Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń

Sosnowiec

Opinie o Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń

xxxxxxxx 2013-06-26 11:48:21
święta prawda, zgadzam się ze wszystkim co jest tu napisane ewidentny brak kultury to po pierwsze zero szacunku dla drugiej osoby po drugie szkoda słów żeby dalej wymieniać bo ta Pani i tak wniosków z tego nie wyciągnie
GAL ANONIM 2013-11-24 23:40:08
Odradzam każdej osobie,która chce się tam zatrudnić. Po 1 - praca bez umowy to tam norma, po 2 jeśli już jest umowa to na minimum krajowe a do ręki płaca tyle ile szefowa AK uważa za słuszne. Zachowanie właścicielki poniżej krytyki - obraża, poniża i gnębi. Tą firma powinien zająć się PIP. Całkowity brak szacunku dla pracowników ze strony szefostwa.
Allusiaaa 2013-11-26 18:50:39
Potwierdzam.[usunięte przez moderatora] Obiecuje umowę o pracę, a tak naprawdę większość pracuje [usunięte przez moderatora] za marne gorsze.
dzień próbny 2014-04-29 11:41:16
Byłam w tej firmie na kilka dni próbnych, przepracowałam 2 dni, Pani stwierdziła, że nie daję sobie rady i nic nie potrafię, za 2 dni dostałam 50 zł, bo pani (usunięte przez administratora) stwierdziła, że tyle mi wystarczy...
Nie polecam nikomu współpracy z tą osobą..
Żenada... ;/
nina 2014-05-02 19:14:58
Powinnaś się cieszyć że coś dostałaś skoro nic nie umiałaś, inni pracodawcy trzymają miesiąc na bezpłatnym i ani złotówki nie płacą.
mira 2014-05-06 10:37:53
Spoko firma . wolne kiedy chcesz, szefostwo też ok.wynagrodzenia powyżej przeciętnej.
mira 2014-05-06 10:38:45
EX 2016-05-05 16:09:12
Nie warto zawracać sobie głowy tym biurem. Dno - na poziomie międzyludzkim i w relacji pracodawca-pracownik. Niestety, ale to biuro ogarnęła żądza pieniądza. Przykre!
danek 2016-05-22 13:53:13
nie ma wątpliwości. Firma istnieje @bikol i ma całkiem dobrą stronę. Niestety nie ma tam żadnej zakładki o pracy, czyli tu możemy sobie porozmawiać a CV na ich maila
Zostaw swoją opinię o Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń