiej. Jak wygląda kwestia komunikacji z nimi? Czy nie ma problemu z dogadaniem się? Pytam, bo wiem, że w wielu firmach jest to nieco kłopotliwe. Ale może w Talke Polska jest inaczej? Daj proszę znać, jak wygląda sytuacja.

@Lidia

duza czesc ukrainców mowi po polsku. Sa tez tacy co wogole nie mówią, lecz jest ich mniej. Kierowcy w Talke nie posiadają własnych samochodów więc musisz się z nimi podmieniać i dogadywać. Bywa nieraz tak, ze dzwonisz do goscia spytac gdzie stoi, a on nie potrafi odpowiedziec. W zachodnim oddziale Talke pracują praktycznie sami Ukraincy. Jest ich z jakies 70% na oko. Auta często zasyfione, zdarzały sie pluskwy. Spedytorzy w polskim oddziale podobno chodza na zajęcia z jezyka ukraińskiego.

@xman

Dziękuję za szczegółowe objaśnienie sytuacji. A czy osoby pochodzenia ukraińskiego, o których piszesz, również uczęszczają na jakieś zajęcia z języka polskiego w firmie? Może wiesz coś na ten temat? Ciekawi mnie jeszcze, jak wygląda kwestia zarobków w Talke Polska.

@Lidia

nic mi nie wiadomo aby Ukraińcy chodzili na zajęcia z polskiego. Bo niby kiedy ? To kierowcy, nie mają czasu na nic. ZArobki wyglądają tak: podstawa ( kiedys było 2500 brutto, od kiedy sa Ukraincy często dostają mniej ). Na umowie napisane jest ze na tą podstawe składają się również diety i ryczłty. Tzn jeśli pójdziesz na urlop to dostaniesz najniższą krajową. Przy odchodzeniu z zemsty będą ci podtykać urlopy do podpisania, niezależnie czy na nich byłaś. Jak za duzo podpiszesz to nie tylko zabiora ci ekwiwalent ale jeszcze część podstawy. Zależy czy cie lubili. Nie zawsze tak robią. Dieta wyglada tak: 60 zł w Niemczech i chyba 30 zł w reszcie krajów UE. Do tego dochodzi ryczlt za nocleg. W niemczech to chyba teraz 37e. 37e + 60 zł daje ok 51e. Jak zaczniesz jezdzic do Holandii to juz moze ci sie nie zgadzać, bo tam ryczałt wynosi 32e. 32e+30zl daje ok39e. Teoretycznie firma w kolejnym miesiacu ma dac wyrownanie do 50e ale o to trzeba sie upominać. Jak bedziesz odchodzić to moga ci nie dac. Tak wiec jestes na ich łasce.

@xman

Bardzo istotne i szczegółowe informacje o pracy w Talke Polska zamieściłeś, dziękuję jeszcze raz! A może jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Często skupiamy się na negatywach, a pozytywy odchodzą gdzieś w cień. Może tak jest i w tym przypadku?

@Lidia

Od listopada dieta wynosi 52€ za dobę, niezależnie od kraju.

@xman

Szanowny kolego! Jeśli jakiś kierowca nie dobrze komunikuje się w języku polskim i przy tym go wziąć do pracy, to swoje żale w tej sprawie musimy mówić kierownictwu firmy. Dlaczego oni biorą takich kierowców ?

@Kierowca

pewnie dlatego ze nie maja innych

@Lidia

Plusy tez sa. Jest to duza firma, która ma ładunki z pierwszej reki, raczej nie wozi sie ładunków giełdowych. Firmy czesto sie powtarzają. Koło Kolonii jest baza, gdzie jest kuchnia i pralka, mozna czasem tam zajechac i sie troche ogarnąć. Cysterny sa praktycznie same jednokomorowe, wiec zwykle masz jeden zaladunek i jedna zrzutę. Dojazdy sa z Wrocławia, firma ma swoje wlasne osobówki, którymi kierowcy dojezdzają do aut na podmianki. We Wrocku masz swoją szawke, gdzie mozesz zostawic rzeczy.

@xman

Pracodawca robić co chce)

helo
@xman

Jestem z Ukrainy i od lat pracuje w tej firmie, zgadzam się z wszystkim napisaniem, oprócz - dysponenta we Wrocławiu szkoliły języka ruskiego. A atmosfera, skoro jestem na tym blogu - szukam pracę, niestety! Powodzenia wszystkim!!!

Staszek

Jeśli brakuje ludzi do pracy to nic dziwnego, że zatrudniają obcokrajowców!

bylem widzialem

czasem mam 12 tysi , jak sobie sam doskrobie

ludek

Witam Szoferów. Odrazu zacznę, iż tej firmy nie polecam szczególności doświadczonym kierowcom. Na początku wszystko wygląda fajnie, ale jak zawsze wychodzi inaczej. Popierwsze umawiasz się np. na system 2 na 1 a wychodzi 80% na 2 tygodnie i 6 dni 20 godzin, 15% to okres urlopów i epidemii kierowców szukających kilku dni urlopu w postaci L4, w tym czasie jedziesz ponad 4 tygodnie, za ten czas dostaniesz dodatkowo kasę, o ile się o nią ubiegac i dopilnować by nie zapomnieli wypłaci co się często zdarzało. 5% to fart lub jesteś nowym pracownikiem który pilnuje umowy. Po drugie, nie masz żadnych szans na powrót w zaplanowany czasie, 75% zmian odbywają piątek, sobota, niedziela. Czyli weekend nie masz, a robisz 3 na 1 lub 4

Kierowca Talke
@ludek

Niestety, wszystko napisane jest prawdą.

Old

Firma która szuka pieniędzy, ale w kieszeniach kierowców, auta stare i zniszczone choć nabyli kilka nowych mówiąc od kilku lat, że tabor będzie nowy. Podstawę musi każdy osobno wywalczyć, Ukraińcy otrzymują nawet 1700zl netto podstawy, czyli czysty zysk dla firm. Od 2 lat szefostwo nie ma dobrej polityki, by nie powiedzieć że złą. Wszystko upada pensje, chociaż podwyżki były to i tak wiele osób odeszło, zjazdy, stan aut, nonszalancjia biura. Ogólnie kiedyś było dobrze ale się to zmyło. Pozdrawiam Old

@Old

Wszystkie napisane są prawdziwe.

Mały John

Jak ktoś szuka pracy, to proponuję gdzie indziej. Firma Talke Polska to polski podwykonawca, który szczególnie oszczędza na kierowcach, głównie poszkodowani są Ukraińcy. Można pisać bez końca, najlepiej po informacje udać do kierowców. Ja nisko oceniam tego pracodawce.

@Mały John

Wszystkie napisane są prawdziwe.

Lidia

W tej chwili jedyną ofertą pracy, jaką można odnaleźć w sieci to praca na stanowisku Kierowcy w Transporcie Międzynarodowym. Ktoś może opowiedzieć o warunkach pracy i zatrudnienia w praktyce?

ypo

Aktualnie jest u nich rekutacja na stanowisko jako Kierowca w Transporcie Międzynarodowym, tylko to jest oferta na Wrocław, wiec tylko z tego mista przyjmuja zgłoszenia.

wojt

kolego misza nie bierz do siebie tego co oni piszą w swoim ogłoszeniu na pracuj.pl alfred talke podaje system pracy 3/1, podstawa pewnie najniższa ale nic o niej nie piszą takze pewnie tak jest do tego minimum 46 euro dieta razy 21 dni to w przeliczeniu z 1300zł podst.+ 46e razy 21 dni, średnio = wychodzi 5300zł za 3 tyg to nie najgorzej jak na pl oddział za 3 tyg pracy i piszą ze gwarantują pełne 7 dni w domu także wiadomo jak jest w pl, a ci co piszą że siara itp jak wszędzie to sam sobie odpowiedz pewnie tak twiedzą a pracują, jak się chce zarabiac więcej to 3eba się nauczyć w stoopniu kom. niemieckiego lub ang., choć w de nie jest dużo więcej ale od całej kwoty u niemiaszka masz składkę odprowadzaną do de socjalu emerytura itp pozdro

wojt

Kark kolego tutaj tylko nauczyli się pisac zarabiam 8, 9, 11 tysięcy i że teraz siara jak wszędzie ale ten co pisze to pewni ostro dalej pracuje zamiast ktoś napisać coś konkretnie to sam widzisz kolego to nie forum by komuś pomóc konkret odpowiedzieć tylko banda gandalfa się zebrała i pisze co im ślina do papy przyniesie pozdro

piotr

witaj czy dalej pracujesz w Talke , możesz powiedzieć cos więcej, właśnie szukam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Talke Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Talke Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Talke Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Talke Polska Sp. z o.o.?

Talke Polska Sp. z o.o.